• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
Anjelik: a ako na tých chlapoch zarobí, čooooo? Toľko vien, čo podostávajú :grinning:
24. nov 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Presne tak anjelikbambulka,ja vam plne doverujem! :grinning:
24. nov 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak sme sa tu dnes pekne zisli ani sa mi nechce od vas prec :wink: fotky dam ked pride mangel z garaze a to skor jak o 2 hod nepride :unamused: juuuj ale sak nech sa tam vyblazni :wink: musim s tym pockat na neho lebo minule som strcial do PC kartu a vybrali mi ju az v servise :sweat_smile:
Jurinko sa smeje škerí uz asi od 5-6 tyzdna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a je to pre mna take nadherne ze ked sa zaskeri az ,mi slzy vybehnu... :zipper_mouth: :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
zuzi a kde chodidte do solnej jaskyne?
24. nov 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nazdo cukrusky :wink: , ze reku idem vas okuki ale tu to frciiiiii asi sa nem budem vediet zapojit :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
retaux: aj ja som mala obavy ze nevydrzi ale nastastie su tam hracky takze sme sa hrali, naberala sol do kybla hrabala a tak.Nechcela ani odist.
24. nov 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svori,veru tu je to skoro sama chlapiaren( :grinning: ). Nado mnou maju tri dcery,ale to je drevakovej rodina,tak preto ma to nem laka.
Aha, tak keď sú tam hračky, tak to by vydržala aj ona :grinning:
fiona8 uz som to pisala do NR
24. nov 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidíš, tak keď si chceš babu urobiť, dreváky musíš začať nosiť.
Aj na Liptove boli hracky a Tomasko sa tiez vyhral s hrackami a aj so solou :grinning:
Cau zuzicka,len sa pridaj,ja ti to zhrniem.
Dada caka maleho turka,alebo turkynu.To este neviem,lebo je to hanblive.
Juraskov krst dopadol vyborne,az na radioaktivny poplach,lebo fafar nemal noviny
Plvanie v Moravciach je drahe a pristup nem jo.Ale zdrave.
Ja vyrabam chlapcov a vy ste tu na vyrobu dievcat-taka bola dohoda,podpiasane,späcatene
Mikulasov je prilis vela,preto sme sa rozhodli,ze to nejako rozumne musime ustrazit...........
tot vsio
Otazky?
24. nov 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze mi treba zacat drevaky nosit,aby sme mali babu :grinning: :grinning:
No uz idem off mala uz vykrikuje z postele.Takze povinnosti treba plnit.Majte sa :grinning:
marianka
ale šak normalne do škatule, davala ich tam segra, lebo ja som obliekala Juráška....a sprdla aj tu.....hlavna vec ze segra 3roky brigadovala vo Vrabloch v cukrarni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zuzu a od kedy sa moze ist do solnej jaskyne??? a naco je to dobre? posilnuje to imunitu? a kolko to tam trvá?
24. nov 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaa zuzi...a hadam sa coskoro stretneme aj v MC :wink:
24. nov 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to je krásne zhrnutie :slight_smile: a Zuzu je v obraze.
24. nov 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak drevaky radsej nie.Ale zas na adopciu by som ju nedala,to je jasna paka. :grinning:
24. nov 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak mám dobré info, tak soľná jaskyňa by mala posilňovať imunitu a je dobrá pri dýchacích problémoch a pri alergiách (ale určite nie všetkých), nie?
24. nov 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Imis: vieš si predstaviť ako super by sa mala - malá princezná v ochrane svojich troch bratov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Priam ako vystrihnuté z rozprávky.
24. nov 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No luci a vcul sa tak mam ja! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci..tusim mas pravdu....ale neviem od kolkych rokov sa tam moze chodit. Tomasko mal vtedy dva roky,ked sme tam boli a ja som bola tehu.
24. nov 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj, tak preto! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty si ale sebecká. :grinning:
24. nov 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už zas svieti slnko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. nov 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No,tak trosku :pensive:
24. nov 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre, aj ja vás už opúšťam. Ešte neviem, čo idem robiť, lebo sa mi nič nechce, ale roboty je tu dosť. Užite si stretko zajtra.

A Zuzu sa nás zľakla :fearful: :grinning:
Tak trosku bolo k luckinmu postrehu,nie k slnku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ahoj luci.Zuzu nas len oklamala,ze sa ide zapojit,uz zase robi za compom......jaj jaj,nejako ju musime vyliecit :grinning:
24. nov 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji
to bolo fakt super zhrnutie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to uz vsetci idete? Tak idem aj ja.Dnes mam skolsku radu :astonished: Som zabudla.Tak teplaky dole,umyt vlasky a bezat...................
24. nov 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa luci :wink: a ostatne zienky etse ostavate? Ja mam este tak polhodinku cas a potom musim este do skolky.
24. nov 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok