Kedy ste sa začali otvárať?

nanna6
22. aug 2011

ahojte tehuľky, kedy ste sa začali otvárať? som v 35 tt, zobudila som sa na krče a manžel ma po hodine zobral do nemocnice. tam ma dali na CTGčko, kt. kontrakcie neukázalo ale otvorila som sa na 1 prst. dali mi infúziu a tabletky a mám ležať. máte niektorá podobnú skúsenosť?lekárka povedala, že to môže byť ale ja ešte nechcem rodiť pripadá mi to skoro. ďakujem za odpoveď

majka88
22. aug 2011

kamaratka sa zacala v 34tt a porodila až v 38tt....ja som v 40tt a zatvorena na sto zámkov 🙂

ludka140281
22. aug 2011

ja som sa zacala otvarat na 2 prsty uz v 32tt....rodila som spontanne v 42 🙂 ...............takze nebojhlavne sa setri a keby nieco,necakaj,chod do nemosky....radsej 10x ist zbytocne ako raz a neskoro....drzim prsty,neboj je to normalne

ela2710
22. aug 2011

@nanna6 ja som sa zacala otvarat v 35.tt, najskor som bola na 1 potom na 2, bola som tiez a ifuzkach, nakoniec sa maly narodil v 39.tt, moja krsta teraz rodila v 34.tt odtiekla jej voda a maly je zdravy ako rybicka 😉 este by som sa ta chcela spytat do kedy ti kazali brat taletky? mne kazali do 38.tt co potom dost skomplikovalo porod, napis IP 🙂

snopkulka
22. aug 2011

Ahoj, u mňa to bola rýchlovka, žiadne falošné kontrakcie, ale hneď od prvej som vedela, že musím do pôrodnice 🙂 v noci 3.30h ma zobudila prvá kontrakcia, až som sa na posteli posadila a o 5.30h, keď ma vyšetrili som bola otvorená už na 3cm, krátko po 9h bol prcek na svete 😉 presne v 39tt... držím ti palčeky!!!! 😉

tinika
22. aug 2011

ja neviem :( lebo od 36tt som chodila do nemocky a tam robili len ctg nikto nesledoval ako sa otvaram, ale v 38tt mi odtiekla voda a na prijme som bola na 2 prsty otvorena

nibiru
22. aug 2011

v 35tt som bola na 1prst v 38tt mi odtiekla plodova vodaprimali ma otvorenu na 2cm no porod samotny nastal o 22h kedze som sa pomali otvarala nakoniec mi dali oxitocim.

lucka1987
22. aug 2011

36 tt +0 na jeden prst

sssimi
22. aug 2011

Mesiac a pol pred pôrodom. na pôrod som išla na 3cm otvorená.

lucia20
22. aug 2011

ja som sa zacala otvarat vzdy az po podani vyvolavacky.... moje deti boli ako zamurovane. 😀 😀 😀

geegee
22. aug 2011

Pri druhom tehotenstve v 15.tt ☹ Rodila som 3 dni po termíne 🙂

zuzkap2
22. aug 2011

ja som sa zacala otvarat v 24tt- 1 prst a rodila som presne na termin

adri2211
22. aug 2011

ja som sa neotvarala,ked mi odtiekla plodova voda bola som na 1prst,po 12hodinach a kopec infuziach som bola vzdy len na 1prst. nakoniec sa mala narodila cisarskym...

p.j.jacky
22. aug 2011

Ja som sa zacala otvarat v 31tt na spic prsta a nakoniec som tyzden prenasala a pri vyvolavani porodu som sa otvorila len na 2-3 prsty a porod bol ukonceny sekciou.U kazdej zeny je to individualne.Prajem rychly porod a aby ste boli zdravucky 😉

madzik
25. júl 2012

baby citili ste otvaranie?

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
suelop
25. júl 2012

@madzik otvaranie urcite necitis, to vie iba vysetrenim lekar zistit

zuzanka.h
25. júl 2012

4 hodiny pred pôrodom v deň termínu.....

trinka
25. júl 2012

@madzik nie...

gambicka
7. sep 2012

ahoj ja som v 39 tyzdni a este stale nič.vobec sa neotvaram že vraj krčok nemam vobec dozrety.tak bud rada to neznamena že ideš hned rodit.

butterfly24
13. sep 2012

ja sm uz v 38tt a este stale nic...🙂sm zvedava ako budeme rodit🙂a hlavne kedy uz🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre