Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lia
27. nov 2009

jej moni,to mzusi byt pekne,potom nafot 😉 to mas nejaku sablonu??

veru,krati,ale poradna dopadla ok,tak uvidime co bude o tt 🙂
mne to akurat vychadza na termin,teda,ze by sa mohla mala prihlasit,aby som mala vsetko tak ako by som chcela 🙂

pierra
29. nov 2009

ahojte 🙂

v prvom rade som sem prisla pogratulovat nasmu dnesnemu oslavencovi tomikovi ku krasnym 2 rocikom, vsetko najlepsie tomi, hlavne nech si zdravy a stastny so svojimi rodicmi a sestrickou hankou 😵

ako sa mate maminky? pernicky napecene? darceky nakupene?
my sme tento tyzden davali omietky do jednej izby, vsetko tu mame rozbombardovane, nabytok natlaceny vo vsetkych izbach, kopa spiny a prachu a este to potrva asi aj dalsi tyzden kym vymalujeme a vsetko upratame 😒
nastastie pernicky uz mam hotove, darcek mi chyba uz iba pre svagrinu a este chcem usit nejake vianocne ozdobky a vankusiky,takze tak akurat do stedreho dna 😅
liuska myslim na teba, este si doma? dufam,ze sa citis dobre v ramci moznosti 😉

lia
29. nov 2009

ahojte 🙂

tomino ma narodeniny??tak aj my s bambulkou zelame vsetko najlepsie k 2 rockom 😵
vy uz mate napecene pierri??
ja nepeciem nic asi,ani darceky neriesim tento rok,nasim sme uz dali,otec mal vcera oslavu,dostal toho dost a mame som tiez kupila krasnew veci a ostatnym nekupujem.ani my nikdy nic nedostaneme,tak zacinam aj ja byt taka.cely zivot kupujeme my,trapime sa,aby sme nekupili blbosti a nas vybavia duschbadom a penou na holenie.
stacilo! 🤐

lia
29. nov 2009

jaaajjj a zabudla som,ja som v pohode pierri 😉

monika1
29. nov 2009

Ahojte 🙂
Tomaskovi aj my prajeme vsetko najlepsie k 2 rockom 😵 csiki vy ste dnes mali aj krstiny vsak?

pierri uff tak to doma nezavidim...tak ale este tyzden vydrzite a bude dobre 😉 a ty si aka sikovnaaaa teda ja ziram normalne,ja nemam nic napecene a darceky ani nehovorim,to nemam ani vymyslene 😅 no mala by som si pohnut...a co este budes piect? ja teda zatial len linecke urcite a potom neviem este co,u nas jem kolace v podstate len ja takze neviem...

pierra
29. nov 2009

no moni sikovna som hej ale ja mam len jedno odrastene dieta, keby som mala aj takeho drobca ako ty,tak som na tom rovnako.. 😉 ja som si toho roku vyslovene svihla prave kvoli tejto /mozno zbytocnej/ prerabke 😔
neviem ci este nieco budem piect lebo tu bude svokra aj svagrina a my asi u nasich takze asi budem pomahat gazdinam v oboch domacnostiach 🙂
my s muzom inak tiez nie sme nejaki extra jedaci, sviatky-nesviatky, nevieme sa prejedat, mne staci jeden-dva kusky na den,ziadne vyprazdnovanie taciek 😅

inak csiki nadhernu torticku ste mali, to vam robili niekde na zakazku ci nebodaj ty sama? 😝

csikike
29. nov 2009

dakujeme za blahozelanie,
moni, krstili sme vcera
ale dnes nam do oslavovania nebolo
rano o 4,30 mi volal bracho, ze mamu viezli sanitkou do nemocnice, nevedela sa nadychnut a chodit, necitila si nohy, nastastie ju rano doniesol otec domov, ale teraz ju zase brali zachrnkou do novych zamkov, tam jej prave robia ct, tak drzte palce nech je v poriadku, tu revem ako male dieta, nechcem aby sa jej nieco stalo 😢

lia
29. nov 2009

csiki,drzim palce a budem sa za nu modlit 😔 .co ju nevysetrili poriadne? 😠 nech vam to dobre dopadne.

csikike
29. nov 2009

liuska, dakujem 😔

lia
29. nov 2009

musi to byt ok csikinka,verim tomu.
ja som si tiez vytrpela cele tehu s nasimi 😒

csikike
29. nov 2009

liuska ake krasne foto bruska 😵
tak zatial je info, ze na ct nic nenasli, ale zostava v nemocnici 😔

lia
29. nov 2009

chvalabohu csiki 😵 😵
dakujem 🙂

pierra
30. nov 2009

dobre ranko,
csiki drzim palce nech je maminka ok a verim ze na sviatky si to vynahradite a uzijete si pokoj v rodine 😔

lius krasne fotocky 😉 ani si nejako nepribrala len do bruska nie?

monika1
30. nov 2009

csiki pridavam sa a drzim moc moc palce aby bola tvoja mamina v poriadku 😔

liuska krasne brusino 😵 ach aka nostalgia 🙂 to ani nepravda ze aj ja som mala prednedavnom taketo a uz mi tu lezi 2 mesacne babo na gauci 🙂

ozaj este nedavno som pisala ako Adamka nezaujima telka a rozpravky a teraz musim povedat ze sa zamiloval do Bambulky a Macka uska 😵 ale sa tesim z toho lebo su to rozpravky poucneho charakteru nie ako dnesne...a este sa ich naucil aj spievat,tie znelky 😵

pierra
30. nov 2009

u nas frci krtko, jedno dvd od rana do vecera 🙂 a som rada,ze nemame kablovku, lebo dvd-ckami sa da ustrazit,co dieta bude pozerat..
aj vianocny darcek musel suvisiet s krtkom,tak sme kupili taku plysovu manusku krtka 😵

veru ten cas leti,ja ked si pomyslim,ze v septembri asi pojdem do roboty,tak mi mraz beha po chrbte 😒

monika1
30. nov 2009

pierri no hadam sa vtedy budes chystat na druhu matersku hmm? a vlastne coze ste robili omietky?

pierra
30. nov 2009

moni neviem, beriem ten duphaston a v podstate v decembri mame poslednu sancu na tehu aby mi to vyslo suvisle prechod z jednej materskej na druhu.. a muzik je stale prec a stresy s bytom,takze tomu nedavam velku sancu 😢
omietky sme robili iba v jednej izbe kedze tu byvame,neda sa vsetko naraz, mala to byt jurkova detska izba, bolo to uz davno dohodnute predtym nez sa zacala riesit tato situacia,takze uz sa to muselo spravit 🙄

monika1
30. nov 2009

pierri nikdy nevies prave vtedy ked to najmenej cakas sa to moze stat tak drzim moc moc palce 😵
aha no a chapem to s tym bytikom 😒

pierra
30. nov 2009

dakujem moni 😔 😵

lia
30. nov 2009

juj pierri,tak nech va,m hlavne to babatko vyjde,drzim palcule 🙂
dakujem babulky 😵

csikinka ako sa ma mamina??

caraida
30. nov 2009

ahojte
csiki, dufame, ze to nebolo nic vazne! velmi drzime mamine palce!

pierri aj tebe! nech sa zadari babo!

ja som dnes pripalila 3-je keksy po sebe, nebol dobry den na pecenie. 😖 ale tym moje snazenie asi aj skoncilo. 😠 vsak nemusime kazdy rok vypekat ako sibnuti, ja to aj tak nejem, manzel uz 4-ty mesiac chudne - davame to ako darcek.

prckovi sa konecne zacala hojit pusa - letela som s nim v piatok k dr, ze ma urcite soor - dva dni nechcel nic jest aj opuchol. a ona, ze to si musel rozhryzt zvnutra lica, alebo si tam nieco vrazil, no vyzeralo to hnusne.
a obaja maju hnacku, maly nie a nie spat, ani v noci, ja som z nich unavena ako kon. ale uz sa tesim na vianoce!

csikike
3. dec 2009

ahojte, tak dnes isiel otec za lekarkou kvoli vysledkom, som zvedava s cim sa vrati, ale zatial mama este nechodi, stale je v nemocnici
ale uz sme od 28ho uplne bez plienok, aj na noc, tak moj sikulo to stihol

pierra
3. dec 2009

och csiki, maminka je este stale v nemocnici? ☹ a este stale neviete diagnozu? 😒
mysliim na vas, drzte sa a ty najviac aby si nestratila mliecko.. 😲
a gratulujeme tomikovi k odplienkovaniu, musim povedat jurkovi,ze ho mladsi predbehli.. inak tie lanove semiacka u jurka pekne zabrali, davam mu to do polievky, takze uz aspon kaka pravidelne a teraz uz len presvedcit ho na nocnik 🙂

csikike
3. dec 2009

pierri, no otec dnes hovoril s lekarom a vraj mala nieco ako mozgovu porazku ale na chrbticu, velmi dobre sa jej to zlepsuje, ale bude sa musiet znova naucit chodit a nesmie nic tazke dvihat, ani prechladnut, musi sa setrit, lebo je vecsie riziko ze najblizsie to udrie do srdca alebo na mozog 😔

monika1
4. dec 2009

ach csiki drzim moc moc palce nech sa mamina skoro uzdravi 😔 ani si neviem predstavit co prezivas tak len bud silna..
a gratulujem Tomikovi k odplienkovaniu,je to sikula 😵

csikike
4. dec 2009

baby, tak az take super to nie je, tomi sa v noci najskor povracal a potom pocikal 😅 ,m esteze mame dost nepremokavych plachiet

lia
4. dec 2009

csiki,drzkaj sa ,drzim mamine palce a zelam vela,vela zdravia a sil 😔

caraida
4. dec 2009

csiki, aj my drzime mamine palce a drzte sa!

pierra
8. dec 2009

ahojte maminky ako sa mate?

my celkom dobre, minuly tyzden sme mali choreho tatika a cez vikend prebral stafetu jurko, nastastie iba zvysena teplotka a sopliky,tak som rada,ze len taky priebeh 🙂

mikulas bol u kazdeho? deti sa radovali?

u nas kazdorocne chodia susedovci prezleceni za mikulasa a snehulienku,jurko sa tak tesil, kazdy den si pozera fotku s nimi 😅 ja som mala tiez v predmikulassky vecer darcek od maminky, listok do kina, tak sme boli so sestrami na 3D rozpravku, bolo to celkom mile, len tie efekty mi nerobili az tak dobre na oci, asi som uz stara na tie novodobe vynalezy 🙂

a vianoce ako? uz sa tesite? ja veeeeeeeeeelmi.. a snad aj sneh bude dovtedy,tak to uz by bolo dokonaleeeeee 😵 😵 😵

pierra
8. dec 2009

ozaj csiki ako sa ma maminka? dufam,ze lepsieee 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre