• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
autor
no jasné, lekár v gatiach :angry: čo on môže vedieť o žene v tehu??? akýýýýý múdry :unamused: :sweat_smile:
23. feb 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem radšej ja do kuchynky polievočku pomiešať a niečo si hodiť :grinning: :grinning: :sweat_smile:
23. feb 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
správna voľba, dadu :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis dadu a este chlap!!!! To mam najrdasej.To ako ked opisuju chlapi porodne bolesti :grinning:
23. feb 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tobulator ma 4 hodky spania za sebou.Idem ho nasytit :slight_smile:
23. feb 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wauuu, že 4 hoďky, maji to by si aj NR obehla, Vráble city, kaderníka s kozmetičkou a aj
zumba oblečko objednala z netu :grinning: :grinning: :grinning: supeeer...
23. feb 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tá Soňa sa mi páči, je taká šik :sunglasses:
23. feb 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu, ešte stále máš zapnutý televízor????????
23. feb 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
furt :sweat_smile: :zipper_mouth:
23. feb 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale už ho ani nevnímam... robí mi křoví...
23. feb 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, emmka je hore... bežím :slight_smile:
23. feb 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
papa :slight_smile:
23. feb 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooojteeee :slight_smile:

Zienky ja uz nejak Vas nestíham a to som este doma. Rozhodla som sa ze zajtra pocestujem poobede k nasim na Liptov. Buduci tyžden su prazdniny tak si spravíme aj mi a deti budu mat zas radost a aj strarí rodicia. :slight_smile:
23. feb 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caaaaaau svori.Tak zase ta to laka na liptovcek? Doma je doma,ze? Ako som uz vcera spominala,ja som zla matka-deti budu aj cez prazdniny v skolke. :sunglasses:
Dada,no Sona je ozaj sik,aj mne sa lubi.
Prave sme s Tobcom zjedli pol kurata :fearful: Co dame ostatnym?
23. feb 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Vonku je dnes krááááááááááásne, tak predjarne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses:

Imis: to bolo také mini kura, či taký veľký hlad? :grinning:

Dadu: a ty čo to pozeráš v TV? Veď to oni ani nevedia, o čom hovoria :wink: Ty keď porodíš bude -15 aj - neviem koľko kilov, uvidíš :wink:

A ja som dnes kúpila prvú košieľku pre malé miminko :dizzy_face: Také je to mini. :dizzy_face:
23. feb 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luci, jéééj super :dizzy_face: ja som zatiaľ len ponožtičky kúpila, ale v sobotu chceme urobiť nálet do OC
a vyberiem nejaké mini oblečko aj našej krpatej :dizzy_face: :dizzy_face:
a pomaly si aj hádam tašku začnem chystať, nech nestresujem v deň D ako s Matúškom :grinning: :sweat_smile:
23. feb 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji :grinning: :grinning: a to čo si prepeličku kuchtila...? :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello ladies :slight_smile:
23. feb 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau luci.No :pensive: to bol taky velky hlad :sweat_smile: Co my za to mozeme?
Jej,prva kosielka! Ta je vzdy naj! Je taka mini mini a aj tak je drobcovi v porodnici este velka :grinning: Boooozinku,teraz som kupovala "prvu" kosielku a Tobco v sobotu rok! Ejze veru,nostalgicno bude u nas. :grinning:
23. feb 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru ziada sa mi Liptov......a hlavne ked si predstavim,ze uz sa tam nedostanem tak casto ako teraz kym som bola na MD tak mi bude aj smutno.

Dadu......jeej ty to uz mas za par, ako to len ten cas letííííííííííííííííííííííííííí :slight_smile:
23. feb 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hello celebritas dominkas :sunglasses: :wink:
23. feb 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja najskôr chcem pretriediť Luckine veci, ale taaaaaaaaaaaakto sa mi do toho nechce. Ale už naozaj budem musieť :unamused: A až potom dokúpim, čo bude treba. Ale tá košieľka je fakt milená - dokonca sa dajú na nej tak prevliecť rukávy na ručičku, aby sa mimi nepoškriabalo :slight_smile: To, keď som čakala Lucku, ešte nebolo.

Veru, veru ty už aj tašku môžeš pomaly začať baliť. To som ešte ani nerozmýšľala, že čo všetko si ešte do tašky budem musieť dokúpiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Iak baby,aby bolo jasno.U Bedusovcov je hlavne hobby jedenie.Takze to kura malo 2,5 kg.Ja vam ale neviem.To hadam take tazke kosti malo :grinning: :grinning: :grinning:
No cau dominika,neni mozne! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
svori, veru letí to, o chvíľu máme malého hevúzika domka :dizzy_face:
23. feb 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadu: aspoň Imis tak nebude smutno za detským plačom v noci, keď už bude spoza steny počuť :grinning:
23. feb 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci do tasky nezabudni horalky a mila keksy :grinning: Ostatne uz intuitivne zabalis.
hello celebritas dominikas sa mi lubi dada! Inak domus,pozerala som na vrable.sk tie fotky a bola si krasna,krajsia,najkrajsia minimalne pri vasom stole. Na hlbsiu analyzu by som dlhsie musela okukavat. :grinning:
cau dadulitas :wink:
a cau imis, ja normalne nemožem na ten facebook chodit bo vždy ma tam načapas :grinning: :grinning: :grinning:
Detsky plac u susedovcov je najkrajsi.Babo place a ja nemusim vstavat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne zacina byt pomaly luto,ze sa mi materska krati a tie najkrajsie chvile su prec ....a ako sa vraj hovori ze ked su deti male tak su male starosti a ked velke tak velke starosti,no tak mam sa na co tesit. :grinning:
Imis: A čo to tam potom budem sestričkám rozdávať? :grinning:

Tak a keď tu tak vychvaľujete Dominku, tak idem aj ja kuk fotky.
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok