Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
15. jan 2010

uz ma 3 roky bude mat v maji 4 🙂

nadenkaaa
15. jan 2010

no v noci ked som vn ocnej vzdy mi posle spravu ze mu chybam v postielke 😉 ale zasa ked rano pridem a supnem sa mu tam tak je to skvele 😵

dzou
15. jan 2010

jej tak to je este mladoch 🙂 ten nas bude mat 2 roky 26.1 🙂 akurat ked budem 28dc... tak to asi testnem.. lebo nemeriam a to budem cca 13-14dpo tak aby som vedela ci cakat mrchu alebo nie.... tak dufam, ze Odiekove narodeniny my prinesu stastie 🙂 teda nas ma vola meno podla pesa z Garfielda....... Odie 😀

nadenkaaa
15. jan 2010

budem ti drzat palce nech mas krasne narodeninove stasticko teraz uz nie stvornohe ale omrvinku v brusku 😵 😵

dzou
15. jan 2010

teda jak madar som to napisala 😅 ze ma vola meno.... no ale sak chapete 🙂
nadi ... no ja som zvedava ze zase ako to budem prezivat ja ked mm bude na nocnej... no ked on pride tak ja uz sa budem chystat do prace.... ale tak aspon v noci v sobotu sa ku mne vhupne

dzou
15. jan 2010

diki nadi 😉 ako ja sa na nic nespoieham.... skor budem aj tak cakat tu potvoru.......
skor ty by si uz mohla prit na rad to ako dlho chces vyberat to babetko v tom nebicku? 😀

nadenkaaa
15. jan 2010

dzou ved ja uz by som strasne rada vybrala-z prveho vykladu 😀 lebo predstava o malom zazraku je celkom presna 😀 ale ked uz sa to tu takto pekne rozbehlo tak uz snad sme na rade my dzou spolu s kkatkou a siskou a xenou 😵 😵

dzou
15. jan 2010

no sak uz je nas tu len par vidis idem kuk na tabulku ako to tam vyzera 😉

malalady
15. jan 2010

nadííííí ahoj 🙂 mne tam hod dievčatko 😵 😵 😵

malalady
15. jan 2010

pre vás bambulky

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

dzou
15. jan 2010

nadi a podla mna tam aj miskuhryzku mozes dat ako potencialnu tehulku 😉
a inac ked som videla tabulku ma napadlo... nevie niekto ako sa ma michell?

nadenkaaa
15. jan 2010

dzou uz som to zmenila tiez som si to uvedomila 😉 a teba zuzi som tam uz mala len som to este nemala online 😀

nadenkaaa
15. jan 2010

a zabudla som este na fazulku ,motylka-majku a fomarika-lucku ze tiez su na rade 😵 😵

sharmana
15. jan 2010

no tabulka už potrebuje vyfarbit viac na oranžovo 🙂
verím že ochvílku tam modré miesto ani nebude...

malalady
15. jan 2010

nadka 😵 😵 😵 😵 a ako inak pokračuješ ty??? 😅

dzou
15. jan 2010

sharmi ved uvidime ale uz to vyzera ovela lepsie 😉

nadenkaaa
15. jan 2010

ja dufam ze do jula uz budeme vsetky s pokladmi minimalne v bruskach 😀 😀
zuzka no ako vidis este nie oranzovo teraz som 2DC 😒 tebe sa splnil sem budes mat krasnu princeznu 😵 😵

dzou
15. jan 2010

a inac pokial viem tak tei sa tusim podarilo az na 9.cyklus nie na 6.. ale to je jedno... 😉 hlavne ze sa podarilo

sharmana
15. jan 2010

bože cheer a malalady vy už máte ochvílku aj termíny pôrodu 🙂
malalady kedy nastupuješ na materskú? už ti lekár určil termín?

nadenkaaa
15. jan 2010

dzou podla mna by to tam ani nemuselo byt ta kolonka nie je dolezite kolko ale ci vobec 😀
veru dievcata vam tak nadherne pribudaju tie tyzdne 😉 sabiatko uz bude zachvilu rodirt a pomaly aj tebe sa to krati zuzi a aj cheer 😀

dzou
15. jan 2010

no ale sabiatko tu uz riadne dlho nebola ta su som si tiez minule spomenula .... ved ta uz musi byt cez 30tt....

nadenkaaa
15. jan 2010

dufam ze tak kao sa vam kratia tie tyzdne do porodu tak sa nam-snazilkam kratia tie tyzdne bez zazrakov v brusku 😵 😵

malalady
15. jan 2010

ma ani nestrašte ešte je to daleko 😀 však ja ešte nemám nist kupene no.. akurdát sa idem trochen zajtra vyšialit xi 😀

sharmana.. 😉 však sa ti to zachvílu šupne aj Tebe 😀 a potom ta budem strašit xixi 😀 🤐 ale nie srandujem

nadka.. nooooo 🙂 dievčatko,ale už som bola zmierena aj s chlapcom.. 🙂 si myslím,že by bol hlavne Tobko rád,že by mal bračeka ;) ale má sestričku xi :D bude musiet byt spokojný bo ja som hehe :D 😝

malalady
15. jan 2010

nadka.. tak to hádam už by aj patrilo 😉 😀

nadenkaaa
15. jan 2010

ale zuzi porod prezijes a uz sa budes len tesit z krasnej princeznej ktoru budes moct obliekat a fintit -je to ine ako pri chlapcovi lebo predsa len chlapci sa neradi obliekaju a nemavaju dlhe vlasy ktore by sa dali cesat 😀 😀 teda aspon kym su mali 😀 😀

sharmana
15. jan 2010

malalady. mne pôrodom nevystrašíš, ja som bola sestre 12 hodín pri pôrode, takže viem že to nebude med lízat... a každá si to tu aj tak úplne inak prežijeme 😉
a ja som tiež dokopy nič nekupovala, až teraz po morfo sone som začala, včera som sa vyšantila ja mali super výpredaje detského oblečenia v tescu, ešte stále majú... no ja už si píšem zoznam, čo treba a musím zistiť, čo mi dá sestra...

dzou
15. jan 2010

sharmi a uz si hodila fotky oblecka co si nakupila?

kkatkaa
15. jan 2010

dzou to ti nezavidim ked sa teraz budes musiet krotit a davat si pozor aby si nehovorila o detoch pred m - ale tak konik je tu vzdy tak ked bude treba povies nam a hotovo 😉

dzou
15. jan 2010

no sak kati ale tak nic ine my neosatava.... a teda este ze vas mam 😉

fazulka1512
15. jan 2010

dievcata mam otazocku, predavame byt, ako je to s danou za nehnutelonst, kedy sa plati

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre