Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lara1znk
autor
1. sep 2008

perfektne fotky pierri 😵

pierra
1. sep 2008

dakujem babky 🙂
my sme mu kupili stavebnicu na sposob lega, tie najvacsie kocky, panacikovia, domcek, motorka, zahradka a podobne srandicky.. oblecenie sme nekupovali lebo co potrebuje na zimu este nie je v obochodoch.. uvazujem,ci nepojdeme do polska..

inak dnes sme boli v zoo a sme sklamani, nevideli sme ani tucniakov ani tulene, vsetko poschovavane 😠

lara1znk
autor
1. sep 2008

dobry darcek a uz sa aj hra so stavebnicou?
lebo my mame nieco podobne a velmi ho to nebavilo okolo roka, teda neskusala som asi mesiac, musim zase vytiahnut

a aka bola torta? aj jurko ochutnal? vyzera super 😝
a ty si taka kocka pierri, uz sa nestazuj na ziadne kilecko, na nic! ok?
a tvoje segry su take podobne, nikdy neviem ktora je ktora 😅

csikike
1. sep 2008

o, super, foto, fesacik ten jurko, a tvoje sestry ako keby ste boli 3icky 😉 kazda trocha ina ale strasne podobne
pierri, mozno tucniaky uz ani nemaju...tym tempom ako zacali 😅

pierra
1. sep 2008

no hra sa so stavebnicou ale nesklada kocky len napr. vozi panacika na motorke alebo naklada kocky na vozicek, prip. cmula babiku 😅
ja som tu tortu nejedla, mne staci vidiet ale inak vsetkym chutila.. 🙂 jurko mal jablkovu s piskotami a jogurtom ale samozrejme ked videl co maju vsetci na tanieroch,tak sa rozplakal a uz zacali krmit kakaovou piskotou 😒
a kazdy hovori,ze sa podobame len nam trom sa to nezda 😀

lara1znk
autor
1. sep 2008

a k tej zoo, my ked sme boli tiez na christiankove narodky tak sme akurat boli cez obed a vsetky zvieratka spali po obede 😅 , takze tiez sme tak naprazdno obisli

csiky, ako sa mame?

ja som dnes objavila ze christiankovi ide stolicka takze si este pockame na pokojny nocny spanok

monika1
1. sep 2008

pierri tak super ste mu kupili,u nas tiez moc stavebnica nejde ale vsak to ma cas...

inak nam vychadzaju stolicky celkom v pohode 🤐

a to ZOO...no to ste mali smolu teda ☹

pierra
1. sep 2008

baby kolko zubkov maju mat vlastne deturence? 😨

moni,hej je to este skoro na stavanie hradov z kociek, s tym som ratala ale my sme nevedeli co vybrat.. to tazko odhadnut co dieta zaujme a tych blikacich a hrajucich stlacajucich hraciek uz mame s muzom plne zuby, vkuse nam niekde nieco hraje.. uz 2x sa nam stalo,ze nam v noci zacala v obyvacke hrat nejaka hracka, tak som sa zlakla 😀

lara1znk
autor
1. sep 2008

😀 to poznam pierri, aj my to mame na programe kazdy vecer, nejaka z maleho hraciek sa rozospieva 😀

presne tak sme aj my postupovali pri vybere darceka, hocico len nech to nehra, nespieva, nesvetielkuje, tiez uz mam tych americkych hraciek plne zuby 😒

my mame 9 zubkov, ale este sa tam nieco derie, vidim ako si sustavne pcha prsteky dozadu do pusy, to budu dalsie stolicky

moj chlap ide na futbal tak este rychlo uspava maleho, kiezby sa mu podarilo a ja by som mala pohodovy vecer pri telke ale vidim to inak

pierri a este som zabudla, aj tvoja svokra vyzera byt velka symposka

pierra
1. sep 2008

lari vy tak ponocujete? ja nechapem, my uz pomaly jednou nohou v posteli a ty napises,ze vas tato ide na futbal, golf.. moj muz by zaspal uz po ceste autom 😀

pierra
1. sep 2008

a svokre odkazem co si napisala 😀

monika1
1. sep 2008

pierri maju mat 20 zubkov 😉
lari tak to nas so zubkami zachvilu aj predbehnete 😉 ale len nech vsetky rychlo vyjdu von a mame pokoj 🙄

pierri ja tiez niekedy nechapem ked citam laru ako idu vecerat ked u nas som aj pomaly zabudla ze som jedla 😀

pierra
1. sep 2008

tak ja mam blbu knihu,tam pisu,ze do 1,5 roka maju mat 18zubkov a moja teta mi tiez tvrdila ze 20.
ale presne, hlavne,nech uz vsetky vyjdu von a zacneme sladko buvat od vecera do rana ako za daavnych cias 😅

moj muz uz chrape s jurkom v posteli.. my sme taki spachtosi..
idem aj ja 😔 dobru noc, pa

tatiana
1. sep 2008

Pierri super fotky 🙂
krasne 🙂
jurko je naozaj velky fesacisko.
Baby, vy sa mate, toolko zubkov 😉 ja sa este nacakam, no nastastie nie je umrnkany, ci to nas asi len caka, co? 😖
No Risulo uz tiez pol hodku spinka alebo aj viac, dnes sme sli neskoro ...
no ja sa idem sprchnut a asi si schrupnem aj ja 😵
dnes poobede trhol rekord - spal od 15.00 do 18.20 😀 a aj to som ho budila 😀

tak pekny vecer.

pierra
2. sep 2008

dobre ranko..
tani, vy mate riadneho spachtoska doma.. 🙂
ja len opravim vcerajsiu info, ma tam byt 16 zubkov do 18-tich mesiacov, 18 zubkov je haluz, to by mal hore aj dole neparny pocet 😀

inak minuly tyzden som bla vonku s kamaratkou,ktora ma iba o 2t mladsiu dcerku od jurka a oni este nemaju ani jeden zubok.. zato mala chodi od 9-tich mesiacov 🙂

lara1znk
autor
2. sep 2008

dobre ranko,

kocky ale my sme hodku pozadu, tak to preto a aj tak dost neskoro jeme a kym sa guy dotrepe domov z centra, no u nas vecer zacina okolo 8ej.

vcera som si teda neuzila pohodovy vecer, maly nedajboze spat, vela sa naplakala, asi ho trapil zubok, lebo ani cumlik nechcel. nakoniec sme nejako spolu zaspali a ja som sa zobudila o 2ej nato ze trvrdo spime a chudak guy si ustlal na zemi vedla postele, lebo my dvaja sme sa rozvalovali hore dole.
no hruza

veru je to take rozne s tymi zubkami a vsetkym pri detoch

co mate dnes na plane? my sa musime zariadit podla pocasia

penelope10
2. sep 2008

Ahojte 🙂
pieri krasne fotecky 😵 😵

my mame 2 a 2 budu tento tyzden 🙂
Musim vam napisat co som vcera zazila.... nakoniec vyletovali sme v medzeve a Uhornej... v medzeve (pocula som ze Schusterov dom, hamre a muzeum... ) tak som sa tesila a ked sme tam dosli.... vsetko bolo zatvorene a system, ze nikde nikto a ked sme sa pytali, ze ci je to vobec niekedy otvorene sa vsetci tvarili ze ani nie a naco ??? 😕 Tak sa mi rozum zastavil nad nasou agroturistikou ☹ ☹

Takze tak a dnes mame na plane, varenie, pranie + nakupy... 😎

monika1
2. sep 2008

Ahojte 🙂
pene nemam slov 😠 vsak slovakom je asi dobre,naco by zarabali...

my sme dnes boli na navsteve u svagriny,ma tak stareho Ivanka tak sa deti zahrali 🙂 a mali sme aj uraz,Adamko spadol z gauca ale nic sa nastastie nestalo,len modrinka na cele 🙄

inak s nepitim mliecka v noci nam to zatial vychadza super,klop klop klop 🙂

pierri zase idem objednavat jesenne a zimne veci z Nextu 😅

lara1znk
autor
2. sep 2008

super moni, ze adamko sa vzdal nocneho krmenia, len tak dalej! je to na dobrej ceste, teda myslim ze nocne mliecko je uz zabudnute 🙂

esteze sa vam nic horsie nestalo, len tak modrinka
my sme tiez mali skoro uraz, Christianko sa chytil horuceho sporaka kde som akurat dogrilovala kurca, tak som sa riadne nalakala ked zacal plakat, ale nastastie vyzera v pohode, rychlo som mu dala rucky pod zimnu vodu
ja truba, cely cas ked som varila sa mi motkal v kuchyni a tak som davala pozor a just ked uz dovarim a otocim sa na sekundu tak sa nieco musi prihodit

a odkial objednavas tie veci z nextu, moni?
ja hladam zimne bundy ale nic ma zatial neuputalo, dufam ze este dostanu nejake super veci do zimy

pene, no comment 😕

pierra
2. sep 2008

jeej moni, pekne fotky.. aky fotak ste si objednali? a preco si svoj predala? nebola si s nim spokojna?

moni ty si spominala nejaku babu,co vam objednava z nextu, je to este aktualne? ja by som chcela nieco pre jurka, nema absolutne nic jesenne ani zimne a to sa moze ochladit kazdu chvilu.. zvykla som co-to kupit v cherokee ale tohtorocna ponuka je onicom nejako 😒
super,ze uz v noci nepapate, jurko zvykol pit mliecko rano o stvrtej a poslednu dobu to je o pol druhej-druhej 🙄 ale to asi preto,ze teraz celkovo cez den strajkuje s jedenim a potom je asi v noci hladny..

lara1znk
autor
2. sep 2008

no tak vidim ze vy viaceri tu este papate v noci, tak ja uz nejdem na nasho christianka stazovat ani trochu
aspon ze tento problem uz nemame

ja to vidim na hrozny vecer zase, vkuse prsty v pusine, asi mu rovno po kupkani dam sirup a snad to trosku pomoze

lara1znk
autor
2. sep 2008

kocky, kde ste???
nebodaj este nespite 😕

ja mam chvilku, kym guy uspava maleho, potom vecera, nastastie uz dnes mame navarene to kurca
a hrozne ma boli hlava, mam chut na kavu a babovku, len tu babovku najprv musi niekto upiect

tatiana
2. sep 2008

ahojte 🙂
Moni? odkial objednavas? Aj ja by som mala, no ochladit sa veru moze barskedy a Risko tiez nic nema ...
Do slaka ...
A cherokee je veru o nicom a nevravim, ze jeden sveter je za 450 Skk - tak to je otrasne ...
no a Risko je uz 6 ty den pekne, dnes som mu kupila aj inu zeleniku a aj kuriatko, uvidime. 🙂
No a Risko stale papka v noci, ako kedy, ked je moje mliecko tak je hore skoro tak okolo 12 tej, ale ked mu dam UM, tak pospinka aj do 4.30 🙂

Takze na noc jedine tak.
Baby? kedy mu mozem zacat davat kasicky? a ake by som mala na zaciatok? a kedy cez den? na noc?

vy ste uz skusene maminky, tak pytam radu 🙂

Tak prajem krasny vecer 🙂

pierra
2. sep 2008

ahojte..
lari, po prazdninach zacal moj oblubeny serial ordinacia v ruzovej zahrade,takze cumim na telku 😀

tani, kasicku uz mozes skusit, na zaciatok bezlepkovu ryzovu.. ja by som odporucila tie co uz su s mliekom, staci pridat iba vodu.. jurkovi zo zaciatku chutili nutrilonove, tie vonaju a nerobia sa hrudky.. ale treba vyskusat, kazdemu chuti ine.. teraz ich uz nepapame vobec.. a zvykne sa davat vecer lebo to zasyti, potom este druha vecera mliecko ked si to dieta vyzaduje..

lara1znk
autor
2. sep 2008

tani, ja ti nejdem radit lebo u vas sa inak robi aj u nas inak, ja som si z toho urobila taky mix
radsej nech ti kocky poradia

tak ste pekne pokrocili

inak u vas je normalne ze este papate v noci, deticky vacsinou prestanu ked zacnu papat poriadne, teda u nas sa k tomu dost striktne pristupuje
nasmu malemu to trvalo trosku dlhsie, neprestal hned ako sme zacali s prikrmami ale mne to az tak nevadilo, predsa sa to nemusi vsetko zmenit zo dna na den
len trpezlivost a vsetky sa dockate noci bez papania
a jedneho dna nam aj pekne spinkat zacnu 😅

dobru noc

tatiana
2. sep 2008

dakujem 🙂

No risko je asi takto :
rano 4 hod, potom okolo 6 tej, potom 9 tej, potom na obed zeleninka plus mliecko potom okolo 4 tej mliecko a potom po kupani mliecko tak na 19.30 - 20.00

Tak kasu tak nejako namiesto tej 4 tej mliecko? 🙂
ja som z toho debo, nechcem ho hned prepchat vsetkym ...

lara1znk
autor
2. sep 2008

ano tani, asi tak
ja davam kasu na veceru t.j okolo tej 5ej a za tym este dostane mliecko okolo 7ej

a aku kasu mu chces dat?

tatiana
2. sep 2008

noo SAK lARI NEVIEM, JE TAKa hIPP, ze Prva kasa pre dojcata alebo som rozmyslala nad nutrilon kasou - ryzovou.
no ved neviem, ci mu mam dat ryzovu, ci obylnu 😅

csikike
2. sep 2008

tati, mne tomik zboznuje od hami kase, a tu hipp probioticku ani usta neotvori, nedavno sme nacali, ze s lesnym ovocim a je hnusna, teda, ja vsetky ochutnam ale takuto zlu som este nejedla, inac tomik zacala kase az po 7. mesiaci (tym nevravim, ze by risko nemal skor) 😉

lara1znk
autor
2. sep 2008

my sme mali nutrilon kasu piskotovu, ta sa mi ale zdala velmi sladka

a potom sme papali asi Nestle to boli bananova, jalbkova aj marhulkova, tie mu velmi chutili

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre