Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

monika1
6. mar 2009

lariii a nezabudni nam zajtra napisat ako ste dopadli na 3Dckuuuuuu 😵
csiki do Blavy? ci Pesti?

pierra
6. mar 2009

ja som tiez velky fanusik ikei, hoci by som to ani nemala pisat lebo je to moja pracovna konkurencia 😀
dufam,ze tentokrat to uz bude pravda,tiez som pocula o tych lesoch,ze ich chce kupit nejaka firma,ktora zhana pozemok pre ikeu.. ja uz mam zoznam na 5 stran,co tam chcem kupit ..
😵
😵
kati tu na polikliniku chodime na chiru..

penelope10
6. mar 2009

vidis, to mi nenapadlo, ze aj tu je chira 😉
... tam sme este neboli 😅

lia
7. mar 2009

ahojte 🙂

csiki,moni,krasne fazulkyyy 😵 😵 😵 😵 /zavidim tichucko 😀 /
a som rada csiki,ze hematom zmizol,to je zazrak 😵 😵 no tesim sa 😵 😵 😵 😵
a vsetko najlepsie k Tomaskovym meninkam,hlavne vela toho zdravicka,aby ho uz netrapilo to vracanie.boli ste s tym aj u lekarky csiki??co hovoria na to??ved to musi byt vycerpavajuce pre take male stvorenie ☹

csikike
7. mar 2009

Ahoj liu, dakujeme
boli sme, ale nevysetrovala to, vraj ked bude viac krat denne, tak mame doniest moc
a ty sa mas ako?

lia
7. mar 2009

to je hrozne,nechces zmenit lekarku??ved to nie je uz casto??
v pohode csiky 🙂

lia
7. mar 2009

akurat,ze ma trapia strasne krce uz cely mesiac :(

monika1
7. mar 2009

Ahojte 🙂
Tomaskovi vsetko najlepsie k meninkam aj my prajeme 😵 😵
lius a dakujeme 😉
u nas desne fuka vietor 😖 doobedu sme boli len na nakupe a poobede k nam opat pride navsteva 😀 uz ma to prestava bavit 😅 😀

csikike
7. mar 2009

jooj, to mi je luto, a z coho?
a lekarka vravela, ze niektore deticky zvyknu tak grckavat
moni dakujeme

pierra
7. mar 2009

ahojte..
aj my gratulujeme tomikoviii, vsetko najlepsie k meninkam! 😵

nam dnes ide hroozne pomaly net,od rana som sa tu nevedela pozriet, dufam,ze sme zase nechytili nejaky kvalitny vir 😒
rozmyslam aky kolac upiect.. 😨

pierra
7. mar 2009

ozaj,este nieco babky..
zbieram nazory, teda aky typ rury a aky typ varnej dosky mate a ako ste spokojne?
neviem sa rozhodnut comu dat prednost ☹

monika1
7. mar 2009

pierri ja mam elektricku ruru a plynovu varnu dosku a som max.spokojna,ja neviem varit na platnicke ale asi sa to da naucit 😅 a ty mas aku?

pierra
7. mar 2009

moni ja mam staru asi 40 rocnu plynovu ruru - svokrinu, vobec v nej neviem piect, tam je iba jeden horak na spodku, hore nic neohrieva, takze stale mi prihori kolac a zhora je nedopeceny 🙄
plynovu dosku,-to mas normalne tie horaky klasicke?
ja tu citam kadeco, vobec neviem co to je indukcna doska, teplovzdusna rura je na elektrinu ci ako? 😕

csiki to si kupovala cez internet?

monika1
7. mar 2009

indukcna doska je nieco ako platna ale z vrchu vobec nie je horuca ked varis mozes polozit ruku a je studena ale pritom v hrnci sa vari 😨 a teplovzdusna je ano na elektrinu 🙂 my sme kupovali cez net cesku znacku Karma 🙂

pierra
7. mar 2009

tak ja si netrufam na take vymozenosti, asi pekne zostanem pri horakoch 🙂
ked sme boli u stryka na chate, mama na platni nevedela ani ryzu uvarit, darmo,zvyk je zvyk..
moni a nebala si sa tak bez obzretia kupit?

monika1
7. mar 2009

no a mam klasicke 4 horaky a plyn zapinam pomocou takeho gombika a ma detsku poistku cize nehrozi zeby maly dakedy zapol len tak plyn 🙂 a vies co no ani sme sa nebali 🙂

pierra
7. mar 2009

no ja jednoznacne tiez s detskou poistkou a tiez rura musi byt taka,co sa zvonku nenahrieva..
moni ked sa ti bude chciet a budes mat cas,posli mi link do IP na ich stranku, dakujem 🙂

csikike
7. mar 2009

pierri, nie normalne v obchode, len som ti nasla linky ako to asi vyzera 😀

pierra
7. mar 2009

aha, tak dakujem baby.. idem si to nastudovat vsetko 😎

caraida
7. mar 2009

ahojte, aj my sa pridavame, vsetko najlepsie tomikovi. 🙂

ja inak ani nemam prehlad, ako su meniny, tu sa to neslavi, tak som vzdy mimo.

pierri, rura je podla mna urcite lepsia elektricka! ja som z domu zvyknuta na plyn, ale uz aj moja mati vymenila a je to super. ale pozor, mati ma zle skusenosti s el.rurou od mory.
plynovy sporak je super, podla mna sa to ovela lepsie reguluje. ale tu to nie je bezne, tak mame aj sporak elektricky. je to ok, len dlho teple.

tu bolo dnes uplne hnusne, az teraz navecer sa dalo ist riadne von. doobeda sme boli kupit prckovi tenisky na cvicenie. sranda, take mini tenisky, vyzeraju ako pre velkych. 🙂

lia
7. mar 2009

pierri,ja som za elektriku 😉
ja mam sklenenu varnu dosku alebo ako sa tomu hovori?? 😀 teraz ma to nenapada,super sa to udrzuje a vyzera to stale ako nove.
ja mam tieto spotrebice siemens,ale uz nikdy by som za nu nedala viac ako 5 korun

pierra
7. mar 2009

myslis sklokeramicku lius?

je fakt,ze udrzba je jednoducha, na plynaku treba cistit tie mriezky ale tam ked uberes plyn,tak mas istotu,ze ti polievka nevykypi, neviem ako toto funguje na sklokeramickej 😨

a dakujem za rady, gazdinky 😉

csikike
7. mar 2009

pierri, uz teraz robia aj tak, ze keramicka doska a na plyn, to vyzera suprovo

lia
7. mar 2009

tak isto pierri,naucis sa na kolkatke zacnes varit a potom stlmis prstekom,dotykom 😉

lara1znk
autor
8. mar 2009

ahojte žienky, všetko nalepšie k MDŽ!!! 🙂 dúfam že vás mužíkovia budú dnes pekne rozmaznávať. 😀

3D bolo fajn, potvrdilo pipika takze uz len to meno teraz vymysliet.

csikike
8. mar 2009

lari, gratulujeme k pipikovi 😵
a ja uz mam ruzicku od mojich chlapov, ale dnes nebudeme spolu, drahy ide rozoberat kameoske byt a prerabat jadro 😅

lia
8. mar 2009

ahojte 🙂
nooo,moj ani nevie,ze nejake mdz 😅
jeeejjj lari,tak uz je to na 100% chlapcek?? 🙂 inak,neuveritelne ,za par tt budete uz styria 😵
co budes robit csiki??
co varite dnes??
ja sa neviem rozhodnut,ci len cestoviny spravim,polievku mame alebo zemiakovu omacku s fasirkou 😒 alebo este mozem aj rezne morcacie 😝

csikike
8. mar 2009

no, ja dnes nevarim, zostalo z vcerajsej oslavy kuracie prsia s broskynou a syrom a plnene sampiony, takze dnes iba polievkua treba mi poriadit doma, sice to uz len vysavat a zmyvat a este ma caka aj rianeie vchodu,lebo mam sluzbu a poobede este neviem, asi skocim k nasim, alebo ukecam kamosku nech necha robit iba chlapov a nech ona pride na pokec 😀
a uz ti je lepsie?

lia
8. mar 2009

hej,ono to vzdy prejde a ked to necakam,zase to pride 😒
mne sa neste varit tusim 😅
nooo,to mas aj dost toho,ten vchod by sa mi nechcelo umyvat 😲 asi by som zacala tym,nech to mam rychlo za sebou 😝 😀
a ako je tomimu??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre