• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali jsme po Novém roce. Přidejte se

foogy...ale prdlajs :grinning: psala jsem,že sem nejdu....ale přišla jsem se juknout co novýho..za chvilku půjdu na zahradu na sluníčko se válet :wink:
2. jún 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahááá, jsem to špatně pochopila.

sluní a kdy jdeš teda na kontrolu?
2. jún 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sluni,tak to ti závidim,taky bych odsud nejradši vypadla....

a co přípravy na svatbičku?
2. jún 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sluni,no taky jsem přemýšlela, jak tu svatbičku zvládnete...bude to náročny,co? :confounded:
2. jún 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku,foogy.... :wink: pojďte zpátky :wink: aspoň na chvilku...sím sím kvůli mě :dizzy_face:
2. jún 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy - už jsem tu, copak?
2. jún 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy...11.6. na krev a pro průkajdu a 25.6 utz

nechý..bude to asi těžký...snad mi nebude špatně jako mi bývá..ale teď ťukám,že mi je lí, dřív jsem vstala odpoledna v půl jedný, přesunula se do obýváku a pak šla zase spát
2. jún 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy, já myslela do staryho tématku :wink: honéééééééééééééééééééééééééééééééééém :grinning:
2. jún 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
tak jsem tu - těhu potvrzeno, jen prcek malinkej na to, aby bylo vidět srdíčko - měla jsem ovu posunutou - takže příští týden na srdíčko (nějaké náznaky tam už prý viděl, ale chce to mít jasné)
vzhledem k mé práci jsem dostala neschopenku - se z toho zblázním - vycházky jen 2 hodiny dopo a 2 odpo - a nikam nesmim jet....¨
holky nevíte, kdo vysílá kontrolu? sociálka nebo zaměstnavatel?
2. jún 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, kontrolu vysílá i socka i zaměstnavatel, já mám vycházky odpledne od 14-17hod, ráno vůbec, jezdit bych taky nikam neměla, ale Dr. mi řekl narovinu že na těhule kontroly neposílá a u zaměstnavatele jsem si taky 100% jistá, takže jsem v tahu věčně i víc než na 3dny a ještě kontrola nepřišla, znám spíš víc případů že kontrola nepřišla celé těhu než že by chodily, ale jiný kraj jiný mrav...myslím ale že těhule jsou v poho, nikoho moc nezajímají.
2. jún 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok