Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lara1znk
autor
29. aug 2008

pierri, no ako? pripravy na oslavu v plnom prude?
uz mas menu zostavene? aka bude torta?

pierra
29. aug 2008

pripravy este ziadne, dnes sme vegetili u nasich, zajtra rano pojdeme nakupit, asi iba upraceme, prestriem stol a urobim tu jablkovu tortu pre jurka.. ostatne az v nedelu aby to bolo cerstve.. ozajstna torta je prekvapko od nasich,tak neviem co vymysleli 🙂

tatiana
29. aug 2008

no baby, ja nestresujem z mrkvy 😀
ale dakujem za rady.
No rozhodla som sa, ze mu dam, lebo uz papa aj UM a nie len moje, takze uz je asi cas, lebo nam zje aj periny 🙂))))
stale by len jedol, tak somzacala...
sak pomalinky, postupne 🙂
neponahlam sa ...

lara1znk
autor
30. aug 2008

ahojte kocky,

pekny vikend 🙂

pierra
30. aug 2008

ahojte..
ja pomaly zacinam chystat na oslavu, moji chlapci idu vonku aby nezavadzali,ja zatial pripravim stol.. dufam,ze sa jurko v noci dobre vyspinka a zajtra bude dobrucky 🙂

a vy? co porabate?

penelope10
30. aug 2008

ahojte 🙂
ja som 1/2 dna varila, ... este idem upratat.
Huginovi sa deru horne 2 zubky tak je ako bernardin 🙄 🙄 a o tom ze v noci je 2x hore radsej pomlcim + zobudi sa uz o 6:30.... 🙄 🙄

Pieri jéj bude oslava... inak v mamine teraz je nieco o oslave 1.- narodenim 🙂 Kolko budete mat hosti ? ... teda Jurko?

pierra
30. aug 2008

pene,ze 2x za noc hore.. ved to je u nas luxuuus 😝 sa nestazuj lebo ti poslem jurka na tyzden na prazdniny 😀
hosti bude malinko.. osmi budeme vsetci dokopy.. moji rodicia, moje segry, svokra, muzik, jurik a ja 🙂
uz mam pekne prestrety stol, torta sa chladi a ostatne az zajtra.. chlapi su este vonku, idem si asi vychutnat sprchu 😝

lara1znk
autor
30. aug 2008

a.hojte holky,

jej pierri tak uz sa vam to blizi, ako sa citis mamina uz takmer rocneho chlapceka?
ja som taaaak prezivala 😅 , teraz uz zase tie mesiace tak normalne plynu ale ten rocik som si teda riadne vychutnala 😵

pene, ani mne sa to nezda take hrozne, a byt hore o 6.30 to je normalne pre deti, my sme hore o 6.20 takmer presne na minutku kazde rano 😅

my sme boli v parku povozit maleho na bicykli ale najviac sa mu aj tak pacilo ked ho daddy zobral na konika
potom ja som stihla velky nakup v hyperkmarkete a chlapi zatial boli vedla na ihrisku, Christianko sa uz pekne sam spusti na smykacke, taky je zlaty

ideme ho ulozit a potom si grilovat v zahrade, dufam ze nam vyjde vecer
vcera b ol zase strajk, no klasika

pekny vecer kocky a pierri vam nech sa zajtra vydari oslava, nech si to Jurko uzije a hlavne nech sa dobre vyspinka aby bol cestvy a vy tiez 😉

monika1
30. aug 2008

Ahojte 🙂
my sme dnes boli klasika na nakupe v tesku a poobede sme boli na Alpinke,previezli sme sa tam vlacikom,bolo super,Adamkovi sa moc pacilo,skoro celou cestou vravel len " šššššš" 😀 ale uz dnes bola kosa,trochu som cestou domov aj premrzla 🙄 takze rychlo som doma do seba naliala horuci cajik a je mi hned lepsie...

pierri takze pripravena na zajtrajsi "velky" den 😵 krasnu oslavu prajem a nenahanaj sa ale poriadne si to s Jurkom uzi 😉

pene zvykaj si takto vstavat 😀 vsak to je uuuplne normalne ze takto vstavaju deti,aj my tak,max do 7 potiahne,ale samozrejme ze nie od vecera,to by bola fantazia aj ked dnes spal perfektne,len raz bol hore,dali sme ho k nam do postele a mlieko pil az o 6.45 co sa nam uz daaavno nestalo....bodajby mu to uz ostalo...

csiki a gratulujem k prvemu zubku 😵 nam vcera vysiel uz 12ty 🙂

a tani takze uz prikrmujes,sranda ako ten cas leti a inak krasna fotka ta kde ma Risko 5 mesiacikov 😵

pierra
30. aug 2008

ahojte.. tak cim viac sa to blizi,tym viac spominam a je mi smutno,ze to tak rychlo zbehlo, najradsej by som vratila cas od minuleho septembra nazad.. 😅 ale na druhej strane som stastna,ze mam zdraveho rocneho synceka.. dufam,ze mi niekto tam hore dopraje este minimalne raz zazit ten krasny pocit narodenia vlastneho dietatka 😔

pierra
30. aug 2008

lari pekne fotky, asi v takom stadiu chodenia sme aj my, tento tyzden sa uz jurko pusta aj za jednu ruku, no uvidime kedy to zmakne prvy krat sam 😵

moni a ty si nejako prestala fotit ci co? 😕

baby trenujete uz s drobcami na nocnicek? my sme zacali len tento tyzden.. 😲

lara1znk
autor
30. aug 2008

no to som aj ja zvedava ze kedy sa pusti sam, on sa inak stale chce pustit, neviem kde berie tu odvahu a co ocakava zlatko male 😅
ja mam takeho tusaka ze na SK zacne chodit prvykrat sam, tam sme sa stale nieco take prelomove naucili, sediet, pretacat sa, prvykrat tam papal mrkvicku atd.

u nas nocnik nefunguje, maly nie a nie nho sadnut, spusti prevelky rev ale ten zachod ako mam nafotene, to sa ako tak da, tak zatial skusam rano a vecer ho posadit ale zatial sa este nevykakal, len parkrat vycikal tak uvidime ako dlho nam potrva tento trening, vidim to na veeeeelmi dlho

monika1
30. aug 2008

pierri predala som fotak a cakam novy takze mam uz riadny abstak 😅 vsak dnes to bolo hrozne ze Adamko je prvykrat na vlaciku a nemam fotak ☹ a kamoska mala a akurat sa jej vybila baterka 🙄

inak my na nocnik chodime od 8 mesiacov,rano a za obedom poctivo kakame a cikame a pritom si citame knizku 🙂 to je taky ritual,hned ako si sadne tak si pyta knizku 😀 inak ho knizka pocas dna ani nenapadne...ale inak ho nedavam na nocnik,som na to leniva priznavam alebo skor aj to ze nie sme vtedy doma a treba sa tomu venovat ale este dlho potrva kym sa zacne pytat sam...aj minule za obedom sa ho pytam ze "ides kakat?" a on pokrutil hlavou ze nie a za 5 minut bola kaka v plienke 🙄 ale to bola taka skuska,chcela som vediet ci pojde aj sam ale nie...pritom viem ze mu treba a preto ho tam davam sama...

jaj baby tak zachvilu sa vam chlapci pustia chodit a bude to ina sranda,aj ked zo zaciatku trosku este strachu kym naberu istotu ale potom to uz bude velka pomoc,budu nezavislejsi...

mna tiez niekedy prepadnu spomienky aky bol Adamko malinky a aky je uz chlapcek,neskutocne to leti a teraz ked na neho pozriem aky je "samostatny" vo vela veciach tak mi je smutno ze uz to neni male babatko zavisle len odomna 😔

lara1znk
autor
30. aug 2008

moni, tak vy ste dobri, ze na nocniku od 8. mes. 😕 🙂

my sme tiez mali take plany, ani neviem kedy sme ho prvykrat posadili, tiez dost skoro to bolo, aj fotku niekde mame ale presne ako pises, na to treba mat kopec casu, trpezlivosti,
my stale niekam behame, ja proste doma neobsedim, ja som taky typ 😅 a tak mozno aj preto este nie sme zabehani na nocnik
no budem raz musiet obetovat aspon tyzden a budeme pekne doma a nasa hlavna aktivita bude sedenie na nocniku 😅

monika1
31. aug 2008

Dobre ranko 🙂
my sme mali celkom super noc,dufam ze to nezakriknem,ale ani dnes nepil Adamko v noci mliecko,ale az o 7 rano ako sa zobudil tak sa vytesujem 😵 akoze bol v noci hore,ale prelozili sme ho k nam a spali sme dalej 😵 tak dufam ze je to na dobrej ceste a viem ze v noci nie je hladny a vydrzi az do rana 🙂

lari skus aspon ho davat kazde rano na nocnik,vsak to ste doma a tych 10 minut ta nezabije,viac podla mna nema zmysel ho nechat sediet,bud sa vykaka alebo nie...

lara1znk
autor
31. aug 2008

moni super, drzim palce nech to uz takto pokracuje stale, aby adamko vydrzal bez mliecka v noci

a my sedime poctivo na zachodiku rano aj vecer, no ale to je malo na to aby si odvykol od plienok

monika1
31. aug 2008

jaj tak to potom dobre,ja som pochopila ta tak ze ho vobec nedavate na nocnik 😅
vsak raz ich to oducime..dufam 😀 akurat ze ide zima tak je to horsie,to sa mi nebude ho chciet vyzliekat kazdu chvilu z pancusiek 😅

pierri urcite uz si v plnom prude priprav tak drzim palce nech vsetko vyjde ako ma a tesime sa vecer na fotky Jurka s 1.svieckou 😵

lara1znk
autor
31. aug 2008

no na nocnik nechce, ale na zachodiku sedi na tej takej podlozke aby nespadol dnu 😅
no veru, ja sa stazujem teraz a co to bude v zime, u nas nastastie az taka zima nie je, takze my tu ani pancusky nenosime tak snad to pojde

pierri, myslime na vas, nech vam ta oslava vyborne dopadne 😵
a vecer pridem skontrolovat fotky

moni, pekny dnik aj vam kocky 🙂

penelope10
31. aug 2008

ahojte 🙂
baby ste ma potesili ze 6:30 je spoko... Mozme vyhlasit sutaz o najskor vstavajuce dieta 😀 😀
Inak dnes sme vstavi o ..... 10:00 🙂 🤐

Piera uz asi nacali narodeninovu tortu ... sa tesme na fotecky 😵 😵
Ideme niekam von je chladnejsie ale este pekne.. slnecno 🙂

pierra
31. aug 2008

ahojte..
oslava je za nami, uz len spominame.. napriek tomu,ze jurko mal zlu noc, obednajsim spankom vsetko dobehol, my sme sa zatial spokojne naobedovali, poobede sme si dali aj 2 hodinovu prechadzku po kosiciach a asi pred hodinkou nasi odisli.. segry pomahali so servirovanim, su v mojej kuchyni ako doma,takze som nemala pocit,ze som na vsetko sama a ze iba obsluhujem a neobsedim 🙂
fotky pridam asi zajtra alebo ked bude cas lebo svokra ide az zajtra na vlak, tak tu nechcem vysedavat a zmensovat fotky..

k sentimentalnym spomienkam:
presne takto pred rokom poobede o 14-tej som bola na vysetreni s tym,ze sa nic nedeje, o 2 dni mi mali zacat vyvolavat porod a o 19:30 strelila voda ako sampus a uz to islo.. boli sme par hodin od najkrajsieho okamihu nasho zivota.. ach jaj.. 😵 😵 😵

lara1znk
autor
31. aug 2008

jej pierri, krasne si to opisala 😵

tesim sa na fotky

csikike
31. aug 2008

uz sa tesime na fotky a vstko naj k zajtrajsiemu sviatku 😉

monika1
1. sep 2008

Jurkovi vsetko najlepsie k 1.narodeninaaaam,vela stasticka,zdravicka a vsetkeho len to naj 😵 😵 😵 😵 😵

penelope10
1. sep 2008

Všetko Najlepšie JURKOVI !!!!

... K 1. NARODENINÁM V JEHO ŽIVOTE !!!!

😵 😵 😵 Veľa zdravička, štastíčka, kamarátov

... a nech je veľkým potešením pre svojich rodičov. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lara1znk
autor
1. sep 2008

vidim ze ste ma uz predbehli 😀

takze VSETKO NAJLEPSIE JURKOVI K JEHO 1. NARODENINKAM, VELA ZDRAVICKA, STASTICKA, NECH JE STALE TAKY PEKNY A USMIEVAVY CHLAPCEK AKO DOTERAZ A NECH ROBI RODICOM LEN RADOST 😵
😵 😵

pierra
1. sep 2008

ahojteee..
dakujeme v mene jurkaa.. 😵 😵 😵
nechce sa mi verit,ze uz mam takeho velkeho chlapceka.. ☹

tatiana
1. sep 2008

Ahojte 🙂

Taaak sa pripajam ku gratulaciam k Jurkovmu prvemu rociku 🙂
Uzz je to velky chlap ! 🙂

Takze mu zelame vela zdravicka a vsetkeho, co si len moze priat 🙂

Csiki gratulujeme k zubku a moni dakujem za pochvalu 🙂
Noo risulko uz zjedol aj mrkvu a zemiak, to mu vyslovene chutilo a uz aj prehltal 🙂
zje na posedenie polku flasky, zatial som mu nevarila, lebo sa mi priznam sa nechcelo za 5 lyziciek babrat v kuchyni.
No teraz spinka anjelik a ja si idem pecitat, co kto popisal.

Inak sme u nasich v LV 🙂
Tak sa majte pekne 🙂
pa

lia
1. sep 2008

ahojte 🙂
jeeejjj,Jurko ma uz rocik??ale leti ten cas 😖
tak mu prajem krasne narodeninky 🙂 a nech je taky pekny fesak a zdravucky pocas celeho zivota 😵

pierra
1. sep 2008

dakujeme tani, lius 😵 😵 😵

monika1
1. sep 2008

pierri super fotky 😵 Jurko je krasny chlapcek,tie ocicka 😵
a pekne darceky podostaval 🙂 vy ste mu co nakoniec kupili?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre