Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
8. nov 2009

ahojte kocky je tu niekto?.. ja uz mam dnes fajront tak oddychujem...

sharmana
8. nov 2009

ahoj dzou, ja som sem teraz mrkla... ako sa máš?
my sme boli pozriet na veltrh kníh v inchebe.. boožinku, tam toho bolo a ešte aj také hry, muž ma zatiahol a sme hodinu hrali spoločenskú hru vikingovia 😀

dzou
8. nov 2009

je to bys som sla aj ja 😉 mam sa dobre som robila kolacik jalbkovy mnam uz sa tesim ked vychladne... a teraz zase pozeram svoje rozprvaky tentokrat silene smutnu princeznu 😀
a ty ako sa mas? ja sa uz tesim na piatok to by mala byt ovu... ale asi si do piatku este kupim canistin lebo ma nejak svrbi tam dole 😅

sharmana
8. nov 2009

nooo kolácik jablkový by som si dala aj ja mnaaaam...
ja sa mám super, trosku som sa tam unavila, lebo tam bola ešte aj výstava šperkov, naozaj niektoré diamanty nádherné a boli tam aj nejakí Rusi, ktorí vyrábajú šperky a sú prenádherné, rôzne kamienky rôznych farieb, dovolím si povedat, že sa mi ich šperky páčili viac ako do swarovskeho, aj ked použivaju aj ich komponenty..

dzou
8. nov 2009

tak si si to uzila aj si si daco kupila?

sharmana
8. nov 2009

no chcela som, ale toho by bolo vela a už som si dala záväzok, že beletriu vôbec nebudem kupovat, lebo kam by som to skladovala... al kupila som si knižku Prvá pomoc malým detom, takú pre mamičky a je to super, sú tam také základné veci, ako ošetrovat dieta pri horucke, topeni, porezani atd... aj s resuscitáciou.. to sa raz môže zísť a budem na to pripravená..

dzou
8. nov 2009

hej to sa zide... ja som bola z roboty tento rok na kurze prvej pomoci a sme preberali aj resusc. deti... tak som rada len dufam, ze dokym bude babo to vsetko nezabudnem 😅

sharmana
8. nov 2009

no niekedy to človek aj vie, ale záleží od nátury, či nespanikári... dúfam že zachovám v takom prípade chladnú hlavu...
no zajtra už pondelok, tieto víkendy sú straasne kratucké... kedy ideš do práce, už zajtra?

lucialen
8. nov 2009

Caute, ja som sa prave zobudila 🙂

sharmana
8. nov 2009

no luci, tak to sa máš... ja keby spím poobede, tak už v noci nezaspím 🙂

dzou
8. nov 2009

hej do roboty zajtra uz robime normalne cely tyzden...
hej no aj ja sa bojim ze by som spanikarila, ale tak hlavne dufam, ze to nikdy nebudem musiet potrebovat 😉
ahoj luci no tebe sa zije 😉

lucialen
8. nov 2009

Ja som bola po dlhom case vcera vonku a uplne ma to zlomilo tak som teraz dobiehala 🙂 Dufam, ze v noci zaspim

sharmana
8. nov 2009

baby ja si až teraz uvedomujem, že na dlho mi skončili diskoteky, bary a celkovo, niekedy by som si tak zaskákala, zatrsala a potom si uvedomím ups, ved som tehu, takže klído pído 🙂

sharmana
8. nov 2009

a janke gratulujem k bytu, 100m2, to už je niečo, to by sa aj mne pácilo, ja mám tiež rada priestor, už teraz sa mi zdá ten môj byt málo, asi budem smerovat neskôr k nejakému domčeku, to by sa mi najviac páčilo, hlavne terasa...

dzou
8. nov 2009

noo sharmi 😉 jj to sa potom clovek musi vzdat na dlhsiu dobu ale to stoji za to 🙂

lucialen
8. nov 2009

Ja ti poviem, boli sme skoro so samymi mamickami, takze bolo to vela o zachadzani, vyzive, detskych usmevoch a tak 😉

dzou
8. nov 2009

to ale muselo byt mile i ked urcite ti bolo trosku luto

dzou
8. nov 2009

ako nemyslim v zlom... ale mne by bolo 😉

lucialen
8. nov 2009

Ved mi to aj bolo, chcela som sa trochu odreagovat z mojej anovulacnej depky a cele sa to tocilo okolo deti 😉 Ale nevadi, ved aj ja budem taka ista 🙂

dzou
8. nov 2009

hej presne aj my sa budeme blaznit okolo naseho pokladiku ked budeme mat 😉 a s tym anovulakom... no a bol si isty ked teplotka nasvedcuje ovu 😕

lucialen
8. nov 2009

Na 100% si nebol isty, lebo vravel ze mohol prasknut, ale ze ten folikul ked praskne vyzera inak a tento vyzeral, ze prestal rast 😒 Ale teploty nasvedcuju, ze ovulka bola, takze nechavam si taku 1% sancu, ze ovu bola 😵

sharmana
8. nov 2009

no ja sa teraz ani nemám s kým o tehu porozprávat, moje kamosky sa nejako odmlcali, alebo má každá svoje problémy... trosku ma to sklamalo, ale čo už, a segra je daleko aj mamina, takže len cez telefon... ja som tu na tehu naozaj len s mojim mm...a s vami kočky 😉

dzou
8. nov 2009

a to preco kamosky sa tak distancovali? ze si tehu?...
no sak ja mam vas tiez na snazilkovanie len vas kedze som tu sama ako prst v plote 😀

kkatkaa
8. nov 2009

ano veronika konecneeeeeeeeeeeee sa snad budeme stahovat - optimisticky to vidime na december tak snad to aj tak nejako bude

dzou
8. nov 2009

jeeeeeeeeezis baby teraz som nasla kocik ktory sa mi konecne strasne moc paci a ma aj vajicko... http://cgi.ebay.co.uk/3in1-NEW-MODEL-pram-TAKO-... a vtej zlenej farbe ale ked pojdete az na koniec stranky s takymi gulickami na nom 😵 a cena je super 😀

dzou
8. nov 2009
dzou
8. nov 2009

jaj ale teraz kukam ze je to z polska.... neviete ma niekto skusenosti s kocikmi odtial?

lucialen
8. nov 2009

Babulky, mna hrozne boli podbrusko 😢 Uz asi 20 minut, ale riadne riadne ☹ Az to zadku mi ide ta bolest ☹

dzou
8. nov 2009

a teda nevies z coho to moze byt? luci hod este raz grafik nech kuknem pls

lucialen
8. nov 2009

Dzou, tento Tako je pekny aj su take farebnejsie a tu ich je dost, myslim tako
Musim sa trochu odreagovat, nech nemyslim na bolest, uz aj drahy tu stresuje okolo mna. Horsie ako mrchovska bolest, normalne som sa z toho spotila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre