Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

klauduska
20. sep 2009

fionka,budeme na Teba mysliet a silno drzkat palceky, nechmas rychly a co najmenej bolestny porod!!!!A potom si uz budes vychutnavat maleho Jurka.... 😉 😉 😉

dominka11
20. sep 2009

ahojte 🙂
fionka, myslíme na teba, nech to máš rýchlo za sebou a pri sebe už Jurka 😉
adi, vitaj doma a uži si ešte mužíka a potom hor sa za nami na kona 🙂

my už dnes pomaly stahujeme, zostala my tu dole 1 sedačka, 1 stolička a malý stolík 😠 a ešte nejaké 3 dni tu musíme byt a potom bye-bye.

anjelikbambulka
20. sep 2009

ahojte babule, tak ja sa opäť hlásim... od muinulého piatku sme boli zase u našich... emmuška ochorela a na druhý deň aj ja s manželom (preto som nebola ani na stretku)... ☹ ☹ ☹
bola som hrozne unavená, tak naši prišli po mňa a malú, boli veľmi zlatí, starali sa o ňu, dokonca s nimi aj spávala, aby sa odo mňa ešte viac nenakazila...

ale už sme oki, a konečne domka 🙂

zabga88
21. sep 2009

Dobré ránko sa praje!

Fionke prajem aby sa hlavne dlho netrápila a mala to rychlo za sebou 😉

Dominika tak o chvilu konecne v novom, co,,?? 🙂

Anjelik bambulka super ze ste uz zdravucké, teraz všade len pocut samú chhrípku, každý je chorý aj ja kycham, kycham a nic viac zatial, klop, klop, klop. hlavne nech mala neni chorá lebo to potom nema konca kraja ☹

Včera sme boli na návšteve v Pukanci zdržali sme sa dosť dlho mužíček z bratom tam boli na hríby našli zopár dubákov 🙂

V noci muz kopol do lampy a spadla a uplne sa rozbila dufam ze sa bude dat kupit len cisto to sklo co bolo dookola 😲

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klauduska
21. sep 2009

Breee ranko!!!

V prvom rade prajem malemu Matuskovi vsetko dobre k dnesnemu sviatku,nech je zdravucky,stastnucky a poslucha a nech ma krasneho,zdraveho braceka alebo sestricku!!! 😉 😉 😉

dominika...tak uz to najhorsie mate za sebou,uz len posledne veci a potom si budete uzivat pohodlie v novom... 😉 Tak prajem krasne a prijemne byvanie,nech ste v novom nadalej stastni.... 😉

zabga.....dnes mas tusim priemeriu,cooo?Tak drzim palce a urcite Ta prideme niekedy pozriet.... 😉

anjelik...aj som prave na Teba vcera myslela,ze co je s Tebou,ze sa neozyvas a ze ktovie ci ste uz zdravucke.....Tak Vy ste boli u Vasich?Aspon si to mohla lepsie vylezat,ked Ti mal kto pomoct s malou..... 😉

Dnes ma byt krasny,slnecny den...!

zabga88
21. sep 2009

no malo by sa otvarat zatjtra ak sa všetko stihne dokoncit 🙂 urcite vam dam vediet 🙂

zuzu80
21. sep 2009

dobre ranko 😉

v prvom rade zelam Matuskovi len to najlepsie, hlavne vela zdravicka, stasticka a zdraveho "partaka" na hry a posilnovanie nervov svojim milovanym rodicom 😉 🙂

anjelik tak vy ste sa boli liecit az na dalekej Orave....hlavne ze ste sa z toho dostali a oddychla si si 😉

Fionke drzim silno palce, snad uz bude mat dnes v naruci maleho Jurka

dominka11
21. sep 2009

dobre ranko sa praje, dnes tu mame maleho oslávenca, tak mu želáme všetko najlepšie, vela zdravia, stastia, aby robil mamine radost aj s "budúcim" bratčekom alebo sestričkou 😉

klaudi, dakujeme 🙂

imis
21. sep 2009

Ranecko!

Susedko,vsetko najlepsie k meninkam,hlavne vela zdravia a nesetri rodicov-nech vedia,ze ta maju. Dada,uz aj happy birthday party sa chysta,ze?
Dnes idem odniest "par" veci na burzu do chobaka,tak som tu zahatana vecami. A ked to mam davat na ten zoznam,co lucka pisala,tak mam o zabavu na par hodin postarane. 😖
Fion,dychat,dychat a dychat 😉 😀

dominka11
21. sep 2009

baby, ta flirtana to nejako žerie tu sutaz 😕 píše asi do všetkých tem...

imis
21. sep 2009

Jasne domus,ta body zbiera,ci? 😀 😀 😀
Som uz odhlasovala.Mala je zlata,vyzera,ze to maju vyhrate,tak nech sa vytesuju,nie?
Ja si pockam,pokym Simeonovi narastu nove zuby a potom zacnem na nom zarabat 😀 😀 😀 😀 😀

dominka11
21. sep 2009

imis 😀 😀 😀
no nič baby, idem umyt zuby a pracovat, ak sa mi krpec nezobudí dovtedy. Posledné 3 dni odmieta cez den spat 😠 ešte aj večer zaspáva dlho-predlho, včera som sa už modlila, aby konečne zaspal.

dominka11
21. sep 2009

no už je po spanku.

imis
21. sep 2009

fiha domus na co toto? zeby dalsi zub?

dominka11
21. sep 2009

vyzera to tak.

zabinka
21. sep 2009

ahojte!

Aj ja sa pripajam ku gratulaciam oslavencovi a prajem vela zdravicka, radosti, nech z Teba maju rodicia samu radost 😉
Ja som len teraz dorazila do robotky, bola som s Radkom na koznom. Baby, mna z toho chlapca asi porazi. Odkedy ma novu pani ucitelku, neche chodit do skoly a kazdy vecer mi uz tyzden vyplakava. On sa jej strasne boji. A dnes ako som ho viezla do skoly, tak mi plakal celu cestu z Nitry, uz som skoro plakala s nim. Ja uz neviem, ako ho povzbudit, utesit alebo co. On je uplne vystresovany. Vraj v skole ani pisat nemoze, lebo sa mu trasu ruky. Ja uz fakt neviem, co mam robit. ☹ 😔

zuzu80
21. sep 2009

imis, ufff tak to mas "super" robotku na dnes....ja tento rok burzu vynechavam.....pojdem len nakupovat 😀 😀 😀 a prides sa dnes vecer potit?

dominika, tak si sa modlit zacala? 😀 😀 😀 tie nase deti z nas spravia dokonalych krestanov aj ja sa modlim ovela castejsie odkedy mam Eli a tiez kladiem Bohu veeeela otazok 😀 😀 😀 😀

zabinka, tak to je teda riadna sila 😨 a nedalo by sa maleho prehodit do tej druhej triedy...ved tam ma vela kamosov zo skolky, tak by si rychlo zvykol na kolektiv, skus sa porozpravat s riaditelkou, ved maly je sikovny a bola by skoda, keby mal znenavidiet skolu a chodit tam vystresovany...

zabinka
21. sep 2009

zuzi, dalo by sa, ale velmi to tak nechcem riesit. Este stale verim, ze je to len sok z novej ucitelky a zvykne si. Ona je dost prisna (vraj, ja ju nepoznam) a dost od nich vyzaduje. A maly sa sice tvari ako superman, ale v podstate je velmi citlivy a dokaze sa ho dotknut aj male pokarhanie. Minule mu povedala, ze ked sa na hodinu nepripravi cez prestavku, tak s nim tyzden neprehovori. A on to zobral ako smrtelny hriech. Asi to chce len cas, len ma to trapi. Ale aj taketo riesenie mam v talone (myslim zmenu triedy).

jaj a stym modlenim veru mate pravdu. Aj u nas to tak funguje, aj ked teraz je to uz lepsie.

imis
21. sep 2009

No uz som doma z chrobaka. Hromadia sa vecicky,hromadia. Luci,nechala som ti tam par mini veciciek pre luckinho braceka 😀 A co,ako si dopadla? Ved nas nenapinaj!!!!

dadadulka
autor
21. sep 2009

ahojteee žienky snežienky 🙂 😉

Matúško veeeľmo pekne ďakuje za blahoželaníčka a posiela božtek cmuk 🙂 🙂 🙂

babuleee ja mám dnes perno, doobeda v NR na sone 😵 a len pred chvíľou sme sa vrátili aj od dokiho,
ale som rada, že som si to vybavila, pretože perno bude celý týždeň 😅
narodeninová nálada sa stupňuje 🙂 a vyvrcholí v nedeľu, juuuj sa teším jak malááá 😵 😵 😀 😀

no dovarím malému obedík a skúsim ho dať hajať, potom sa ešte stavím 😉

klauduska
21. sep 2009

dadi a ako na sone?Kolko ma mm?takze bude aprilove babo??? 😵

veru Luci,daj nam coskoro vediet!!! 😉 Sme netrpezlive....!

zabinka...tak to mate teda pestre....Aj mna napadlo,ze ci len maly nebol zvyknuty na tu predoslu ucitelku a teraz ma zmenu...a nemas infosky ako to beru a znasaju ine deti???

anjelikbambulka
21. sep 2009

ahojte babule,

v prvom rade prajem matúškovi všetučko najlepšie k meninkám, najmä veľa veľa radosti a zdravíčka 🙂 emmka mu posiela aj velikánsku pusu 😉 🙂 - dada, neboj, netlačím sa ti do rodiny 😉 ... zatiaľ... 😀 😀 😀

a neviete niečo o fionke????? už????

klauduska
21. sep 2009

anjelik...dnes ju mali hospitalizovat,tak neviem ci budu este cakat alebo jej vyvolaju....snad napise,tusim na zabgu ma cislo.... 😉

zuzu80
21. sep 2009

dadu, supis, ze si sa ozvala, tak dnes ste uz malu fazulku aj na sone videli....aj my v nedelu chystame velku narodeninovu paaarty 😉

anjelikbambulka
21. sep 2009

zuzu, ideš robiť aj tortičku? ja som skúšala poťahovanú na maminkine narodky, celkom sa to podarilo 🙂

zuzu80
21. sep 2009

anjelik, tentokrat nie.....Eliska si rozkazala velkeho krtka, a to by som nezvladla, tak sme objednali ale chystam sa na zakusky a na slane, uz sa tesim ako budem celu sobotu vypekat 🙂

a aku si robila zuzi? zo suseneho mlieka?

zabinka
21. sep 2009

no to teda mame tento tyzden oslavencov!!!!! Aj peciete torticky?

dadu a uz je lepsie? Podla tyzdnov by to uz aj mohlo pomalicky ustupovat, nie?

klaudi, nie, nemam infosky, lebo nikoho nepoznam. Na rodicko ked dorazili 4 rodicia, tak to sa povazovalo za uspesne, takze asi tak... 😒 Ale uz som sa napapala, mam v sebe kavicku, tak uz je lepsie. Len ma to dnes rano nejak vzalo. Ale my to zvladneme. 😉

zuzu80
21. sep 2009

zabi, som chcela napisat, ze vy to urco zvladnete, vy ste taka pohodarska rodinka.....na mna posobite: akoze problem?....nevadi...hravo vyriesime 😉

zabinka
21. sep 2009

zuzu 😀 😀 to vazne? Ale ked sa nad tym zamyslim, asi nie si daleko od pravdy 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre