Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
24. jan 2010

sranda ja uz som si tak odvykla v nedelu ze su otovrene pooobede obchody... tu aj take shoping centra ako polus a aupark a pod. v nedelu zatvaraju ok 17.00 najneskor...
idem pozriet fotky 😉

dzou
24. jan 2010

je pekneeeeeeeee uz mas peknu vybavicku 😉 a aky chces baldachyn?

sharmana
24. jan 2010

no ved možno to raz aj tu zatvoria na nedelu, tiež to chceli nejakí poslanci schválit... ale zas Blaváci si tak zvykli na tieto nedelné shopingovania, že neviem čo budú robiť, keby to zatvoria 😀

tea333
24. jan 2010

shami jeee vybavicka 😵 😵

dzou
24. jan 2010

no tu v nedelu poobede uz len nejake vecierky...toto ze blavaci si neskutocne zvykli na shopingovanie kedykolvek... sak aj mne chvilu trvalo kym som si zvykla ze nie je stale otvorenee 😉

sharmana
24. jan 2010

dzou. chcem zelenej alebo bledožltej farby, aby sa mi to hodilo aj do izbičky, len ešte vyberám 😵
tea. no pomaličky sa mi to hromadí, dávam si to zatial do takej škatule a potom mesiac pred pôrodom vyperiem a vyžehlím, zatial to nemá význam 😉

sharmana
24. jan 2010

dzou. to bude aj tým, že ludia cez týžden robia dlho do večera a nemajú už potom čas a energiu ísť si niečo prípadne kúpit, využívajú na to víkend, zároven možno aj s nejakým kinom, obedom, kávičkou a podobne...

dzou
24. jan 2010

hej hej... no napr. tu aj co je tesco nonstop tak je nonstop len cez tyzden... vsobotu je do 22.00 a nedelu len do 16.00 a potom zase nonstop 😉 ... ze sak nech si ludia aj oddychnu 😀

miskahryzka8
24. jan 2010

tak sme sa vratili s prechadzky, nakoniec nebolo zima, vyslo slniecko 🙂 a spraskala som kuriatko na tej kapuste so zemiakmy a sisky s malinovou penou 😠 😅

ahoj dzou, to este nic neznamena, ze bolia prsia 😉 aj jas om myslela na janulku, ze kde je 😕 a aj motylek, nadenka a rhodos malo nakukaju 😕

stanka ja ta nepoznam, ale ahoj 🙂

juj to som stihla napisat, ale neodoslala, musela som ist spat na hodku 😕 a po prebudeni som si dva krat grckla 😠 , za chvilku mam zumbu, asi si budem musiet dat kavu na tlak 😕

dzou
24. jan 2010

ja viem miska ze to nemusi nic znamenat... ale je to presne take iste ako kazdy mesiac....
joj tak uz grckas.... chudatko

tea333
24. jan 2010

Dzou mna napriklad prsia hrozne boleli ked som otehu, a aj mi to ostalo 😒

dzou
24. jan 2010

teraz akurat volam s mamou a mi hovorila ze vraj ked zena bola operovana napr. na slepak ze moze mat v bruchu ci kde dajake zrasty a ze potom sa moze stat ze nemoz otehotniet... a ja som bola operovana na slepak 😒 mala som sice asi 11rokov ale tak dufam, ze to bude ok 😒

tea333
24. jan 2010

dzou netreba mysliet na zle scenare, urcite si ok 😉

dzou
24. jan 2010

ja viem ze netreba ale tak vzdy to napadne co ak 😔 ... no ja som mala vtedy dobreho dr aj jazvu mam peknu ka snad tam nic neposramotil

kkatkaa
24. jan 2010

sharmi krasna vybavicka 😉

miska aj ja som si poobede musela zdriemnut 🙂 a ty si uz aj grckala? chudatko to mi je luto ☹

tea mne presne tak - boleli a este neprestali

dzou
24. jan 2010

hej ale boleli vas PRESNE tak isto ako ked ste mali mrchu?... a tede zacali este pred mrchou co mala byt alebo az neskor?
mozno testnem zajtra este uvidim...

dzou
24. jan 2010

teda lebo mna bolia PRESNE tak isto ako kazdy mesiac 😉

kkatkaa
24. jan 2010

mna boleli presne tak isto akurat ked som mala dostat ma boleli coraz viac aj pri chodzi a stale ma tak bolia - ale vies ja som sa tak velmi nesledovala vzhladom na to ze som po navsteve dokiho cakala ms ktora vraj mala prist

tea333
24. jan 2010

dzou boleli ma presne tak, akurat ma zacali boliet skoro nejako...

dzou
24. jan 2010

hej viem kati 😉 ... no mna zacali boliet vcera vecer a ja to mam vzdy tak ze ked je to najviac tak ani spat nemozem 😖 cez tyzden som sa v noci budila co ma boleli tie kolena... a teraz som sa budila ze ma boleli prsia ked som ich moc prilahla 😠 no to je pre mna normalne... tak uvidime ja uz neviem co si mam mysliet...

dzou
24. jan 2010

jaaj no baby davate mi nadej... tak uvidim... no ja sa na to ze kedy ma zacnu boliet nemozem spoliehat... raz ma zacnu uz 2 dni po ovu raz az 2 dni pred mrchou.. nekiedy tak v strede... no proste tie moje ''kozy''su nejake cudne 😀 😀 😀 😀

dzou
24. jan 2010

mnoooo no zaujimave teraz som sa postavila s gauca ze sa idem napit a zase ma tak pichlo v podbrusku .. ja by som sa pocikala od stastia ak by som bola tehu 😀

dzou
24. jan 2010

jedno je dobre ked nemeriam tak aspon neviem ze aka moznost tam stale je 😀 ze ci som alebo nie.... ale je to ine ako predtym ... predtym som si kazdy priznak nahovarala ze som tehu a teraz uz po tych mesiacoch si poviem a co ti sije? ty a tehu?

petafr
24. jan 2010

dzou, ktory si DC? lebo to nemam odsledovane...

dzou
24. jan 2010

no ja som 26dc... a asi 11-12dpo.. uz nemeriam teplotku preto mam take vselijake myslienky 😀
a ty ktory dc si?

dzou
24. jan 2010

hmmmmmmm dnes je tu nejak mrtvo 😒

kkatkaa
24. jan 2010

no dzou to teda je pozeram aj ja. ale je vikend tak snad od zajtra to uz bude lepsie

idem ja teraz do sprchy a potom sa este zastavim

dzou
24. jan 2010

no hej vikendik...zajtra uz do prace 😝

petafr
24. jan 2010

dzou ja som tiez 26 DC, ale nic speci necitim, trosku ma pobolieva jeden prsnik ale tak naspodku, tak to mam mozno z podprsenky, inac som uz prestala aj spinit a ani podbrusko ma neboli, tak si ziadne nadeje nerobim... no ale ved uvidime, ja BT uz tiez nemeriam, ale popravde spekulujem nad tym, ci zajtra neodmeriam... predtym mi to poriadne stuplo, ked som otehu, ale asi sa na to vykaslem, nechcem byt sklamana, na tehu sa necitim...

groka
24. jan 2010

baby mne sa zda,ze sa mi polepsilo,uz mi neni tak zle,teda uz som neni taka skapata,strasne sa tesim kedy budem most zacat upratovat,hadam uz aj zajtra 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre