Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lara1znk
autor
9. júl 2008

pierri a co odpovede na moje otazky 😅

penelope10
9. júl 2008

ked uz je rec o Kike.. pridam nasu story... boli sme tam min. piatok, pekne to tam je
boli sme v tom detskom oddeleni kukali sme stolicky na papanie maleho sme nechali odparkovaneho v kociku, ked tu sa k nemu nahyna jedna pani.... so slovami : "a ja som myslela ze je to babika... 😀
co vsetko su ludia schopni omakat... 😎

lara1znk
autor
9. júl 2008

😀

csikike
10. júl 2008

pene 😀 , sa na tom s manzelom rehlime...aspon vies, ze mas vystavne dieta 😉

pierra
10. júl 2008

dobre ranko
lari prepaac 😅
my neletime ale ideme autom.. zajtra vecer odchadzame,este nevieme o ktorej.. mame ist s inymi autami ale ja by som radsej sama.. myslim si,ze by to bol zbytocny chaos..
a v zoo sme neboli lebo v sobotu bolo zle pocasie a v nedelu sme uz mali iny program.. boli sme u prastarkych vsetci a potom aj u znamych na navsteve, v parku a tak..

penelope10
10. júl 2008

ranko 🙂
pieri idete s kamosmi, ci je to organizovane takto cestovkou? Uz balis aj do tasiek?

vsak cestu daako prezijete a potom sa budete uz ĺen plazovat 😵 😵

penelope10
10. júl 2008

csiki hej vystavne... v pripade nudze spenažíme 😀 😀
vcera sa sestricka na neurolog. z neho vytesovala, ze je zlaty, spokojný, usmievavý ako z reklamy 😎

btw. v januarovkach pisali, ze pampers hladal chlapcekov do reklamy 4-9 m.... to aj vy splnate 🙂

pierra
10. júl 2008

pene nie je to organizovane cestovkou, to su manzelovi znami.. oni idu na ine miesto asi 20km od nas,takze skoro celu cestu by sme cestovali s nimi.. lenze ich je 5 aut.. plus my.. ked si predstavim,ze v kazdom je len jedno dieta,ktoremu sa treba prisposobit,tak mi to vychadza,ze budeme stat kazdu hodinu 😒 😒

balit este nebalim lebo sa mi nechce nejako.. musim este upratat po navsteve, uvarit obed.. joj.. 😲

penelope10
10. júl 2008

Joj, moja...
vsak uvidite ako vam ta spolocna jazda pojde 🙂 .. dolezite je prejst Budapestou... aspon ja mam velky respekt pred tymto mestom, ked sme sli min. roku mala som asi 3 navody, coho sa treba drzat a nebyt poliakov na ktorych sme sa "zavesili" tak tam asi bludime pol dna 😀
Je to tam fakt otrasne zancene, naviac, ak nerozumies po mad. ... 😖 ale da sa celkok s nimi ang. 😎

tatiana
10. júl 2008

bre ranko 🙂
Pierri - kedy idete?

a baby musim Vam napisat, co sa mi stalo v LV 😀 😀 😀
Pod nasim cinkom stale mnaucala mala mini macka, proste maciatko.
To tak asi bolo same alebo co a cele noci len mnaukalo, pekne nam to slo na nervy ...
No a v utorok som sadla do auta a sla pre Tibora k jeho rodicom a zrazu len "mnau" "mnau" a ja ze to v radiu : ))

No predstavte si, ze ta debilna macka mi vliezla do motora, ci kde a nechcela ist prec.
Vysptupila som z aute a klakla si na zem spinavu jak zdoch v rifliach bledych
😠
Tak som sa ju snazila aspon najst odkial to kraka a jedna pani na mna krici, ze "Pani mate v aute macku !" 😀 😀 😀 😀
Baby ja som sa skoro pocurala od smiechu, a ta mala hnusoba nie a nie vyst.
Tak som vsade meskala, lebo som mala v aute macku ! 😀 😀

Potom som otvorila kapotu a usla, tak som mohla ist 🙂
Ludia sa dookola pekne zabavali a ja som aspon urobila sluzbu cinku, ked som manukajucu potvoru presunula o panelak dalej 😀 😀

penelope10
10. júl 2008

len to tu zachranujem .. ked sme uz padli na 2. stranu ☹

monika1
11. júl 2008

Ahojte 🙂
tani 😀 😀 😀 som sa dobre pobavila 😀 chuda macka

tak baby zajtra odlietame na Kretu 😵 tak pomaly balime,chystame...dufam ze nam to vyjde a bude super 🙂

inac ja som nic nekupovala na dovcu dopredu,az vcera som vsetko nakupila,aj plavky 😅

pierra
11. júl 2008

moni tak vyslo to? 😉 prajeme vam super dovolenku, krasne zazitky a aby ste len v dobrom na vsetko spominali 🙂
ja este stale nemam pobalene 🙄 😅

penelope10
11. júl 2008

ahojte 🙂
tak baby prajeme vam s Hugim krasnu dovolenku, vela pohody, slnka, mora a krasnych zazitkov 🙂
... verim, ze potom ukazete fotodokumetaciu z dovolenky 😉

pierra
11. júl 2008

diiiky pene 🙂

tani videla si? uz je tema marec 2009 😕 tak to beziiiiii 😕

monika1
11. júl 2008

dakujeme 🙂
pierri aj vam krasnu dovolenku,urcite bude nezabudnutelna 😵 vsak ideme s drobcami 😵 a kedy sa vratite?
my v stredu 23.7 🙂

monika1
11. júl 2008

pierri Jurko ma teda exoticku sesternicu 😨 zlaty na tej motorke 😵

pierra
11. júl 2008

no no.. ona je mulatka.. 🙂
my sa vratime uz v nedelu..

csikike
11. júl 2008

ahojte kocky,
tak maly sa z niecoho vyhadzal, ma riadne cervenu tvaricku, ale mame super spravu 😵 , uz nemusime balit na siroko 😵 😵 😵 ani neviete aky kamen mi padol zo srdca.
Vsetkym dovolenkarom prajeme len to naj,
ja ide dalej vypekat, źajtra ma drahy promocie, tak tu bude kooooooooopa ludi
pierri, super, mne sa velmi pacia take mixatka deticky 😉 a jurko je riadny frajer na motorke
moni, aj ty mas novu foto.
Uz sa tesime na foto z dovolenie, budeme nad nimi slintat 😀

lara1znk
autor
11. júl 2008

ahojte kocky,

nam nejako haproval PC od vcera, nevedela som sa sem dostat ani na moje emaily. Tak este som vas zastihla doma, takze prajem super dovolenku.
Pierri, ja viem ze cestujete autom, ved sme tu cestu preberali spolu storkrat, to len v tej rychlosti niekedy pisem blbosti. 😅
Takze stastnu cestu a super super dovcu, uzite si to poriadne, vsetko fotit, oddychnite si a hlavne vyuzite aj babysitterov ako len mozete. 😀
MOni, vam stastny let a tiez super dovcu. Potom podas hlasanie aka je Kreta, tam sme este neboli.

Tak tu bude asi ticho, co?
kazdy dovolenkuje

U nas leje ako z krhly, maly je chorucky, stale sopliky a kasle, tak mame hrozne noci.
Ja mam infekciu na reze po cisarskom, teraz po roku. To fakt nechapem. Beriem antibiotika, vcera som s tym bola u Dr.

Idem kuknut nove fotky.

lara1znk
autor
11. júl 2008

csiky a vam super oslavu zajtra 🙂

csikike
11. júl 2008

lari, to vazne, teraz infekciu?

lara1znk
autor
11. júl 2008

no ano csiky, neprijemne, boli ma to a tak mi to tecie 😢
m am tam taku ranku

csikike
11. júl 2008

fu, si neviem ani predstavit, a co ti nato dali?

lia
11. júl 2008

ahojte 🙂
dovolenkujete vo velkom??sa mate 😵
lari,infekciu??ako sa ti tam dostala??boli ta to??booozeee,ja az teraz kukam,ze vy mate uz rok 😅 no pekne 😀

lia
11. júl 2008

a vsetko najlepsie do nasledujucich rockov 😵

csikike
11. júl 2008

ahoj, liusik, tebe sa ako dari? utapas sa v robote? uz mate vybratu dovcu?

lia
11. júl 2008

caues csikinka 🙂 🙂
som v robote,hej :(
musim to nejako vydrzat,ine mi nic neostava 😖
nemame vybratu dovcu,nechame to na poslednu chvilu,lebo nevieme kedy budeme moct ist.
a vy nejdete nikam csiki??

pierra
11. júl 2008

ahojte zienky tak toto je na tyzden moja posledna sprava..
majte sa dobre, opatrujte sa tu 🙂 😵
tesim sa na vas o tyzden, papaaa 😎

csikike
11. júl 2008

pierri, stasnu cestu 😉
liu, este, uvazujeme ci vobec nikam ist 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre