Voľný pokec pre Jún 06 z MS 2

lara1znk
26. jún 2008

Poslusne plnim radu/prikaz admina a tu je nova tema. 🙂

lia
14. júl 2008

cauteeee

tani,saty uz nie su vo vykladeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀
visia uz v tvojej skrini?? 😀

tatiana
15. júl 2008

cauko, no jasne 🙂

su uz u mna 🙂

ale inak este ich mali vo vyklade 🙂
bola si sa kuknut? 🙂))

tatiana
16. júl 2008

halo

boli sme na druhej strane: )

a ako sa mate?
ja som bola vcera vonku, tak som nevyspata :(
asi idem zalahnut k riskovi 🙂

penelope10
16. júl 2008

ahoj
🙂

my sme prave dosli z bazena... celkom spoko 🙂 maleho to unavilo tak spinka 😀
... mna unavilo to vstavanie - zacina to o 7:45 🙄 🙄 😀

penelope10
16. júl 2008

baby kde ste vsetky 😕 😕 😕 😕 😕 😕
... tu prsi a prsi...
ach ako je fajne bababm na dovolenke... 😵 😵 😎

tatiana
16. júl 2008

ja som tu pene :ň

a vy ste boli plavat?
na kurze?
my idemev sept. sa tesiim.

lia
16. júl 2008

caute 🙂
ano tani,isla som si kupit hned vedla zubnu pastu,tak ma to napadlo a kukam,ze kde zmizli 😀
asi predali aj tie 😀

tatiana
16. júl 2008

noo teda, jedna kocky ich tam tiez okukovala, ked aj ja ...
no c c c
😉 😉

penelope10
16. júl 2008

tani, hej zacali sme chodit na kurz do bazena a som na svojho hugiho pysna.... boli tam aj taki 2- rocní a moj bol lepsi 😀 🙂
a kde je foto siat? 😕

lia
16. júl 2008

cccccc,ako si to dovolila??!! 😀

tatiana
16. júl 2008

v mojom albume ...

🙂

penelope10
17. júl 2008

Haloooooooooo.... kde je kto? 🙂

tani pekne su ... velmi ... 😵 😵 😵
budes kocka 😉

tatiana
17. júl 2008

Pene, dakujem ..

noo kedze nemam postavu ako ta figurina, tak to bude horise :((
ale co uz ...

csikike
17. júl 2008

ahojte, pene, super foto 😵

lia
17. júl 2008

caute 🙂
pene,super fotkaaaa 😀 😀 😀

tatiana
17. júl 2008

csiki cauko, kde si bola tak dlho?

csikike
17. júl 2008

dlho? mne sa to ani nezdalo, to je tym, ze drahy ma poobedne, takze odide o 12tej a pride o polnoci, takze som na skrecka sama, teda teraz je u nasich moja sestranica mala (12r) a poobede pride vzdy a ideme na prechadzku s malym a maleho uz nikde nemozem nechat, bo sa plazi ako dabel 😅 , vytahuje sufliky, ale nastastie sa este sam nepostavi...
a planujeme ako vynalozit s 2tyzdnami co bude drahy doma, kokso, tolko sme toho naplanovali, ze nebude stacit ani mesiac, ale rozhodli sme sa, ze si napiseme "rozvrh", urcite chcem skocit do madarska (budapest) do campony, tam maju akoby morsky svet, a ostatne uvidime, ale BA je tiez na plane, Ikea a tak, a drahy chce premalovat malemu izbu... no proste neviem ci sa to vsetko stiha do vianoc 😀

lara1znk
autor
18. júl 2008

ahojte kocky,

pene take skore plavanie, to teda da zabrat ale ked sa malemu tak paci tak to stoji za to
my sme skoncili nateraz, mame prazdniny a od sept opat, ale budem chodit aspon v nedelu cela rodinka k nam na plavaran, je rodinne plavanie kazde ra no.

csiky tak super ze mas pomoc, aj spolocnost pri prechadzke dobre padne

kto vie ako sa maju nase dovolenkarky, iste maju krasne pocko a super si to uzivaju, uz sa tesim na ich zazitky a fotky

nam nesiel net tak preto som sa tak dlho neukazala

csikike
18. júl 2008

ahoj lari, no hej splocnost som mala, uz zajtra ide k dalsej rodine, ale nastastie drahy bude mat ranne, takze pride v rozumnom case domov 😵
akurat som pisala v decembrockach nase tortury so spankom... je to vazne des 😖

lara1znk
autor
19. júl 2008

a co sa deje csiky? napis este raz, nechce sa mi to tam hladat
ale poviem ti ze mi mame tiez take divne obdobie, stale
neviem ci su to stale zuby alebo uz rozmaznanost

csikike
19. júl 2008

lari, tu to je:
baby, tak to ste na tom super, mne maly do 4m zaspaval pekne sam a teraz? je to des a bieda..., vstava okolo 7mej, ide spat okolo 12tej asi na 1-1,5 hod. a potom este okolo 18tej asi 30 min. a vecer zaspava okolo 22 a aj to ho musime na rukach natriasat a ked sa len priblizime k postielke, v tom momente je hore a reve a v psolednom case dost vela place aj zo sna, uprostred noci, z nicoho nic len spusti rev

csikike
19. júl 2008

lari, christianko je zlatusik 😉 , brutalen krasne su tie satky do krku 😵

pierra
20. júl 2008

dobre ranko vsetkyyym.. 😅
tak uz sme domaaaa.. konecne 😝 po hrooznej ceste samymi zapchami sme dosli rano o 2.00 a kedze drobec sa uz vybuval v aute, teraz nam neda spat.. uz mame aj veci vybalene, idem zapnut pracku a varit obed.. tato siel nakupit lebo chladnicka zyva prazdnotou 😅
inac bolo supeeer.. velmi som ocenila,ze sme sa nakoniec rozhodli pre dovolenku s rodicmi lebo nam pestovali maleho, bola to obrovska pomoc.. pocasie sme mali horuuce, stravu velmi chutnu.. no a neviem co by som este tak narychlo napisala 🙂
ako sa mate vy???? co nove??? pozriem si albumy za chvilu..
dnes mame v KE pod mrakom, uplne mi to vyhovuje len este keby jurko spinkal 😎

csikike
20. júl 2008

jeeeeej, pierri, vitajte, tak opis ako sa mal jurko, cvachtal sa v mori? ako sa mu to pacilo? ako ste ho stravovali, ako bol na slnku?

pierra
20. júl 2008

csiki ahoooj.. tomik je uz zdravy?

jurkovi sa skor pacili kamienky na pobrezi, postupne sa osmeloval, prvy den sme ho museli iba nosit na rukach lebo sa bal vln ale ku koncu dovolenky uz aj namocil nozky, viac nie 😅 a kupali sme ho iba v bazeniku nafukovacom s vodou z mora.. tam sa cvachtal vkuse.. na slnko som ho velmi nedavala, drzali sme ho v tieni lebo hned na zaciatku sa mu urobili take cervene vyrazticky a nevedeli sme ci to su iba potnicky alebo solarna alegria.. a stravu mal komplet z domu - tie sklenene vyzivky ovocne aj masove, nutrilon na ranajky aj veceru, vodu z flias nie z vodovodu.. jedine co tam ochutnal boli kornutky zo zmrzky 🙂

csikike
20. júl 2008

pierri, no ked odmyslim to jeho blacanie, tak by som to tak mohla nazvat, ze hej, je zdravy 😉
super, tak predsa sa mu pacila vodicka, my este stale nevieme ci ist niekde ci nie
😅
ale idem mu objednat bazenik so strieskou

pierra
20. júl 2008

no csiki to aj my sme zvazovali tisic alternativ.. ale ja som uz velmi chcela vypadnut zo stereotypu a zhodli sme sa,ze ked zacneme stavat dom,zase nebude tak skoro prilezitost..
a odradzalo ma hlavne to aby som dokazala vsetko zbalit a bola pripravena na kazdu situaciu ktora moze pocas cesty aj pobytu nastat..

inac s takym malym dietatkom by som tu na slovensku radsej sla do hor alebo do prirody s turistickymi chodnikmi ako na termalne kupalisko.. lebo predsa dieta tu horucavu nemusi znasat tak dobre ako dospely a navyse tie bakterie v bazenoch tiez mozu narobit riadnu sarapatu 😒
aj bojnice su napr. super napad.. je tam zamok, zoo.. vela moznosti vyzitia..

tatiana
20. júl 2008

ahojte 🙂

pierri, vitaj doma 🙂
Tak citam , ze bolo super 🙂

My sme u nasich v LV a zajtra ideme do BA a ptoom v stredu na prve ockovanie ...
chuda moje male ....

a ostatok sa ma ako?

pierra
20. júl 2008

ahoj tanii.. neboj, mozno budes prekvapena ako to risko pekne zvladne.. u nas pusta stale sestricka jurkovi kolotoc so zvieratkami a este nikdy neplakal.. drzim palce 😉 a to fakt na prve? v nemocnici riska neockovali? 😕

csikike
20. júl 2008

baby, chuda tomik, teraz zacal prskat a tecu mu sopliky... kokso, tomu sa hovori imunita ako slak 😲
inac este stale sme bezzuby 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre