Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

majuska7979
9. jan 2010

dzou tak to ta obdivujem lebo u mna je to opak ale mozno aj preto lebo minuly mesiac sa ukazal duch a zle som to predychavala 😒 😠 ale tento mesiac idem bojovat ako tiger, nie nadarmo je tento rok v znameni tigra 😀

dzou
9. jan 2010

hej no bolo to sklamanie urcite ..... preto ja netestujem tak skoro...
a je teraz rok tigra? to som nevedela... 😉

majuska7979
9. jan 2010

no takze tento rok musime byt ako tigrice 😉

dzou
9. jan 2010

no jasne 😉 idem ja pa pa za chvilu
luci drzim palce 😉

majuska7979
9. jan 2010

papapap

lucialen
9. jan 2010

Tak som spat 🙂 Mam slabulinku druhu ciarku 😵 Ale neodfotitelnu 😒 Mozno ked to vyschne, tak to pojde odfotit. Robila som pepino 20, 10 nemali

majuska7979
9. jan 2010

lucialen, nejdem ti este gratulovat, ale hrozne moc ti drzkam palceky 😵 😵 😵

xena1
9. jan 2010

luciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii aj ja kcem........................potisku....gratulujem............super,asi si cvrknem 😀
odfoot...

lucialen
9. jan 2010

Jaj dakujem, este to nie je az take iste, ale tesim sa 😵 Uz sa aj smejem aj placem 🙂

xena1
9. jan 2010

luci to je len dalsi priznak...to ten moj folik,dokelu a co ja teraz 😀 fak tti ot mooc prajem... 🙂

lucialen
9. jan 2010

Xeni neboj aj tvoj sa spamata, ved to vcrajsie spinenie nemohlo byt len tak z nicoho 😉

xena1
9. jan 2010

ved hadam nie...sama to poznas clovek dufa,ale neveri...to bude antonio koukat..do kelu sa tesim na to..ako mu to povies...tehotna bez ovulky...to uz hej.....kedy este budes testovat???

lucialen
9. jan 2010

No Anotnio bude dost prekvapeny 😀 Ja som velmi neverila, ked mi ten foli za dva dni narastol len 1mm, tak som nemyslela, ze dorastie a este aj praskne 😀 Antonio myslel ze ovu bude az o dva mesiace ked zvysime davku. A ked mi dokina davala clostyl, tak mi hovorila, ze tento uz doniesla baba, ktorej sa podarilo hned na prvy mesiac otehu. Tak som jej vravela, ze to su stastne tabletky 😀 Sranda ze to vyslo prave teraz ked som pila alkohol, bola som chora, dostala som infekciu proti tetanu...

xena1
9. jan 2010

noo vtedy je to njaistejsie 😀 a poplute stastim-tabletky od tehulky a moj folik... 😀 budes mi buduci mesiac posielat tehu virusy...povinne... 😀 niekedy fakt staci malo....a stastie je tu..aspon vidis ze je to tak ze mne su tie dva foliky fakt na ho....o.... 😀

lucialen
9. jan 2010

Xeni, ved aj k tebe to moze prist teraz, ked uz sa pripravujes na IUI 😉
Hodila som fotky, urobila som pre istotu este jeden test 😉

sharmana
9. jan 2010

luci, to je supeeeeer, ta druha čiarka je síce slabá, ale vidieť ju 🙂 o pár dní bude omnoho silnejšia 😵

tea333
9. jan 2010

Luci ja zomrem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 😲 😲 😲 😲
Tiez nechcem zakriknut, tak som tichucko a len tak potichu zatial malymi pismenkami a v zatvorke (gratulujem)
a tesim sa na tvoj graf, aj na tvoje testovanie dalsie 😉

a Xeni tvoja bolest co odisla a zaspinenie poznam, nieco mi to pripomina 🙂 ja by som testla 😉
inak ja mam take mrchabolesti este stale sem-tam..

xena1
9. jan 2010

jeej pekne testiky....ktovie luci...necham sa zajtra prekvapit ci pride..a co mm,si mu nieco naznacila???

lucialen
9. jan 2010

Vidite ich tam? 🙂 Len ci sa mi to nezda. mm to vsetko prezival so mnou, cely rok, je to prekvapko pre nas oboch 🙂
Zajtra sa pokusim netestovat aby som v pondelok videla nejaky rozdiel
Xeni a zajra ma prist tvoja mrcha?

tea333
9. jan 2010

Luci a uz si mu povedala? ja by som si to nechala na pondelok 🙂 aj to testovanie, to uz pekne uvidis 😉

sharmana
9. jan 2010

luci. vidiet a kup si kyselinu listovu, ak ju náhodou už neužívaš, nech podporíš uhniezdenie mimi čo najskôr, aj vývoj 😉

tea333
9. jan 2010

jee shami ty uz mas 22tt 🙂 ako sa ma zevraj dievcatko? 🙂

sharmana
9. jan 2010

tea. dakujem, dobre sa má "hádam" dievčatko 😀 uvidíme, či to dievčatko nebude mat na 3D pipíka 😅 😀
a kopká vždy ked sa najem...
a ty sa ako cítiš? kedy máš vlastne termín svadby?

lucialen
9. jan 2010

Uz to vie, ved sme spolu kupovali testy a hladali druhu / 😀 Kyselinu listovu beriem uz rok, od prveho tehu 😉
Tea, kedy das fotku siat a obleku?

tea333
9. jan 2010

Luci uz som povedala ze prekvapko 🙂 Uvidite az svadobne fotky

ale inak medzi nami dievcatami, na mojasvadba v albume mam tie saty uz davno pradavno fotene 😉 tak mozte kuk

Shami ja sa citim perfektne, vratila sa mi energia, mam dobru naladu, okrem toho cikania a ze ma sem tam hlava boli sa teda vobec nestazujem 🙂
to som zvedava ci bude alebo nebude mat pipika 😉
termin mame 19.2, piatok

sharmana
9. jan 2010

tea, pozrela som si tvoje šaty na mojasvadba.sk, sú peknučké 🙂 už sa aj tešíš trošku?

xena1
9. jan 2010

tea...ozaj pamatam ke dsme sa o teba bali...nemam doma testy...nekupujem ich...mozno kupim v pondelok...a som este len 12DPO..

luci zajtra je 28DC,a ja mavam 27-29

luci testni rano,podla mn abude aj rozdiel ze rano...

tea333
9. jan 2010

shami tesim sa to je jasne, ale este mam pred sebou kopu skusok 😔

xeni tak som zvedava, a nechces sa odmerat rano?

xena1
9. jan 2010

tea,napadlo ma to...ak nezabudnem... 😀
luci ako reagoval mm?

motylek17
9. jan 2010

luci co to citam.... strasne moc gratulujem, zatial len tisko.... moc ti to prajem a tesim sa s tebou.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre