• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
ahojte kočky, tak sme boli dnes na to 3D :slight_smile:
no keďže naše bábo malo nôžky tesne pri sebe a chodidlá rovno cez tváričku, a ešte ho aj sono totál vyrušovalo, tak lekár skonštatoval, že bude lepšie, ak prídeme ešte raz ... urobil nám veľa fotečiek z videa a ešte nám urobí aj vo štvrtok :slight_smile: je to v cene, takže super..
no na 3D pohlavie nevidel, tak to prepol na 2D a tam nám znova potvrdil babulku a ukazoval nám aj vonkajšie pysky ohanbia... takže ja tú malú pišišvorku beriem už na 100% :grinning:
samozrejme mm začal hovoriť, že tam nič nevidí a že ako tam môže dr niečo vidieť :grinning: tak ho dr schladil, že on sa rozumie svojej robote a dr svojej :grinning: takže dr je asi o tom dievčaktu presvedčený...
a čo máte nové vy?
2. feb 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Katka :slight_smile: Myslim ze v tescu to dostanes, miska kupila v ba a ja v pd tescu, ale da sa objednat aj cez net :wink:
Majus, to kilo mi pribudlo do brucha :unamused:
2. feb 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharmi, Sabinka je najaka hanbliva :grinning: Nastastie jej uz nestihol narast pipik :grinning: Das aj fotky, nech si ju obzrieme? :wink:
2. feb 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci. sabinka je skôr riadne tvrdohlava, normálne mala tie nohy až pri hlave, a kopkala, dr ju zobudil s tým sonom.. fotky budú až vo štvrtok, lebo nám bude nahrávať dalsie a potom to dá na jedno dvdčko.. tie dnešné fotky neboli dobré, naozaj tam zavadzali nožičky... :slight_smile:
2. feb 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi, ahoj..tak oficialne teda gratulujem k dievcatku :dizzy_face:
a tvoj mm co tak tuyi po synovi ?
2. feb 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: az teraz som si precitala ze bris isla do nemocky.. :confounded: :pensive:

Drzim palce nech je to len tvrdnutie.. :unamused:
2. feb 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej luci, aky mas pekny kalendar vo fotkach :sweat_smile: a aj brusko :dizzy_face: , tak aj ja by som mala nafotit, ale musim trosku stiahnut, take je naozaj a ja viem aj tak vypucit, to uz tak an siesty mesiac :grinning:

luci, praveze dnes cely den vraciam, takze nic nemam v brusku :unamused: a ci vladzem este zumbovat sa uvidi za pol hodku a daco :grinning:

tei juuuuj to je vzruso, ze tak rychlo :dizzy_face: , som zvedavaaaa :slight_smile:

sharmi tak gratulujem k potvrdenemu dievcatku :dizzy_face: a este je to aj gymnastka :grinning:
2. feb 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska, mne sa uz skoro vobec neda stiahnut. Robila som aj stiahnute fotky a moj mm sa na mne rehotal, ze riadne som stiahla :grinning: Chudiatko, budes mat asi dost na zumbe :unamused:
2. feb 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som si este grcla cistu kyselinu, prehnalo ma a ficim :grinning: , tak mi drzte palce, nech nemusim behat po kazdej pesnicke a nech im tam neodkvacnem... :angry:
2. feb 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska tak to je blbe ze musis takto zumbovat :unamused:

ja som si dnes kupila tehu teplaky (aj tak mam nedostatok teplakov) a tehu suknu :slight_smile:
akurat testujem teplaky a super, pekne hreju kedze su vysoke, aj ked cez brucho este celkom volne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

luci moje brucho uz nejde stiahnut :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
2. feb 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, dakujem :slight_smile:
jani. no mm túžil velmi po synovi, ale už si zvykol na dievčatko.. ale viem že by chcel raz aj chlapčeka, takže snáď ak všetko dobre dopadne, tak sa pokúsime aj o druhé... ja by som tiež chcela potom ešte synčeka.. ale mne je to v podstate jedno, len nech je zdravé :slight_smile:

bris išla do nemocnice?
2. feb 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shami pisala o tom na predchadzajucej strane..tvrdne jej brucho a ma krce alebo nieco take :pensive:
snad je v poriadku :unamused:
2. feb 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea. dakujem, no práve som si prečítala... tiež držím palčeky a dúfam že to bol len planý poplach :pensive:
2. feb 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris sa neozvala,uz je tam dlho,urcite si ju nehali v nemocnici a sleduju ju na pasoch,mohla by napisat,ak sa jej da

nema niekto na nu cislo?
2. feb 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam na bris tel.c..to z MMB
2. feb 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len mne nejde SMS nan odoslat :angry:
2. feb 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka co je MMB?
2. feb 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimibazar :wink:
2. feb 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka a preco ti nejde odoslat?napis mi do ip len ci to je orange alebo ...
2. feb 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisala o 3..je 7..hmmm ale moze byt ze je uz doma,len sa neozvala..
2. feb 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne nejde odoslat, lebo mam takeho divneho operatora a novu kartu, ze mozem s nou volat iba na cislo mm, oni su na spolocnom pausali :wink:
mam sice este jedno cislo, ale to je na kredit a z pevnej volat nechcem...
2. feb 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a azbudla som dopisat, ze na tom druhom som bez kreditu :grinning:
inac by som jej uz pisala...ale tiez dufam, ze mozno len neni online a doma oddychuje :wink:
2. feb 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufajme ze je ok, ked sa nebude dlhsie ozyvat, tak jej zajtra niekto napise, kludne mozem ak mi date cislo :wink:
2. feb 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry musela som sa vzdialit kvoli nejakej praci
2. feb 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vas na chvilu opustam, este nakuknem potom, ci tu bris bola a ci nie....no kuchyna ma vola :grinning:
2. feb 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janul ked tu nebude, kludne mi napis do IP jej cislo..
a ako je bris na MMB? teda ake tam ma meno
2. feb 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vas asi nedocitam ale idem to skusit

bavili ste sa o svokrach - moji svokrovci su nastastie dost daleko :slight_smile: takze momentalne riesime len nasich ale dufam ze aj to trochu popusti az sa odstahujeme

miska inak aj ja som od vcera prechladnuta - mam nadchu a zapchaty nos a boli ma hlava takze sa citim uplne na ho... a to si nemozem dat any sprej do nosa :frowning2: takze som sa ani poriadne nevyspala a ani dnes sa nevyspim
2. feb 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa musim pochvalit, prvykrat v zivote som robila bryndzove halusky a su super :slight_smile:
2. feb 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka to ma mrzi ale drzim palce aby bolo vsetko ok

janulka krasne bruuuuuuuuuuusko
2. feb 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si tiež myslím, že si ju nechajú v nemocke, možno na jednu noc na pozorovanie... držím bris palce, nech sa to ukludní...
písali ste o svokrách? to je vždy vďačná téma :grinning:
2. feb 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok