Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lia
25. sep 2009

no moni,uz som myslela,ze aj ty budes rodit tento tyzden,ale presne,aspon budes cez vikend doma 😉
a nepovedal nic blizsie doky??

monika1
25. sep 2009

no je to trosku na nervy uz aj ked mam teoreticky este dva tyzdne do terminu ale uz mam fakt dost 🙄 a neviem pierri na placentu sa ani nepozerala,len rychlo urobila prietoky a vysetrila ma tak ale v pondelok snad pozrie aj placentu a vyjadri sa co presne dalej...
tak ale som aj rada tomu vikendu ze si este pobudnem s mojimi chlapcami,su tu aj majstrovstva vo voltizi tak pojdeme urcite pozriet 🙂

lia
25. sep 2009

akurat mi csiki pisala,ze sa ma super 😅 a uz v pohode chodi a zajtra uz bude mat hanku pri sebe 🙂
a ked bude vsetko ok,asi ich v nedelu pustia 😵 😵 😵
pozdravuje vas 😉

pierra
25. sep 2009

wau lius, tak to su v sali rychli, no neviem ci by som sa po sekcii tesila tak skoro domov 😅
ale som rada,ze sa ma csiki dobre, vsak ona je taka optimistka-srandistka,to sa hned vsetko lahsie zvlada 🙂

monika1
25. sep 2009

to je super ze sa ma csiki super 🙂 tak sa rychlo zotavuje 🙂 no doma je predsa len lepsie a snad jej ma kto pomoct potom 🙂 a uz sa tesim na fotocky malej Hanky 😵

pierri uz mate tatika doma?

pierra
26. sep 2009

ahoj moni, anoo mame.. vcera vecer prisiel 😵 tooolko radosti bolo 😵

monika1
27. sep 2009

Ahojte 🙂
tak ja hlasim ze som este doma a nic sa nedeje aj ked v noci som sa zobudila na bolesti podbruska ale nakoniec to preslo...zajtra rano mam opat kontrolu tak som zvedava ci uz dr nieco poriesi alebo budeme cakat,aj by mi to bodlo lebo by som sa stihla zajtra este ostrihat 😀

pierri tak to verim ze muselo byt vela radosti 😵

csikike
27. sep 2009

ahojte, uz sme doma

pierra
27. sep 2009

csikinka ahooooj! pozeram na FB,ze si prihlasena ale myslela som si,ze nieco blbne 😅
takze je to pravda! vitam ta doma, este raz srdecne gratulujeme a posielame hanke virtualne pusinky!
ako sa mate? ako si nazivate? napis aspon par riadkov 😵

monika1
27. sep 2009

jej csiki ty si hrdinka ze si uz doma 😉 tak ako sa mate?

lia
27. sep 2009

csiki 😵 😵 😵 som zvedava na vsetko 😉
moni,aj na teba zajtra 🙂
tak vam zavidim,ze budete mat este pekne pocko ked budete mat uz drobcov,krasne jesenne prechadzky.

csikike
27. sep 2009

baby, prichod bol super, mala spinkala, venovali sme sa tomikovi, on ju chodil pozerat,
potom isiel spat tomik, vstala Hanka, pekne pockala kym vstal aj toamik a nastalo zoznamovanie, to ste mali vidiet, tomikovi sa rozziarili ocka a hned, ze pusu, tak jej dal pusu na hlavicku, a stale vravel, juuuuuuuuuuuuuuuuuu Hanka, nestucone vela pusiniek dostala od neho, proste bol z nej uneseny, ked zacala plackat, tak sa trocha zlakol, ale drazl sa a zacal ju hladkat po hlavicke a vravel, ze jemne... proste uplne ma dojali, az nam slzy vyhrkli aki boli zlati tak spolu
vecer to uz bolo horsie, chceli sem okupat hanku, ale tomi ako zbada vodu hned sa chcel vtepat do vanicky, tak mu isiel drahy napustit vanu a kupal sa, ja uz som utierala hanku, lebo rez este hoooooooooooooooooodne boli
teraz sa tomi tak namahal kakat az sa povrackal, takze sme absolvovali dost dobry den...
inac uz banda spi, tak si idem aj ja lahnut, ktovie aka bude noc
a drahy to vsetko zvlada super, patri mu extra pochvala

csikike
27. sep 2009

foto je v albume

monika1
27. sep 2009

csiki no krasne to muselo byt,myslim zoznamovanie 😵 a Tomi nebol vobec za tebou v nemocke?
juj a Hanka je krasnuckaaaa 😵 😵

lia
28. sep 2009

csiki,az mi slzy vyhrkli,krasny den ste vcera mali 😵
Hanka je naaadhernaaaa 😵 😵
co si davas na ranu??mali ste aj vy v nemocke plno??manzel ostava s tebou doma??

pierra
28. sep 2009

ahojte 🙂
csiki kraaaasna je ta vasa hanka 😵 a nadherne zoznamovanie, som dojata, verim,ze si budu rozumiet deturence 😵

moni ty ako? ides uz aj s taskou? drzim palce, keby nieco.. 😉

csikike
28. sep 2009

moni, nie nebol ani raz
a na ranu si nedavam nic, v nemocke bolo plno, uz vcera sa pytali ci nemozem uz ist, lebo potrebuju postel
a liu drahy este stale nema robotu 😖

lia
28. sep 2009

to vazne??a nechcela si ist??
nema robotu??jujjj,dufam,ze si coskoro najde
moni,myslim na teba 😉

monika1
28. sep 2009

ahojte 🙂
tak ja som doma,kontrola dopadla dobre tak sa este caka,v stredu mam dalsiu a ak do konca tyzdna neporodim tak v piatok rodime lebo ma sluzbu 🙂 aj celkom pekny datum,aj ked vo stvrtok by sa mi to viac pacilo 😀
a u nas je tiez plno,asi nehrozi nadstandard ani nahodou 😒

pierra
28. sep 2009

moni tak mozno budes mat stastie a uvolni sa izba.. ja si to ani neviem predstavit s inymi maminami na izbe, hlavne kvoli tym rodinnym navstevam ked potrebuje maminka kojit alebo odsavat mlieko 😒
drzim palce aby ta vyvolavacka minula, vyskusaj este vsetky mozne babske recepty 😎

monika1
28. sep 2009

no ved to pierri ze kvoli tym navstevam ale hlavne teda kvoli sprche...
no neviem co nanho vyskusat este 😅 akosi sa mu u mna asi paci

monika1
30. sep 2009

ahojte,
kde ste vsetky???
uz aj lara je naspat v UK tak snad sa coskoro ozve 🙂
ja som mala rano kontrolu tak v piatok 2.10 je nas velky den 😵 rodime 😵 ak dovtedy neporodim 😀 co asi nie...

pierra
30. sep 2009

ahojte 🙂
moni super, tak nakoniec ta tolko natahovali az budes rodit skoro v den terminu 🙂 takze ti budu vyvolavat?
ako to bolo pri adamkovi? kolko hod. si vlastne rodila?

janka1
30. sep 2009

jeeej monika teba som hladala ci si uz po alebo este kinderko 😉
budemem na teba mysliet v piatok 😉 😵

monika1
30. sep 2009

janka ahoooj tak si ma tu nasla 😀 no este som kinderko ale uz len dva dni 😵 a dakujem 😉

pierri no vidis tolko som si mala davat na seba pozor a setrit sa ze nakoniec by som este prenasala 😀 a hej bude mi to tak isto vyvolavat ako pri Adamkovi...no jeho som porodila za 3 hodinky tak dr vravela ze to pojde opat takto rychlo,mozno aj lepsie tak uvidime 🙂

pierra
30. sep 2009

iba 3 hodkyy??? tak to si mala super rychly porod.. ja si v piatok privstanem aby som stihla sms-ku 😀

monika1
30. sep 2009

pierri nemusis 😀 ja do nemocky nastupim asi az na obed lebo doobedu ma nejake operacie tak aby sa mi mohla venovat 😉 este zajtra vecer jej mam volat ze kedy presne takze dam vediet 😉

lia
30. sep 2009

moni,to mas nastupit az na obed a hned idete na to??ziadne vysetrenia den vopred??
tak to si super porodila 😅
od uplneho zaciatku az po kym ta nedali na izbu,prebehli iba tri hodky?? 😅

monika1
30. sep 2009

lius mna predtym dr hospitalizovala den pred tym,cize ona so mnou zacala nieco robit az na druhy den na obed ale kym to zacalo ucinkovat a zacala som citit poriadne kontrakcie tak bolo 18hod a Adamko sa narodil o 21.15 🙂
dnes som este stihla umyt okna nech tu mame komplet cisto tak hadam sa to nerozbehne aj skor 😅 aj ked by som nebola proti 😅

ale zacina mi to akosi dochadzat ze v piatok ma to caka a zajtra prezijem posledny den len s Adamkom 😔 😢

lia
30. sep 2009

jaajj,lebo som moc premudrena,akurat sme sa vratili z porodneho kurzu a ze porod sa rata az pokym ta neodnesu na izbu.tiez si myslim,ze kazdy to stopne uz ako sa dieta narodi 🙂
ty mas tolko energie??
ja nemam ziadnu ☹ neviem preco

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre