• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

9. decembra 2017 
Fion :grinning: tak rádioaktívnu svokru si mala? :grinning: A z tortičky nezostalo? Veď ponúkni aspoň takto virtuálne :grinning:
24. nov 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,pridavam sa.Zase som zavisla a uz to tak dobre vyzeralo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :grinning:
24. nov 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.No co to citam stretko? a o kolkej?
Svoradinka a s vami je co?
My sme sa tiez zahlasovali na plavanie ale pani nas odbyla v ZM ze odkial od nej vieme,nakoniec aj nas zahlasila po dlhom prehovarani a hned na druhy den nás zrusila.TAkze to beriem ako neochotu.TAkze sme nikde neboli. :frowning2:
24. nov 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada,no nekecaj,ze by som mala tretiu nevestu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zuzi ja si dam :wink:
svekruša sa do vsetkeho montovala.....: , urob mi kavu.....a kde je to sladke ja uz cakam len na to..... :angry: :angry: :angry: a dones toto a toto daj tak....a to nemozte tak zabalit zakusky fararovi.......no horrrororrrrrrrrrrrrr :confounded:
ale nam vonku prsi.
24. nov 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Imis: už by bolo načase, aby si aj ty začala nevesty vyrábať, nie? :grinning:

Ja si nedám nič :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ach jaj ale mame to za pocasie...namiesto toho aby padal sneh prsí :frowning2: a zajtra je Katarina,takze bude na blate a Vianoce na lade :slight_smile:
To fakt? :astonished: Ja ani neviem. A čudujem sa, že čo sa mi chce tak spať. A to bude tým dažďom :grinning:
fiona8 len to vydrz,pozname to :grinning:
24. nov 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Maji no môže byť :grinning: inak ja mám ciťák na babu, tak som veeelice zvedavá... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
zuzu84,keby takto po mne vystartovala,ani by som sa jej dalej nenukala.Ty kokso! A vobec za tie hriesne peniaze si kupim nejake CD s touto tematikou,napustim doma vanu a trenujeme,kedy ma drobko chut a naladu a nie,kedy nas oni objednaju.
Fion: Jáj, to ona nie ručne bola aktívna (ja že ti chcela so všetkým pomáhať), ale ústami :rolling_eyes:
24. nov 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes ideme po 2 krat do solnej jaskyni tesim sa.Malej sa paci :grinning:
Fion a ako sa balia zakusky fararovi? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zuzi ahoj....my sme doma,chodim len do skolky a spat v takomto pocasi sa mi nikde nechce chodit. Ale hadam zajtra poobede a vo stvrtok doobedu sa dostanem do MC.
autor
oki kočky, idem OFF, mám ešte nejakú prácičku, večer si vás prečítkam papa :slight_smile: :wink:
už mám kafčo aj šišku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ozaj, neviete niektorá dobrý recept na paradajkovú polievku? dnes ide mm poobede trhať zub, tak mu chcem urobiť radosť... on ju zbožňuje... ale ešte som to nerobila... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Imis uz sme to ani dalej neskusali.Cez leto budeme cvicit u nasich v bazene a hotovo.A mám to zadara :grinning:
24. nov 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme nemali žiadne takéto zlé skúsenosti v ZM. Asi sa to tam fakt zmenilo :confounded:
24. nov 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis
:grinning: :grinning: do novín :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dadu :wink:

zuzi a kam chodite do solnej jaskyne a co to stoji? Ja som bola laz este na Liptove v tej jaskyni a je tam super.
Fiha babule,tak sme sa rozpisali,ze jedno cez druhe trieli. Ked pride workoholicka zuzu 80,budeme musiet vysvetlovat.
Dada,ja mam zas u teba citak na chalana. Alebo,ze by moj citak na baby uplne odumrel? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Imis: asi v tvare krížika :grinning:
luci, imis vyrába len zaťkov... :grinning: :grinning: :grinning: spolieha sa, že nevesty jej porobíme my :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alicka,uz chapem.Ja blba,ved ked sa farar v nedelu poobede nudi,tak sa mu zabalia zakusky do novin a on ako papa,tak aj cita pri tom...................... :confused:
Neviem si predstaviť taký zázrak, žeby mi Lucka vydržala v soľnej jaskyni.
imis...vo vsaom v chode su skoro sami chlapci,co?
24. nov 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svoradinka: chodime do NR , nie to prava jaskyna ako na Liptove.Cena na osobu 5 eur,deti do 6 rokov zdarma.Tak dufam ze nam to pomoze.Chceme chodit cely tyzden tak uvidim aka bude reakcia.
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok