Vytúžený poklad čakáme v novembri 2012

lucinka1104
28. feb 2012

Ahojte je tu už nejaká maminka čo si našla vytužené // na teste? Mysme len 5 DPO,ale poctivo sme sa snažili takže okolo 7.3 sa dozvieme vysledok.
Teším sa na Vás a dufam,že tu ostanem s Vami aj ja.

bambi2
28. feb 2012

@elise ja mam vodnarku februarovu, mala prave 4 roky.. takze sa nam to hodi akurat... 🙂

elise
28. feb 2012

@bambi2 ja som mala mať termin pôrodu 14.02 2012 ale skončilo to kyretážou☹ ale vráti sa nám drobček tak že sa narodi v novembri🙂

bambi2
28. feb 2012

@elise aj ja som potratila v novembri 2011. teraz mi matka priroda ale nieco dlzi, takze by som sa ani nedivila keby mi naedelila dvojitu zasielku (dvojcata) 😀 😀 😀

lucinka1104
autor
28. feb 2012

@andulqa a nemôžeš mi jeden taký test poslať pošlem ti peniažky

bets
28. feb 2012

ja uz viem tyzden. termin by vychadzal na cca 1.11. k lekarovi sa zatial neponahlam.

andulqa
28. feb 2012

@lucinka1104 ja som ich mala malinko, som testovala o dusu tak uz nie su 😔 ale skus mamatesty, tie su tiez velmi dobre 🙂

@bets tak to tak ako ja 🙂 gratulujem 😵 ja sa tiez neponahlam k lekarke, chcela by som ist tak o dva tyzdne najskor 😵 to by uz malo byt aj srdiecko 😵

@bambi2 gratulujem 🙂 😵

elise
28. feb 2012

@bets
@andulqa máte aj príznaky?

bets
28. feb 2012

@andulqa rovnako, asi az o dva tyzdne, mozno aj neskor. nechcem tak skory ultrazvuk a moj lekar by mi urcite hned robil. ak mi bude velmi nevolno, alebo nejake ine problemy budem musiet ist skor, koli PN.

bambi2
28. feb 2012

@andulqa diky, aj ja tebe... 🙂 ja sa chystam az koncom aprila k dr. skor nie... 🙂

bambi2
28. feb 2012

@elise ja mam tych priznakov az moc, vedela som to hned, ze som v tom.. ja som este netestovala, ja som to cititla na sebe... budem az o 2 tyzdne testovat. ale mrcha neprisla, takze to je jasne 🙂

lucinka1104
autor
28. feb 2012

@andulqa tie poznám ale mne aj tie ukážu ducha a tehu nie som..... 😢 teda doteraz to tak bolo

bets
28. feb 2012

@elise zatial som v pohode. dnes trosku spinim. zatial mi nie je nevolno. cakam, ze to pride od 6 tyzdna, co bude od stvrtku a neskor. ale citila som ovulaciu, co som zvykla len pri tehotenstvach, prsia ma boleli, ale uz prestali.

lucinka1104
autor
28. feb 2012

@bambi2 a prečo teda netestneš však už budeš mať hrubé // inak ak sa mi testom v stredu tehu potvrdí tak tiež chcemisť až koncom apríla no v 10 ttby samal robiť odber krvy tak aby si niečo nezanedbala.....kolko už maš detičiek ?ja sa inak tiež zatiaľ spolieham na pocit a ten mi vraví že sme tehuno ja sa ešťe do mrchy načakám termín samipodľamrchy ratať nedá kedže ja mam nepravidelný cyklus ale viempresne kedy bola ovu apodľatoho by mal byť 15.3 ja si to davam ratať cez stranke meranibt tam vyrataju všetkoaj kedy začne byť srdiečko......

milacik3
28. feb 2012

Ked Vas tu tak citam tak mam aj ja chut si spravit test ...ale musim este vydrzat co ked nebude este nic vidiet....

lucinka1104
autor
28. feb 2012

mna bolí podbruško hlavne včera kedy sa malo vajko dosteť do maternice ,taký divný pocit v prsiach nie priamo bolesť,výtok, no zvýšenú bt aj telesnu teplotu takže uvidíme čo z toho bude už už sami stalo,že z takýchtopríznakov nič nebolo ale teraz si predsa len myslím že anolebo bolesti mi začali hned poovu a silnejšie ako v PMS

lucinka1104
autor
28. feb 2012

@milacik3 a koľký DPO si?

andulqa
28. feb 2012

@elise no mna strasne nafukuje zo vsetkeho, chodim castejsie na zachod a horsie spim 🙂 inak nic 🙂

@bets @bambi2 no ja tiez nechcem ist moc skoro na utz, tiez si tak vravim ze zatial nemam ziadne problemy tak je to aj zbytocne 🙂 ja by som sla aj neskor, ale beriem duphaston uz od ovulky, lebo som mala kratku lutealnu fazu, tak nechcem ho sama vysadzat a tolko baleni doma nemam aby som mohla ist az v aprili 😀

milacik3
28. feb 2012

@lucinka1104 DPO netusim asi niekedy v strede som mala...ale mala som MS 28.1.2012 a to dnes som uz v 32 DC

milacik3
28. feb 2012

@andulqa to je pravda zbytocne chodit skoro aj tak doktor povie ze tak od 7 tt treba prist...Ale zase je na druhej strane lepsie ist a na utz si overit ze je tam kde to ma byt....lebo niektorím sa stava ze je mimo 😢

lucinka1104
autor
28. feb 2012

@milacik3 to ti už musí ukazať aspon ducha isto ja som mala mrchu 4.2 ale ovu až 23.2 to viem isto

andulqa
28. feb 2012

@milacik3 no to ano, ale kedze ma nic neboli, nespinim ani nic, tak nemam dovod si mysliet ze by sa to uhniezdilo inde 🙂 nebudem stresovat od zaciatku, to tiez nie je pre babo dobre 🙂 drzim ti palce, nech testik ukaze // 😵

katey
28. feb 2012

@bets jeeej podarilo sa vam to! gratulujem! pamatam ze sme si pisali minuly mesiac a nebolo z toho nic...

milacik3
28. feb 2012

@andulqa dakujem pekne...ja neviem mna to obcas napadne..neviem preco vzdy ma napadaju tie zle veci ☹
@lucinka1104 dik, no asi by malo keby som naozaj bola..chcela som pockat do piatku neviem ci to vydrzim 😀

elise
28. feb 2012

budeme si držať palce navzajom ja verim že všetko bude v pohode🙂

bets
28. feb 2012

@katey dakujem. a ty ako?
my sme sa nakoniec tak namotivovali, ze sme sa rozhodli, ze predsa ideme do dalsieho dietata. lebo pred mesiacom to skor bolo o nahode, co nevyslo, lebo sa dobre nezahniezdilo. teraz som si to planovala a pokusali sme sa o dievca. tak som zvedava, ci to tak bude. zaroven som nechcela presvyhnut novembrovy termin (nech su vsetci rovnako 🙂 )

bambi2
28. feb 2012

@lucinka1104 ja uz jedno mam... naco testovat, ked uz to viem naisto??? keby som nevedela, tak by som testla. ale ja som to vycitila uz dost skoro, ze to klaplo. aj minule aj teraz... testovat ma vobev nelaka... aj ked uz test mam kupeny, budem az o 2 tyzdne...

manamani1
28. feb 2012

@andulqa ako sa ti podarilo po 3 rokoch otehotniet?

bambi2
28. feb 2012

@lucinka1104 hod tu stranku, som na to zvedava.. lebo ja tom mam o tyzden posunute, co mi vyrata... 🙂

katey
28. feb 2012

@bets ale ja ti neviem, uz som sa aj uchylila k meraniu teploty. pozri moj graf, myslim, ze je takmer ukazkovy. dnes rano som si robila test, ale bol negativny, tak zas o dva dni skusam. http://www.fertilityfriend.com/home/3b154c

bets
28. feb 2012

@andulqa pre nas co mame termin na prelome mesiacov by bola prva kontrola v aprili asi neskoro. vsak uz sa pomaly prehupneme do siesteho tyzdna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre