Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anjelikbambulka
3. nov 2009

klaudi, veru veru, ratsieme, papáme... na obed už zeleninku, na večeru kašičku... cez víkend jej chcem vyskúšať aj ovocie...

boooože, veď ten čas strašne rýchlo uteká... ešte nedávno som mala bruško a v sobotu už má emmka 5 mesiačikov 🙂

klauduska
3. nov 2009

ty kokso...fakt to leti...mne celkovo to tehotenstvo akosi rychlo ubehlo a to mi kazdy vravi,ze ved pockaj,ked bude maly na svete,to ti ten cas este len poleti.....

zuzi...a kedy si zacala pridavat prve prikrmy?Nie je to nejak skoro...?naviem,,,len sa pytam.... 😕

dominka11
3. nov 2009

ahojte, no temu o zubaroch začnete a už ma aj zub bolí. Ale už od včera. ale k zubárovi sa chystám až nabuduci rok 😝 jakubko akurat zaspal, ale ešte nám tu lepí murar kamen zvonka, tak dufam, že mi ho hned nezobudi.
veru baby, ten čas letí, takto pred rokom som ešte fučala a zachvilku mi tu bude krpec behat.

imis
3. nov 2009

Ziadne hry klaudi,to som len zo spasu. Deti sa hraju a my kavickujeme a Tobinko nici majetky 😀
Ale doma mavame pondelky take: clovece,smolicek,lotti karotti..............spoloc. hry pre deti.Je to taky fajn vecer,kedy nejde telka a comp,ale len my 5 🙂

anjelikbambulka
3. nov 2009

klaudi, začala som s príkrmami od ukončeného 4. mesiaca... ale to preto, lebo som emmku nekojila... inak sa začína neskôr...

imis
3. nov 2009

O case ani nehovorte.Ja sa teraz vidim na gauci den pred prvym porodom,ako sa mi len spat chcelo a ako sme sa dostali uz az k vyberu skolskej tasky a dalsim dvom detom? Netusim 😕 😀

anjelikbambulka
3. nov 2009

imis, no to máte super vymyslené 🙂 sa mi to lúúúúúbi 😉

imis
3. nov 2009

No anjelik,sak sme sa rehotali,ked ide v telke ta reklama,ze vecer rodinnych hier,ze ci od nas odkukali? 😀 😀 😀

klauduska
3. nov 2009

aha,tak to preto....takze ked nebudem kojit,mozem zacat aj skor.....Ja len dufam,ze kojit budem,snad bude aj mlliecko....

imis...tak to je krasne,tak to ma byt,rodinka pekne pokope,vsetku novodobu techniku vypnut a hor sa do hier.....! 😉

Idem ja este do mesta,prave mi volala maminka,ze nech idem s nou ocimu vybrat koselu,idu na buducu sobotu na svadbu do Ciech....

tak zatial babulky papa

imis
3. nov 2009

Idem aj ja po chlapov.Ahojte zajtra babule! 😉

anjelikbambulka
3. nov 2009

😀 😀 😀

dominka11
3. nov 2009

ahojte babule
ešte tu niekto zostal?

zuzu80
3. nov 2009

no ahojte cukrusky 🙂

tak dnes den no.1 😝 Dva krat som NR otocila a rozhodla som sa ze ked uz som taka rozbehana tak dam este raz 😀 😀 😀 a kupim nieco sumne na seba 😉

dominka11
3. nov 2009

zuzi, tak dobre nakúp, ked si taka rozbehnuta 😉

anjelikbambulka
3. nov 2009

domi, kubko už vyspatý???

dominka11
3. nov 2009

pred chvilkou sa zobudil, spal hodinu, ja som akurat navarila medzitým.

dadadulka
autor
3. nov 2009

helou bambule 🙂

klaudi neboj, tie pocity, ktoré máš sú úplne normálne, má ich každá tehula pred pôrodom 😉
a keď to na teba príde, nebudeš mať čas myslieť na iné veci, len aby si to mala rýchlo za sebou 😀
a keď potom uvidíš ten malý zázrak, pocítiš niečo nádherné a neopísateľné 🙂 teškaj sa 🙂 🙂 🙂

anjelik ja som začala prikrmovať malého až koncom piateho mesiaca, aj to boli len malé koštovky,
jedna, dve lyžičky, čítala som, že sa netreba ponáhľať, aby sa zbytočne nezaťažovali orgány dieťaťa,
takže my sme sa ´rozpapávali´ 😀 pomaličky, ale samozrejme je to vec každej maminy,
veď predsa Mama To Vie Najlepšie... 🙂 hlavné je, že nám rastú a prospievajú, tak Dobrú chuť! 😀 😉

zuzu supiš, treba si urobiť občas radosť a ´vypustiť´ obchodného ducha na špacírku 😉

zuzu80
4. nov 2009

dobre ranko dievcence 😉

tak nakupy mam uspesne za sebou, cizmicky na nozicky sa mi usli a aj kosulka 🙂

Tak dnes mozem pilno pracovat a zarabat dalsie euraciky 😀 😀

Idem uvarit kavicku

imis
4. nov 2009

Ranek holky!

Tak ako? Svatka vyttata jak korovie na jesen,uz sa mozes len predvadzat 😉 😀
Dnes je pocasko des,ani sa mi von nechce,ale musim-zloba a hnev ma zenu dopredu.Umyvacka vcera neprisla,ale nemali ani len tolko chochmesu zavolat,ze co sa deje. Doteraz som sa len usmievala,ale teraz ma spoznaju z mojej druhej stranky 😠

zuzu80
4. nov 2009

imis, to si trafila 😀 😀 😀 😀 s tym korovim 😀 😀 😀 😀

No ta jak ta poznam, ty ked im to vysvetlis, ze jak sa veci maju, tak na konci rozhvoru sa spytaju ci chces k tej zabludenej umyvacke, pracku so susickou alebo bez 😀 😀 😀

imis
4. nov 2009

Zuzi,praveze nas..........rdenu si ma este asi nevidela,ale nieco som sa na tej logistike naucila,tak im to tam predostriem 😀 😀 😀
a pracku so susickou? No..............................dobre,ked inak nedaju,vezmem 😀 😀 😀 😀

zabinka
4. nov 2009

dobre ranko aj my prajeme!!!!

zuzu super, takze modna prehliadka moze zacat 😉 🙂

imis to vazne, takto sa s vami zahravaju? My sme si tak objednali zimne pneumatiky, ze do 2 dni ich donesu. No a po 3 tyzdnoch sme im povedali svoje a zrusili objednavku. 😠 Tak im to riadne vysvetli a daj najavo, ze Ty si zakaznik a oni potrebuju Teba, nie ty ich! 😉

imis
4. nov 2009

Presne tak zabi,treba im to ukazat-zavadzacom,podvadzacom,arogantnym frajerom,neuctivym predavacom!!!!!!!!!
STREDA BUDE DEN BOJA ZA PRAVA ZAKAZNIKOV A ZIEN V DOMACNOSTI!!!
😀

retaux
4. nov 2009

Ahojte!
Zuzu: takže nové kúsky sú v tvojom šatníku? 😉 Treba si veru urobiť radosť.

Imis: nieže ich tam prizabiješ 😀

Dadu: ja som tiež až koncom piateho mesiaca začala prikrmovať. 😉

imis
4. nov 2009

Luci,neboj,ved som nejaka (taska) diplomatka 😀 😀 😀
A prikrmy? Horko-tazko od ukonceneho 7-vsetci traja-strasni didikari 😀

zabinka
4. nov 2009

My sme Radka zacali prikrmovat tiez pomerne skoro, po 4. mesiaci na radu lekarky. A Martinko bol 6 mesiacov plne kojeny a tiez sme veru horko-tazko velmi pomalicky zacinali s prikrmami. Nuz didky su len didky 😀 😀 😀 😀 😀

anjelikbambulka
4. nov 2009

ahojte,
nám tiež odporučila doktorka začať s príkrmami skôr... a u nás to nebolo horko-ťažko, emmka sa len tak zalizovala 🙂

ideme vybehnúť trošku na prechádzku...

imis
4. nov 2009

Som doma babulky 😠 😠 😠
Spravala som sa kultivovane,ton hlasu nemenila,vulgarizmy nepouzivala,ale slovnu zasobu mam teda neskutocnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😕
Ujo ma chcel najskor odbit odpovedou,ze zasielka je v DEPE a dnes ju urcite budeme mat.Lenze nato som ja 30 schodov netrepala kocik,aby som sa uspokojila s takouto odpovedou. Tak som chcela nazov prepravcu a cislo na kuriera,ze si to dotuknem sama. Tak zacali patracky a zistilo sa,ze umyvacka je este stale nevyskladnena v nemecku 😲 ,lebo bol nejaky problem!!!!!!!!!!!!!! Takze mi klamal do oci a to ze ja som na materskej neznamena,ze mi odumieraju mozgove bunky. Tak som mu povedala,ze chcem vediet,aky je problem,kde,kedy sa vyskladni,v ktory den a presnu hodimu,kedy ju budeme mat. A zajtra hned ako otvoria tam budem stat a budem tam stat aj 6 krat denne,pokym nedostanem informaciu,ktora mna,ako zakaznika uspokoji.
ty kokso,taaaaaak ma nasral. Doslova

imis
4. nov 2009

anjelik,dobre sa oblecte! To len tak priatelsky vyzera 😀

zuzu80
4. nov 2009

imis na hrad!
imis na hrad!
imis na hrad!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre