Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
23. jan 2010

kočky už som späť, odbehli sme do hornbachu, ja si tam asi dám prechodné bydlisko.. už ho normálne neznášam, ale čo už ked stále niečo treba 😀 mm nebol spokojný s tou bielou farbou, čo sme mali, tak sme kúpili takú dosť drahú a hned som si vybrala aj tú bledunko zelenú do spálne, a samozrejme už aj lak na dubové parkety, tie musí zbrúsiť tento týžden... babule a behli sme aj do jedného kúpelnového štúdia na vajnorskej a našla som tie svoje obklady do kúpelky 😵 😵 😵 a aj dlažbu na zem... takže už len urobiť návrh, ako to bude vyzerať... juuuj, nech už to máme za sebou 🙂

sharmana
23. jan 2010

a som z ružinova ako písala tea, tu je super, sú tu ihriská, pri štrkovci je preliezkový ráj pre deti, takže v pohodke, a aj školu a školku mám kúsok od paneláku 🙂

dzou
23. jan 2010

ahoj sharmi ... to mi pripomina ako ked sme mi prerabali.... boli sme v takych obchodoch ako hornbach a pod. vareny peceny skoro kazdy den 😀 a super ze si si nasla pekne kachlicky 😉 ... inac my mame v obyvke zelenu... vola sa soft apple 🙂
teda tea Sri lanka 😵 hmmmm tam by som sla ... no muselo to byt dost drahe nie?

majuska7979
23. jan 2010

ahojte babule,
ja dnes takto, ale dala som teplotu v kruzku, lebo som sa 2 razy v noci zobudila a raz sla na zachod 😠
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4

dzou
23. jan 2010

ahoj maji... no ale to je dobra teplotkaaaaaaaaaaaa... podla mna to az tak nemohlo ovplyvnit ze si bola cikat... ja som tiez obcas isla ked som merala a nevidela som ziadnu zmenu... kolko si potom este spala?

majuska7979
23. jan 2010

asi 2,3 hodinky

dzou
23. jan 2010

tak to je v pohode 😉 juuuuuj moc drzim palce... vyzera to super 😉

majuska7979
23. jan 2010

dzou tak strasne sa bojim ze klesne ale vazne, 😒 😒 skoro mi rano oci vypadli, ale aj tak klesnem ja to viem, 😖
drzkaj mi moc moc palceky baby plujte namna vyrusikmi, prostim

dzou
23. jan 2010

joj nemysli tak negativne 😉 a jasne ze mooooooooooz drzim palceky .. a ako sa citis? preco si myslis ze klesne?

majuska7979
23. jan 2010

lebo nemam ziadne priznaky, mam zravu nemoc ako pred kramami 😒 jebaciky sa uz tiez ukazuju 😕 este 3dni do mrchy 😠

dzou
23. jan 2010

maji ale nemusis mat ziadne priznaky.... a to co pises moze byt aj z tehu 😉 a ty uz mas len 3 dni do mrchy??? sak si mala ovu neskor ako ja a ja cakam az stvrtok-piatok... ... teda sranda ako sme vsetky ine... a pritom sme zacali skoro tak isto

majuska7979
23. jan 2010

no dzou ja myslim ze mam 11dni lf, preto hovorim ze 3dni, aspon dufam 😉
a ty ako si na tom ??

dzou
23. jan 2010

noo ja tak nijak ... uz odvcera ma tak priebezne picha v podbrusku... vajecniky alebo co... inak nic mi nie je....

dzou
23. jan 2010

teeeeeeeda bris ma novu fotku v albume s bruskom... pekne uz ma 😉

majuska7979
23. jan 2010

o to bude dobry znak dzou?? a nemeras??
ak si kuknes graf z minula, ta 11lf by sedela ako uliata 😉

dzou
23. jan 2010

no neviem ci to je dobre alebo nie.... a nie uz nemeriam...
hej hej ale minule si tusim uz klesala a teraz stuuuuuuuuuuupas... 🙂

majuska7979
23. jan 2010

no dzou sama sa nevyznam, mam v tom hockej, ale modlim sa aby to slo iba hore do vysin 😅

dzou
23. jan 2010

no urcite ti moc drzim palceky 😉 inac co mas nove?

majuska7979
23. jan 2010

nove nic dokopy, hrozne mi je zima, tak sa idem zachvilku osprchovat, po rannej troska som unavena ale nie az tak ze by som sla spinkat,
ty sa pochval? kedy ides domkou na svk??

sharmana
23. jan 2010

juj kočky, mm jak maloval, tak sa mu začalo na plafone taký kuštilinček odlupovat, to z tej vlhkosti... to je na nervy.. tá spálna je nekonečná 😒
dzou. my sme kúpili nejakú farbu značky alpin a farba má názov "garden", vyzerá naozaj velmi dobre, taká pastelová, bledunko zelená, presne ako som chcela, supeeeer...
majuska. držím palčeky, ten graf je perfektný...

tea333
23. jan 2010

majka teplotka sa pekne vyvija..
bris ma pekne brucho 🙂
shami dobre fakt ze to robite teraz a nie s deculom, lebo to by ste nikdy neurobili, mysli na to ake kraaasne to bude ked to bude 🙂

sharmana
23. jan 2010

tea. je to nekonečné, už som na to alergická, lebo stále je tu ešte vela práce a mm sa velakrát niečo pokazilo, tak mi to lezie na nervy... a s deculom ešte budeme prerábat, lebo kúpelnu neurobíme ešte teraz, to sa nedá finančne stíhať, lebo kupujeme všetko aj nábytok a aj stroje na prerábku čo treba, vždy ma mm niečím prekvapí že potrebuje to, alebo ono a vyhadzujeme pri každom nákupe 40, 60, 100 a viac.... za blbosti...
ale asi ste si tým prešli viaceré, tak tu nebudem nariekať 😉

dzou
23. jan 2010

hej hej sharmi to poznam... kupis par srub... hento tamto a ine palky zaplatis 😖

majuska7979
23. jan 2010

sharmana, no viem o com hovoris, mna to vsetko caka v auguste, a to iba ak nebudem tehotna, ak budem tehotna, tak skor
chystame sa na mesiac domkou skoncit domcek, takze malovanie, podlaha, obkladacky, vsetko uz teraz ma z toho boli hlava

sharmana
23. jan 2010

veru a ešte k tomu teraz sme kupovali výbavičku, teda kočík, kameru, vecičky... a to nie je všetko... ešte že segrička mi nejaké veci dá ako ten monitor, odsávačku... a chce nám kúpit aj postielku, vraj nech mám novú...
no a teraz na svadbu ideme, takže dar bráškovi, to oblečko... všetko naraz.... inak keby máme prerobené, tak sa máme fajn, ja si nemôžem stažovať so zárobkom, ale toto nás vyšťavuje...

sharmana
23. jan 2010

majuska. robíš vonku s mm a potomsa plánujete vrátiť do svojho domčeka? to máte novostavbu alebo prerábate starší domček?

majuska7979
23. jan 2010

sharmana, viem proste ak kupis nieco myslis ze to staci, ale do toho potrebujes kupit nieco dalsie a dalsie, ... 😀

majuska7979
23. jan 2010

sharmana, planujeme sa vratit do polska, lebo mm je poliak, a domcek je novostavba, ale ono sa to proste vlecie, kurenie to stoji majland, proste to pekne vela stoji
😠

sharmana
23. jan 2010

majuska. presne ako píšeš... stále niečo treba...
takže do polska? a zvykneš si tam? alebo už si tam nejaký čas žila?

majuska7979
23. jan 2010

este som tam nezila, ale paci sa mi tam, 😉 uvidime ako to bude, vzdy sa to moze predat, ale vedela by som si tam predstavit zivot, proste klud, ale to este chvilku potrva 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre