Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
10. jan 2010

Už som naspäť.... Tak som si kúpila úplne obyčajné čierne šaty, ale chcem si na ne kúpit niečo lesklé na previazanie pod prsiami, aby sa tie šaty aspon trochu oživili... nič som také zatial neobjavila, takže pôjdem pozriet aj zajtra niekam.... a rozmýšlam, že topánočky si kúpim také ako balerínky, alebo niečo na nízkom, aby ma nôžky neboleli

a bola som v C&A v detskom oddelení, mali tam bohovské zlavy na detské bodíčka, kúpila som 8 kusov za 11,60 eur a každé pekne inej farby... potom odfotím svoju prvú výbavičku 😀 no nekúúúp to 😀 😀

ale ružovú som nekúpila, skôr zelené, biele s modrým lemovaním a žlté... lepšie ak bude mať dievčatko takéto farby, ako chlapček v ružovom 🙂

dzou
10. jan 2010

sharmi no sak nekup to 😀 ja som dnes videla pekne cierne saty pre tehulku tak dobre to bude urcite 😉

sisa2
10. jan 2010

sharmi - my budeme na ciernej vode, teda je to uz skor chorvatsky grob. za normalnych okolnosti to je v pohode, dostat sa do mesta, ale v rannej spicke si to radsej nechcem predstavit 😖 prostredie tam je podla mna krasne, kusok su karpaty .. ja som z race, tak sa tam tesim 🙂
super, ze sa ti podarilo kupit tie bodynka, to je fakt super cena. a presne, radsej dievcatko v modrom, ako chlapec v ruzovom, ja to tiez vzdy hovorim. bohuzial poznam aj maminy, co bez mihnutia oka navlecu chlapcom ruzove, kedze maju starsiu sestru ... mne to pride divne. ale mozno som ja divna 😀

sharmana
10. jan 2010

no dzou tieto šaty neboli úplne podla mojich predstáv... ale na tú jednu príležitost postačia... 🙂

dzou
10. jan 2010

sak hod foto 😉

sharmana
10. jan 2010

to by som si musela obliecť, lebo šaty len tak vyzerajú ako handra ked nie sú na tele 😀

dzou
10. jan 2010

no tak si ich oblec a odfot sa 😉

sharmana
10. jan 2010

joooj, nechce sa mi teraz... už som sa navliekla pohodlne do tepláčkov...
zajtra skúsim za svetla nech ma mm odfotí, lebo aj tak pod týmto umelým svetlom je všetko také divné na fotkách 🙂
ale ja som zistila, že ja už nevládzem tolko po obchodoch chodit, normálne ma to unavuje... rozmýšlam, že najneskôr vo februári si dokúpim všetko čo potrebujem pre bábätko.. nerada by som to nechala na môjho mm.. to by dopadlo 😀

janulka04
10. jan 2010

sharmi 😀 😀
dakujem, dzou...mm konecne dosiel na to, ako zvetsit nascanovany obrazok 😀 😀

dzou
10. jan 2010

hej kopec bab aj nadava ked si nechaju nakupy na neskorsie tt a potom uz nevladzu
tak zajtra odfot 🙂

sharmana
10. jan 2010

sisa. presne ako píšeš.. a náhodou, toto sú také pekné farby... ved aj ja mám napríklad velmi rada zelenú farbu na sebe.. tak aj moja dcérenka môže byť v zelenom 🙂
a ciernu vodu poznám, aj chorvatsky grob, volakedy som mala frajera, ktoremu byvala mamina v chorvatskom grobe, tak sme okolo chodili dost často, vtedy tam výstavba ešte len začínala... no teraz to tam musí byť už riadna domová štvrť 🙂

janulka04
10. jan 2010

tak a my s mm uz mame favorita medzi kocikmi.... 🙂

sharmana
10. jan 2010

janulka. prezraď 🙂

janulka04
10. jan 2010

ved tu bexu, co som chcela...b3, dam aj foto... 😉

lucialen
10. jan 2010

Ahojte, uz som spat 🙂
Aky kocik je tvoj favourite? Ja som dnes pozerala ceske stranky s kocikmi a tam maju tolko vela takych, co som na svk nevidela 😕

sharmana
10. jan 2010

supiš, tak daj foto.... ja som chcela abc design rodeo, farbu cookies, ale rodeo sa už skoro nikde nepredáva, lebo abc design to premenoval na cobra, je to akože nový model a farebné kombinácie sú tam dost o ničom... no ale ten čo mám v albume by som ešte ako tak brala... no ved uvidíme..

dzou
10. jan 2010

mne mm hovoril ze ma nejaku ''ruju'' 😀 sak uz od soboty ma furt otravuje 😀 takze ovusa blizi 😵

janulka04
10. jan 2010

http://www.e-kociky.sk/?64,bexa-b3
a ta posledna farba col.12...som nechcela ciernu, ale mm ma ukecal, kedze som mu nepovolila tu Veroniku 😀
a mozno este bude ina, ma byt nova kolekcia, tak uvidime 😀
lucka, daj tip..ja uz mam skoro vsetko...iba kocik mi treba, kozmetiku a plienky 😀 ..to najdrahsie 😠

janulka04
10. jan 2010

musite klik na bexa b3...nechce mi stranku skopirovat 😒

dzou
10. jan 2010

pekny jani 😵 aspon ze nie je celkom cierny

lucialen
10. jan 2010

Mne sa pacia tieto http://www.e-kociky.sk/?34,jet-2v1 a este z tej ceskej idem pohladat

lucialen
10. jan 2010

Tie bexa su pekne, len farbu by som si nevedela vybrat

janulka04
10. jan 2010

luci, ja som proti ciernej, mam pocit, ze mi to mm urobil schvalne 😠 ...ale ako vravim, ma byt este nova kolekcia, mozno ju stiham do marca...ja by som chcela pomarancovy, fuchsiovy alebo petrolejovu farbu... 😵

janulka04
10. jan 2010

pekne, lucka...ja som pozerala na vahu konstrukcie, skladnost a funkcnost, preto Bexa..mozno budeme este dokupovat....a z ponukanych ma najvacsiu vanicku, co je pre letne babo plus...

sharmana
10. jan 2010

jani pekný 😉
no ja budem mať najväčší problém s kočíkom, to už vidím... ešte trošku viacej sa mi páči jané.. ale ten stojí už okolo 800 eur... keby máme už zariadený byt, tak by som ho kúpila, ale máme teraz dosť vysoké výdavky 😒

janulka04
10. jan 2010

a tie z prveho odkazu sa mi pacia viac 😉

lucialen
10. jan 2010

Cierna sa ani mne nepaci, ale ten jet cierny so zltym sa mi paci, vyzera taky elegantny. Ale ine cierne sa mi nepacia 😀

lucialen
10. jan 2010

Tak ja sa este nezameriavam na detaily, ale na design 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre