Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

tatiana
5. nov 2008

pierri - este neviem ..
no ja budem doma ...
ked tu niekto bude, inak sa bojim jasne ,,,

penelope10
5. nov 2008

No kamoska v BA ked bola na MD opatrovala aj dalsie dieta 😉
tak by si Tani nechcela ?

lara1znk
autor
5. nov 2008

ahojte kocky, aky ste mali den?
my sme b oli v playgroup doobeda a potom len na prechadzku a doma, maly stale strajkuje co sa jedla tyka tak co som mu navarila dnes na obed som nakoniec spraskala sama, dufam ze coskoro sa to polepsi
ovocia spapa vela, takze az take hrozne to nie je

pene, tak mu skus odlomit z rozka/chleba, polozit pred neho a nech si zoberie ten kusok, Christianko mal taketo krmenie velmi rad, este stale ma

my sme tiez zvazovali dat dieta childminderke teda pestunke ale nakoniec sme sa rozhodli pre skolku, aj ked tam je to riziko chorob ale mne sa to moc nepozdava zverit dieta nejakej jednej osobe, aj ked ma na s tarosti viac deti, skolka sa mi zda tak viac hodnovernejsia alebo ako to mam napisat,
aj ked je to ine tani ked s nou budes doma takze uvidis co je to za osobu a potom ked aj budes potrebovat si odskocit na meeting aleb o tak, tak uz ju budes poznat

ja som sa stale divila ked mi ako aupairke zverili 9-mes. babo, neslo mi to do hlavy, ja by som take nieco neurobila, este osobe ktora ani rec poriadne neovlada

penelope10
5. nov 2008

lari no ani odlomeny ho ne´jako nefascinuje, on sa s nim chvilu pohra akos hrackou a potom odhodi a ked som mu ho davala do ust tak len pusinku snuroval 🤐 😀

monika1
6. nov 2008

Ahojte 🙂
tak pisem rychlo z prace kym mam cas lebo doma je to uz potom tazke dostat sa na net,je to uplne ine odkedy chodim do roboty,musim si vsetko organizovat a kedze sa chcem venovat malemu ked pridem domov tak po veceroch varim aj ked vcera mi to nevyslo lebo som musela zehlit tak aspon polievku som stihla a druhe uvarim rychlo ked pridem domov 🙂
inak uz nema teplotu a zda sa ze sa dnes objavili nejake male vyrazky tak mozno to aj bola ta 6 choroba,bohvie skontrolujem ho este ked pridem domov...ale je zachripnuty z tolkeho placu takze liecime trosku hrdielko,dnes dostal kalciovy sirup a je to strasne nasilu,pierri aj u nas sa s tym bojuje ale ked uz to ma v ustach tak nastastie nevypluva ale prehltne a hned mu dame cajik nech to poriadne zapije...

tani je to fakt super ze su obe babky doma a aj to ze byvame vsetci skoro pokope takze o pomoc nie je nudza co je super lebo ja inak by som nesla do roboty ale u teba je to ine,takej roboty si clovej musi vazit aj ked je to blava ale nie vzdy si clovek najde dobry flek,mne prave kamoska pisala z UK ze je to tam strasne,same prepustanie,uz jej muza prepustili pred mesiacom a nevie si nic najst a jej to hrozi tiez tak su z toho dost na nervy 😒

penelope10
6. nov 2008

Ahojte 🙂
Baby tak my sme mali dnes den.... 😔
Maly rano o 7:00 spadol z postele ☹ ☹ ☹ a potom uz bol iba stres a panika.... Nastastie je OK ale som si prezila svoje 😢 😢 😢
Mam ho pozorovat a cakat ci nahodou nebude nejaka zmena este v spravani...
a aj s varenim som mala potom fofry a to ani nechodim do roboty ako Monika 😎

pierra
6. nov 2008

ahojte..
tak aj ja mam smutne spravy 😔
boli sme na ortopedii na kontrolu, jurko ma krive nozicky, dostane take vyvysene vlozky do topanok a ked sa mu to za mesiac nepolepsi, dostane ortezy 😢 😢 😢
vobec si to neviem predstavit co nas caka, dr. sa nevyjadrila velmi pozitivne, vraj 14-mesiacov je akurat vek ked sa to postavenie noziciek rapidne zhorsuje..
ale musime vydrzat aby mal neskor nozicky v poriadku len to bude zase trapenie jojoj 😢

csikike
6. nov 2008

pierri, to mi je luto 😔 , ale radesj teraz ako keby sa mal trapit neskor napr. v skolke... a ako mu nato prisli?

pierra
6. nov 2008

csiki my sme na ortopedii stale sledovani lebo od zaciatku ma s klbikmi problemy, co aj nosil frejkovu perinku..
teraz sme mali ist na kontrolu ked uz samostatne chodi a tak sa potvrdilo co sa aj mne nepozdavalo.. ze ked stoji ma nozky do "O".. 😒

monika1
6. nov 2008

pene tak hlavne ze ste ok,to sa stava prave v tom obdobi ked zacinaju sa plazit a tak to moze aj dopadnut 😔 prejde si tym skoro kazda mamina

pierri tak to mi je luto ale fakt je to lepsie teraz to napravit kym sa da aby neskor neboli problemy 😔 tak hlavu hore a rychlo nech to zabere a napravi sa 😔

csikike
6. nov 2008

pierri, nebud smutna, kym to budu len vlozky do topanok, to ani neuciti, inac cudujem sa lebo je strasne vela ludi co maju nohy do O, asi predtym sa to tak nesledovalo

pierra
7. nov 2008

dobre ranko..
babky dakujem za podporu 😔
no csiki mas pravdu,asi sa to tak velmi nesledovalo.. my urobime vsetko pre to aby sa mu to narovnalo a nemal niekedy v buducnosti este vaznejsie problemy 😎

tatiana
7. nov 2008

pierri - drzim palce, aby sa to co najskor zlepsilo 😔

pierra
7. nov 2008

diky tani 😔

no a teraz zmenme temu 🙂

monika1
7. nov 2008

Ahojte 🙂
tak menim temu 🙂 co planujete na vikend? dnes je uplne krasne pocko a vraj uz zajtra sa ma zmenit ☹ my mame v nedelu oslavu,svokor oslavuje 60tku tak a zajtra budeme len tak vegetit 🙂 a Adamko sa este musi dat dokopy lebo este neni fit,vyrazky sa nerozsirili tak dufam ze uz budu miznut a menej akosi papa co u neho nie je zvykom tak snad sa to zmeni...

pierra
7. nov 2008

moni takze predsa 6-ta choroba? 😒
tak peknu oslavu prajeme, co ste kupili svokrovi? /ak to nie je tajomstvo/ 🙂

jurkovi ten kasel neustupil,este pockam co bude po vikende a ked tak s tym pojdeme k lekarke aby to nahodou neboli priedusky 😒
my nemame ziadny plan na vikend,akurat tu mame svokru,tak mi pestuje maleho.. za chvilu idem do mesta, pokupit nejake darceky, svokra zatial pojde s malym do parku 🙂

jurko inak tiez odmieta vsetko co naberiem na lyzicku - automaticky pokyve hlavou a povie "ňe" 😀 jedine tie sklickove obedy spapa,aj to do toho musi svojou lyzicou dzabat cely cas kym ho krmim 😅

monika1
7. nov 2008

ano pierri 6 choroba,vyrazky to potvrdili ale aspon som spokojnejsia ze to nebolo nieco ine...
svokrovi sa kupil spolocne notebook 🙂

ked mal adamko kasel tak mu nakoniec zabral az 3 sirup,nakoniec to bol Ambrobene 😒 joj a zavidim ti normalne tie darceky,ja nemam ani len predstavu a stale mi pride ze mam este cas 😅 tak potom prezrad co vsetko mas,mozno ma inspirujes 😉

inak aj adamko musi mat stale svoju lyzicku ked papa 😀

pierra
7. nov 2008

moni tak dufam,ze coskoro tou lyzicou aj trafi od ust a nauci sa sam papat 😅

ambrobene sirup je na suchy kasel? sice aj ani neviem,musim ho este pozorovat lebo doteraz to bol suchy kasel a dnes akoby zacal hlienovy 😒

notebook je super vec len ci sa svokra nebude stazovat,ze sa jej muzik tolko nevenuje 😀

k darcekom: mam pre segru pyzamo /krasne z mmb/, druhej som objednala sperkovnicu zdobenu servitkovou technikou /tiez mmb/, mamine kupim nejaky pulovrik, tatovi asi pyzamo, muzik dostane auticko do zbierky, jurko uz je vybaveny komplet - oblecko sa nerata takze ma kladivo co vydava zvuky, tu snurovaciu topanku, nejake knizky, cimbal.. a este autosedacku kupime.. uvazujem o zn. zooty co je na lacnejsie- nekupis, mate ju niekto? 😕
no a tak asi.. kazdemu take prakticke veci, nie drahe.. ved vianoce nie su len o darcekoch 😅

no a prezradte aj vy ostatne co planujete 😅
este pre svokrusu nemam nic, uz tu do nej hucim nech prezradi ale ona skromna,ze niiiic jej netreba 🙄

penelope10
7. nov 2008

Ahojte 🙂
Baby co je to ta 6 - ta choroba? 😕 ked sa to tu dakde pisalo, tak sa ospravednujem, ze som nepozorna 🤐

Pieri je mi to luto s tymi nozickami...
dakedy sa z toho robila sranda ze bude futbalista.
Je velmi dobre ze je to podchytene... snad to prejde tak rychlo ako vtedy s tou perinkou nestastnou 😉
My sme dnes absolvovali urologiu... si pripadam, ze cely tyz. nic ine nerobim len po lekaroch 🙄
Ale Hugi je OK. S lekarom som sa lucila "Zbohom", tak sa rehotal...

A boli sme si v CSOB po nalepku taku dieta v aute - len my tam mame "Čertík v aute" 😀
Mate to niekto ?

Monika na za sebou 1. prac. tyzden.... No normalne Ti patri Weekend 🙂
My neviem co budeme robit treba mi ist do Tesca, tak sa tam mozno opat vsetci stretneme 🙂 😵
a musim urobit tortu alebo kolac.... budem mat bud. tyzden Narodky a svokra sa ohlasila.... 🙄

Inak ze uz hlasia horsie pocko, skoda 😢

pierra
7. nov 2008

pene tak sama si robis tortu???? joooj,svokra by ti mala doniest ked sa nanominovala na navstevu 😀

no som rada,ze mame tuto ortopedicku lebo pri tom starom doktorovi v novej nemocnici by jurko asi doteraz chodil s postolkami a cakal na zazrak 😠

6-ta choroba znamena,ze dieta ma 3 dni vysoke horucky okrem toho nic ine a ako horucky ustupia, vysype sa drobnymi cervenymi vyrazkami,ktore tiez za 3 dni ustupia 🙂 ma to taky divny nazov, mohli by to normalne pomenovat 😅

aj nam treba ist do teska ale neeechce sa mi.. tam je stale milion ludi a zabijeme tam minimalne hodinu 😒

penelope10
7. nov 2008

joj to taku ku káve... daco treba nie ?
Tesco tedy absolvujete.... my asi este dnes... sa mi nechce a vela veci mi treba... 🙄

monika1
7. nov 2008

pierri ambrobene je na suchy kasel...
a na notebok sa sklada moj muz,jeho brat a ich mama takze tak sa spojili a bude velky dar ktory on sam chcel 🙂
inak super darceky,nieco musim uz aj ja vymysliet 😅 lebo presne ako pises nikomu nic netreba 🙄

pene tak super ze je hugino ok 😵 dnes som ta objavila na mmb 😉

lara1znk
autor
8. nov 2008

ahojte kocky,

tak som vas rychlo preletela.

pierri, to je mi luto s jurkovymi nozickami ale verim ze sa to da do poriadku a super ze to zistili teraz, mate stastie ze na SK sa robia tieto kontroly, u nas sa nic take nerobi, tak kto vie ako sme na to my, akurat ze o nicom nevieme.
Drzim palceky, nech je sa to coskoro upravi.

moni, tak ty si uzivaj vikend ako len mozes, iste si unavena po prvom tyzdni. veru to musi byt fuska, po veceroch varit a vsetko mozne dobehovat. budes robit aj cez skuskove, ci budes mat trosku volnejsie?

pene, neboj nic, to s padnutie z postele to sa stava. som rada ze hugo je v poriadku. nam sa to stalo az dvakrat, druhykrat si dokonca roztal peru trosku a bola aj krvicka a este k tomu som bola sama doma, tak som mala strach ale nakoniec v pohode.

ani ja v poslednej dobe neznasam nakupy, myslim tie potravinove, tie ostatne uz ani nestiham. vsade kopec ludi a clovek len zbytocne zabije cas. asi zacnem nakupovat cez internet a nech nam to pekne donesu domov, je za to nejaky priplatok ale zase ked idem autom aj to nieco spalim + kolko casu zabijem takze asi to bude to iste.

co robkate cez vikend?

u nas nic moc pocasie tak sme boli vacsinou doma dnes

lia
9. nov 2008

ahojte 🙂
lari,aj ja neznasam chodit do obchodu,lebo to zabije kopec casu 🙄 ale u nas taka sluzba neexistuje,skoda,uz by som na tom urcite slapala 😀

moni,ty uz zarezavas??no musi to byt zhon pre teba. 😒

lara1znk
autor
10. nov 2008

dobre ranko,
kde ste vsetky? ja som ulozila Christianka, idem trosku upratat po ranajkach a tak, prezliect postelne pradlo a potom sa chystame ku kamaratke na navstevu. VOnku prsi.

pierra
10. nov 2008

ahojte 🙂
lari vy este spite 2x za den?? to mas super, dve prestavky na oddych 😅
ja tiez upratujem,dnes pride tato skor z prace,tak ideme nakupovat 🙄

lara1znk
autor
10. nov 2008

pierri, no ale my vstavame o 5.30-6.00 takze bez ranneho spanku to nejde, kiezby zacal dlhsie rano vstavat.

vy len nakupujete, to na vianoce este?

nas tato hra futbal dnes takze sme sami vecer

pierra
10. nov 2008

fuu lari,tak to je dost skoro 😕 a kedy chodi spinkat christianko?
jurko vstava okolo 7-8.00,vecer kupeme o 19:30 a kym zaspi je vacsinou 20:30 🙂
obednajsi spanok je od 12tej zhruba 2 hodky.. niekedy aj 3 a niekedy len hodinu..

to len vyzera,ze vzdy nakupujem ale to len tento tyzden je taky nakupny.. ideme urobit nejake potravinove zasoby, plienky atd.. 🙂

csikike
10. nov 2008

pierri, my sme na to velmi podobne ako vy, az nato, ze tomik spi max 1,5 hod na obed 😲 , inac to mame uuuuuuplne rovnake

lara1znk
autor
10. nov 2008

my chodime spinkat o 7ej, kupkame o 6ej, potom oblubena rozpravka, mliecko a spinkame,
zaspavanie trva ako kedy, ale vacsinou je unaveny a najradsej by som ho ulozila este skor

dnes mi spal doobeda 2 hodinky, teraz zase spinka, ale ocakavam len taku hodku, mozno ani tolko nie

cez vikend Christian nespi skoro vobec cez den, maximalne hodinku 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre