Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

pierra
2. mar 2009

lius,vtedy ten korpus nerobim 😅

monika1
2. mar 2009

Ahojte 🙂
tak ja to do tych poharov najblizsie aj vyskusam 🙂 len musim kupit take pohare 😀 uz sa tolko chystam kupit si nejake pekne pohare na zmrzku alebo take veci a stale zabudnem 😅
ako sa inak mate?
vonku uz normalne citit jar,juj nech uz je stale teplejsie a teplejsie 😎

lia
2. mar 2009

ja som si uz myslela,ze dnes bude teplejsie 😒
ty sa pochval moni,uz je lepsie?? 🙂

monika1
2. mar 2009

mne je celkom dobre 🙂 uz zacinam dost papat 😅 tak sa musim krotit 🙂

lia
2. mar 2009

len papaj,ved si jak slizik 😉

csikike
2. mar 2009

ahojte, my sme sa nedavno vratili z gyoru, ale v tej skale sme neboli 😔 , nevysiel cas, boli sme aj s malym, takze to bolo trocha casovo narocne, ale celkom sa mu pacilo, boli sme aj v HM ku ale takmer vsetky veci iba na baby 😔

lia
3. mar 2009

ahojte

jeejjj csiki,boli ste v gyori?? 🙂 tak na buduce aj skala obed 😉 co ste nakupili??
kde ste boli,v plaze??

csikike
3. mar 2009

liu, boli sme v metre, tescu a v arkade, neskutocne lacno vyjdu tie tesco plienky, na nase je to asi 200.- SK, tak sme sa zasobili, proste takmer vsetko je o dost lacnejsie

monika1
3. mar 2009

Ahojte 🙂
aj u nas v okoli kazdy basni len o madarsku ze ako lacne su potraviny a ine veci,no len skoda ze nemame nejaky velky mrazak lebo inak sa to ani neoplatii 😒

csiki ty uz mas za sebou odbery? ako sa inak citis? mne je celkom fajn chvalabohu az na tu unavu,to si este pockam kym prejde...

csikike
3. mar 2009

Moni, nie, ziadne odbery nemam, teda v nemocky mi brali krv do 6 ampuliek, ale do vysledneho papiera zapisali iba nieco, takze pozajtra by mi mali brat krv, ale so sestrickou som sa dohodla, ze az v 16tt, aby ma nemusela vela pichat.
A ako sa citim? coraz castejsie mi je zle, tak na blinkanie a toci sa mi hlava, este stastie ze drahy funguje naplno a stara sa o nas, aj teraz upratuje, ja sa tesim, ze sa nezosmykne zo stolicky 😅
ale tomik uz 5 den nevracal, snad ho to uz prejde, ale davame si sakra pozor, ziadne vacsie kusky jedla a tak
inak vcera sme kupili v HMku supravu na letu, velkost 80, ale urcite mu bude dobra aj v lete (bezrukavove tricko a kratasy) a taku zasteru (tiger a pooh) aj na papanie, je cela umyvatelna, ma dlhe rukavy, takze uz len na zem dat foliu a moze papat sam 😀 aha, este steny dako vyriesit 😀

monika1
3. mar 2009

ja idem vo stvrtok na odber krvi,snad to rano prezijem nalacno sa tam dostavit 🙄 mne sa tiez casto toci hlava,aj teraz ako som sa presla domov tak som rada ze sedim na gauci 🙂 a na NT screening pojdes? ja mam o tyzden poradnu tak sa na vsetko popytam ale to bude kontrola po mesiaci a uz som nedockava na sono nech to vidim na vlastne oci ze je vsetko v poriadku 🙂
jej tak ste nakupili v HM 🙂 ja sa chystam do nasho,som zvedava ci tam este nieco bude 😅

pierra
3. mar 2009

ahojte.. 🙂
dnes mame krasne vonku, uz sme sa doobeda presli a poobede urcite zase pojdeme von, aj mne sa ziada 😎

moni a ty ides na NT? mne to robil pri jurkovi dankovcik, to bolo prve take velke odlahnutie,ze je vsetko ok, zaroven u mna prvy teho ultrazvuk a mali sme ho presne na valentina 😵 😵

inak aj ja mam taky pocit,ze pre chlapcekov ponukaju ovela menej oblecenia, uz ani next nie je to co byval 😒

monika1
3. mar 2009

pierri mne ho pri adamkovi nerobili ☹ ale teraz verim ze urcite mi ho budu robit,vedela som kedy zmenit dr 😀 ale asi ho bude robit Muranska 😨

no ja z nextu teda nemam vobec problem vybrat oblecko takze sa nestazujem,mne je skor smutno z toho ze tie krasne vecicky v HM koncia cislom 86 a potom su uz len take "obycajne" 😅

pierra
3. mar 2009

meranie sijoveho prejasnenia pred dvomi rokmi este nebolo take zname, mne tiez iba moja byvala dr. strcila do ruky letak s kontaktom na dankovcika.. a jeho sestricky sa ma pytali,ci mam nejaky problem,ze ma dr. posiela lebo vraj sa to nerobi iba tak hocikomu 😒
ale myslim,ze u muranskej sme v dobrych rukach, ja som maximalne spokojna,ze som zmenila lekara, tu absolutne nemam problem sa nieco spytat, viem,ze na preventivku mam narok a "neobtazujem" tym lekara.. a to nehovorim o kvalitnom technickom vybaveni a objednavacom systeme.. same vyhody,dufam,ze to tak aj zostane 🙂

a k tym detskym veciam, mne u tych vacsich cisel chyba pestrost, napr. v cherokee mam teraz pocit,ze co panska moda, to aj chlapcenska.. sem-tam by aspon nejakeho mikimauza mohli nalepit 😅 😅

monika1
3. mar 2009

aj ja som pierri velmi spokojna s muranskou (zatial) 🙂 v pohode sa mozem na hocico opytat a este aj posrandujeme 😀 taka volna atmosfera 🙂 a vybavenie no comment to je spicka 🙂

ozaj lara sa neozvala ci bola na 3D na SK ci uz su spat v UK 😨
a tana ani nepamatam kedy sa naposledy ozvala ☹

tak ja si idem trosku pospat,uz ma lame 😔 a poobede ked bude este slniecko tak vybehneme na jazero pozriet kacicky 🙂

penelope10
3. mar 2009

ahojte,
k tym lekarom... mne moj poslal sms, ze nech dojdem na preventivku 😅
takze tak.
aj my ideme vonku sa nadychat jarneho vzduchu 😵

pierra
3. mar 2009

tak sme sa vonku stretli s katkou 🙂 hugi sladko zaspinkal a jurik vystrajal,tak sme nase klabosenie museli ukoncit 🙂
baby davate pit cajik drobcom pred obednajsim spanim? len tak nad tym rozmyslam lebo jurko je zvyknuty vypit v postielke na ukludnenie celu flasu,tak to s tym odvykanim od plienok budem mat teraz asi trochu tazsie..

csikike
3. mar 2009

jaaaaaj, pierri, to poznam, aj ja mam tu spolukocikujuce s kludnymi detickami, takze sa moc nemozem pridavat, lebo tomik je hlucny neposed, takze musi byt vonku z kocika a to sa potom driape na ostatne, lebo chce vidiet deticky, takze ani ked je v kociku tak nepomaha, lebo knuci, ze chce ist von...
Moni, takze vo stvrtok ides aj ty?

lara1znk
autor
4. mar 2009

ahojte kocky

nejako vas nestiham, maly je zase chory, nic vazne ale kasle uz dost dlho, od piatku sme na atb a nejake vyrazne zlepsenie nevidim, tak asi zajdeme k dr uz dnes a nebudeme cakat na kontrolu do piatku. ☹

v sobotu mam 3D ultrazvuk tak sa potom ohlasim ci potvrdil chlapceka ale mame sancu na babu 😀
meno stale nemame, ja vobec neviem, nic sa mi nepaci a ked aj nieco vyberiem tak guy mi to zamietne a tie jeho napady su tiez neprijatelne pre mna, no som zvedava co s tym

pierri, my nepijeme flasu pred spanim, dam mu cumlik a to ho ukludni najviac,
inak teraz spinkame len raz denne tu na SK, ani neviem cim to je, tu sa nam stale nejako zmeni rezim

u nas prsi od rana, co idete porabat?

dufam ze vas dnes stihnem docitat

moni, csiky ako tehulkovanie?
ja celkom dobre, citim sa uz hrozne tazka co pri christiankovi som este behala ako lan v tomto stadiu 😀
a myslim ze aj priberam viac, vidim na nohach a zadku 😒

lara1znk
autor
4. mar 2009

kocky, este som vas chcela poprosit ci nemate nejaky dobry tip na dovolenku na SK tak po velkej noci pre nas troch,
alebo aj niekde v blizkom zahranici napr. Madarsko, mozno i Rakusko
nieco take vhodne pre deti, no ved viete
dik!

monika1
4. mar 2009

Dobre ranko 🙂
lari tak si sa ozvala 🙂 takze este ste na SK, Christiankovi prajeme skore uzdravenie,nech ho rychlo kasel prejde 😉 a v sobotu sa hned ozvi som zvedava co sa ti skryva v brusku 😵 a mena no my sme na tom rovnako,teda vobec sa o tom este nebavime ale ja samozrejme ze rozmyslam a nic sa mi tak extra nepaci 😒 ale nejake pekne meno najst musime 🙂 a ozaj aj ja sa uz teraz citim tazsia,nevazila som sa ale mam pocit ze som uz daco pribrala a to brucho joj 😔 skoro stale poobede som zduta a brusisko mam ako v 5 mesiaci a to vobec neprehanam 🙄 este rano ako tak ale cez den k veceru je to strasne 😒

a u nas tiez celu noc prsalo a aj teraz prsi 😒 vcera sme este stihli poobede ist krmit kacicky,malemu sa strasne pacilo,behal k jazeru a na plne hrdlo krical "kači papa,mňam" 😀 no sranda je s nim uz riadna,mam pocit ze toto je najkrajsie obdobie,ako objavuje slova a snazi sa vyjadrovat 😵

lara1znk
autor
4. mar 2009

moni, veru tak rychlo teraz rastieme a si predstav co to bude ku koncu tehu, hrozim sa toho! 😀

ako super ze mate blizko kacicky, nas maly zboznuje kacicky ale tu nikde ziadne jazierko nie je, skoda
tak si teraz oblubil holubov na namesti a nahana ich, on vsetko operene povazuje za kacicky 😀

v tom aprili by sme mohli ist spolu vsetci do zoo ked bude otvorena, co poviete?
ja tu budem mat aj guya tak by isiel s nami tiez, keby vyslo pocasie

monika1
4. mar 2009

no lari aj ja sa toho desim ako bude vyzerat 🙄
jasne to ZOO by slo a ma napadlo ze dobra dovca ale nie na april je v Tatralandii ale to uz musi byt teplucko a v lete zrejme nepridete...

lara1znk
autor
4. mar 2009

trosku som vas preletela dozadu,

chudatko Jurko dufam ze sa mu to pekne hoji a ze sa uz nebudete takto trapit 😔

my tiez uvazujeme ci kupit dalsiu postielku alebo rovno postel pre Christianka a babo bude v jeho postielke,
u nas dostat take tie zabrany na kraj postele kym sa dieta uci tam spat aby nespadlo tak mozno by sme skusili, este uvidime blizsie k casu, najviac by som sa bala ze nebude chciet vecer zaspat ale zliezat dole a behat kade tade 😀

a vidim ze ste zase vypekali a vyvarali, no klasika s vami
aj my sa napchavame a cez vikend oslavujeme mamkine narodky tak sa uz tesim, teraz mi chuti ako nikdy a pazrava som az az 😝

lara1znk
autor
4. mar 2009

moni, no v lete by ma napadlo hocico, problem je ze my musime zvladnut dovcu skor tohto roku, lebo v lete uz bude dovca tak max. na zahrade u nas doma 😀
tatralandia by vlastne sla aj v aprili, no bolo by to ine asi, nejake vyletiky do tatier a sem tam kupkanie aj ked ja tie virive bazeny nemozem, co by bola skoda

pierri, vy ste boli v tatrach minuly rok aj s jurkom, ako to bolo? on sice este nechodil, to asi bolo lahsie, lebo teraz si to neviem predstavit ako by nam tam maly behal hore dole,
iba keby sme kupili taky ten ruksak-nosic na chrbat kde sa polozi dieta, to by asi slo

pierra
4. mar 2009

ahojte, dobre ranko 🙂
lari v tatrach je krasne, je to moja srdcovka, podla mna by vam stacil kocik, vsade su chodniky, ten nosic je dost velke hebedo, neviem ci by sa v nom christiankovi pacilo, je uz dost velky.. a vlastne vysokohorsku turistiku robit aj tak nebudete a s kocikom si vystacite.. ubytovania okolo tatier je milion, nadherne miesta, romanticke apartmany.. da sa vybrat..

moj najnovsi sen je cesky krumlov, z KE je to az 900 km, skoro ako do chorvatska ale aj tak si myslim,ze by to stalo za to, pozriet sa tam.. este musim muza presvedcit.. on je skor za taku oddychovu dovolenku, lezat 2tyzdne bez pohnutia, mna skor laka historia,prechadzky, kavicky,nakupy 😵 😵

lara1znk
autor
4. mar 2009

ja by som tiez isla najradsej do Tatier, najlepsie sa ubytovat niekde kde je aj bazen aby sme si turistiku spestrili kupkanim a clapkanim sa vo vode, hlavne maly plavanie zboznuje
tak zacnem hladat nieco na nete

o ceskom krumlove som uz vela pocula, vraj je to kraaasne mesto

monika1
4. mar 2009

lari len sa pozri,v tatrach teraz najdes kopec apartmanov a hotelov za dobre ceny,kvoli krize zlacnuju takze sa isto oplati 🙂 my by sme chceli vypadnut niekde cez velku noc ale to sa ani nepodari tak asi potom v maji cez predlzeny vikend niekde vybehneme a chceli by sme este stihnut dovcu pri mori v juni ked mi to moj stav dovoli 🙂

lara1znk
autor
4. mar 2009

a dobre by bolo keby tam bolo aj nejake ihrisko, hojdacky a tak, lebo maly asi nadseny nebude cely den len tak chodit hore dole a sedenim v kociku uz vobec nie!
ci chcem privela? 😀

ja som uz v tatrach nebola od 2005 a vtedy este ako slobodni sme si vsimali ine veci 😀

moni, to by si este mala byt v pohode v juni, teda letecky urcite, autom uz by som radsej neriskovala

monika1
4. mar 2009

no to budem v 6.mesiaci,a my jedine letecky by sme sli,autom nehrozi...

no s tym ihriskom ti teda neporadim v tatrach,ked tak rozmyslam tak som nic take nevidela v blizkosti hotelov 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre