Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu80
4. máj 2010

Ahojme 😎

Maji, tak tvojmu malemu alergikovi zelame malo alergenov v ovzdusi a tebe pevne nervy.

Klaudi, my sme mali zlty kocik a tiez sme mali nan vzdy nalety musiek a inej chrobace 😠
Anjelik vitaj opat na "zapade" 😉
Idem zaliat kavicku, dopit a pracovat. Kedy budu prazdniny??? 😀 😀

imis
4. máj 2010

"Ranecko" 😀
Chlapov som odprevadila na big Manu,lebo ze idem upratovat 😀 😀 😀 . Ale tak hadam nieco porobim.
Zuzicka,prazdniny? tie uz boli(pre nas) ☹ Uz len dovolencia par dnova cez letne horucavy,alebo potom materska!? 😅
No,tie musky to hej,to je od farby kocika a oblecenia intenzivne. Aj na bledunko zelene sadaju ako slahnute. Co s nimi? Ktovie,o co im ide!? 😀

klauduska
4. máj 2010

Cahojte kocandy!

anjelik....tak pekne ste vikendovali,a uz je dobre???

luci...to fakt?No vidis,pri vybere kocika ma teda toto urcite nenapadlo.... 😒 Ale tak co uz....

imis..materska???Len do toho! 😀 😉 Dalsie babetko vo vchode... 😵

Ja som dnes na urade bola,kvoli praci....od 17.5. zarezavam.... 😒 vobec,ale vobec sa mi teda nechce..... 😠

imis
4. máj 2010

Fuha,Klaudi,neblazni. Co si neranajkovala? 😀 Ze dalsie babätko vo vchode a od 17. do roboty? Nem dobre spravy na rano.
No to babätko by uz v nasom vchode nebolo,lebo to uz by sme museli menit byt. Ozaaaaaaaaj,neviete niekto nieco o tom byte,co ponukaju na lukach na prizemi? stvorizbak je to,len neviem,kto to predava.Najradsej by som zobrala taky nedotknuty so starou linkou,tapetami,gumolinom a umakartom na kupelni.Naaahodou nahodickou niektora o tom neviete nieco?

klauduska
4. máj 2010

imis....no,bola by aspon sranda,nie??? 😀 😀 😀

o tom neviem,ale viem o byte 3-izbovom prerobenom na 4, tu na Zitave.... 😉

imis
4. máj 2010

Klaudi IP 😉

anjelikbambulka
4. máj 2010

ahojte kočky,

my sme dnes doobeda boli v chrobáčiku, mm je po nočnej, tak aby si pospal 😉 😉 😉 teraz sa vymeinili, erik je hore a malá spinká 😉 😉 😉

retaux
4. máj 2010

Ahojte!
anjelik: tak máte poobede len pre seba 😉

TTTTTTTTTTTTTTTT posielam ešte posledné tehu vírusy, kým môžem 😀

Jeden 4-izbový na prízemí sa predával tuším tu oproti nášmu činžiaku, ale ešte vlani. Neviem, či sa už predal.

Klaudi: a s kým bude Filipko, kým ty budeš v práci 😲 Tak to je iná rýchlovka u teba s návratom.

retaux
4. máj 2010

Prečo, keď sem prídem, tak tu nikdy nikto nie je ☹ 😠 ☹ 😠 ☹ 😠

svoradinka
4. máj 2010

Ahojte 🙂

Luci ja som tu......prave som sa prihlasila 😉 ........aj ja mavam stastie na to,ze tu nikto nie je ked ja ☹ 😠

svoradinka
4. máj 2010

chlapci su v skolke ja som upraala a pozrela vcerajsiu poistovnu a teraz mozem surfovat na nete 😀

svoradinka
4. máj 2010

upratala 🙂

svoradinka
4. máj 2010

kedze tu nikto nie je tak vam aspon krasny dnik prajem 🙂

danielahamar
4. máj 2010

ahojte, akurát som teraz počula rozhlas, tá míla pre mamu na žitave, to sa kde začína? na tom ihrisku tam? a o 15hod? a to tam môžu aj oteckovia?lebo neviem ako by som ustrážila dve deti 😒 a platí sa aj niečo? 😨 a ako to tam celkovo funguje? ´dakujem za každú odpoveď 😀

imis
4. máj 2010

Dani,neboj nic. Len pridite do parku Zitava a tam to urcite neprehliadnes! A prist mozu vsetci-mamky,otcovia,starki,deti,sesternice,bratranci,kamarati........................................ Vstupne je jeden velky usmev! 🙂

danielahamar
4. máj 2010

NO uvidíme podľa počasia, zatial áno, bol daný súhlas aj doma 😀

fiona8
4. máj 2010

zenicky
kedy ste kupovali sportovy kocik? a akej znacky? ste spokojne????

klauduska
5. máj 2010

Breee ranko zienky!

Tak ako?My dnes ideme do NR na zivnostensky s maminou....dufam,ze dobre vybavime.....

Maji...inak pisala som Janke B. ze tie lavice a stoly nakoniec nebudu,lebo primator ich slubil na nejaku akciu na Dycke-policajtom.... 😠 .Ze iba stol so strieskou......len neodpisala,tak neviem ci to citala...ak by si s nou bola.... 😉

retaux
5. máj 2010

Dobré ráno!
Fiona: aký myslíš športový? Už len buginu? My sme najskôr používali tú športovú časť, ktorá bola ku kočíku a potom, keď mala Lucka vyše roka, tak sme kúpili už len buginu.

Klaudi: tak dobre vybavte a hlavne rýchlo 😉

zuzu80
5. máj 2010

Dobre ranko 😉

zasa tu vcera tehu virusiky poletovali? 😕
Dani tesime sa, ze pridete 😉 Viac ludi, vacsia zabava 🙂

Fion, my sme mali tento kocik http://www.malvik.sk/Kociky/sportove-kociky/Koc..., ale sme ho reklamovali a s takou neochotou, nepristupnostou, aroganciouu som sa este nestretla a to mi asi pokazilo dojem celeho kociku 😒 a potom sme mali tento a to bola moja srdcovka, ten som ani nepredala, nechavam pre druhe dieta (dufam, ze to uz potom nebude veteran) http://www.babymania.sk/index.php?lang=&l=s&p=_...
Klaudi, tak dnes vybavte vsetko k najvacsej spokojnosti.

retaux
5. máj 2010

Zuzu: my sme mali veeeeeľmi podobný. A ja som tiež povedala, že tento kočík bol úplne super kúpa. My sme mali tento - červený.
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

zabinka
5. máj 2010

ahojte 🙂

tak som konecne spat. Vsetkym chorusikom a alergikom prajem co najrychlejsie uzdravenie.

Aj nas Martinko je chory, strasne kasle, tak nechodi do skolky. Len dnes ho tam mamina odviezla na fotenie na tablo. A Radko chodi na plavecky vycvik, tak je v siedmom nebi.

imis
5. máj 2010

Caute dievky!

Fiha,Kaludi ☹ a co maju policajti den matiek? 😀 Bars kedy idu oslavovat 😠
Fion,my mame haukaca sportak,ved som tot nedavno davala fotky. No a ja som totalna fanusicka hauckov. Pre stvrte dieta kupim uz bez rozmyslania hauckaca 😀
Ozaaaaaaaaaaaaj baby,co chodite do Chrobaka,v piatok bude zatvorene. Prisla mi kamoska z Ciech a jediny den,kedy sa mozeme vidiet viacere spolu je piatok doobeda. Hodim to este aj na FB.Jedine,ze by ste sa dohodli a niektora si to zobrala na zodpovednost,tak vam dam klucik a kecajte 🙂

imis
5. máj 2010

Zabinka,kam chodia na plavecky? Do NR? Sa to teraz nejako rozbehlo.

anjelikbambulka
5. máj 2010

ahojte, ahojte,

klaudi, ako ste vybavili???? všetko ok???

zabi, Martinkovi želáme skoré uzdravenie 😉 😉 😉

fion, my sme najprv používali športovú časť z normálneho, ako písala lucka... a buginu sme kúpili nedávno - cca pred mesiacom... máme tento http://www.babatkosk.sk/379,abc-športový-moving...

svoradinka
5. máj 2010

Ahojte 😉

Aj Tomasko so skolky v juni zacne chodit na plavecky. Dufam,ze bude zdravy,velmi sa tesi.

Fion.......zuzkinu buginu som videla a je velmi pekna,keby som mala dalsie babo tak si taku urcite kupim 😉 ,ale ak by si chcela ja mam jednu buginku-golface,ale jedna nevyhoda je,ze nie je polohovatelna.

Zienky dnes idem na pohovor tak drzkajte palceky. 🙂 Uz by som mala jednu pracu od maja,ale nastal v tej firme problem a tak nic z toho mam len cakat.

svoradinka
5. máj 2010

a mam dilemu co si obliect 😕

anjelikbambulka
5. máj 2010

adi, tak tfuj, tfuj, držím päste 😉 🙂 😉 🙂

svoradinka
5. máj 2010

zuzu dakujem....a mam prosbu mozno budem mat cas a domov sa nevratim,mozem dojst nebudem rusit,zavolala by som ti.

zabinka
5. máj 2010

jej svori, tak drzime palce aj na nohach aj na rukach, nech vsetko dobre dopadne.

imis, chodia do LV a maju to aj s instruktorom. Deti su z toho uplne bez seba. Radko plaval este aj v noci zo spanku 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre