• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
dzou, ahoj....ako doma? mm kedy konci v praci?
inac, mm ide zajtra na poradnu so mnou, chce si vydupkat UZV :grinning: , tak som zvedava..
3. feb 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja uz budem fakt zla...ze ja si vzdy musim pisat sama so sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. feb 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konci o 21.30... cize uz vas 22.30 :wink: .....
jaj som sa tak smiala predvcerom... to ked som smrkala a daco na mna liezlo(inak dala som si take speci tabletky na chripku a preslo to :wink: ) ... a on dosiel domov mu hovorim ze daco na mna asi lezie ze smrkam... a on asi po 5 min... inac aj ja uz nejak smrkam :grinning: :grinning: :grinning: tak som si spomenula na tvojho :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niee jani, ja som tu tiež, ale pozerám šatky pre malú :sweat_smile: ja viem, už mi šibe, ale ja chcem, aby bola ako bábika... mm to už nekomentuje :grinning:
dzou. a sa cítiš na chrípku? ja sa jej teraz bojím jak čerta..
3. feb 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie mala som problem lebo kolegyna je chora a hned sa to na mna chcelo nalepit le prekonala som to :grinning: i ked este trochu smrkam....
3. feb 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som dnes smrkala a kýchala v tej čakárni, ked som bola na test s glukozovou vodou.. lenže tam bolo nejak zima a ja ked sedím v zime, tak začnem kýchat a soplit.. bože, tá druhá tehulka si mohla myslieť, že aká som chorá, pritom mne nič nie je :slight_smile:
3. feb 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou :grinning: :grinning: :grinning: , moj uz citil minule aj pohyby...tak som ho podpichla, ze ked budem rodit, ci sa mu bude rit otvarat...lebo uz ma fakt vytaca :angry:
a on, ze je chapavy manzel, ze to preziva so mnou, ze zo by kazda chcela... :grinning:
tak ak mate niektora zaujem prezivat tehu dvojnasobne, poziciam zdarma :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi, chapem.... :grinning: :wink:
ja este nic urcite nejako nekupujem...stale cakam ze co sa ukaze na UZV :dizzy_face:
3. feb 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto ja zas nepoznám babule, môj mm vôbec nemá žiadne symptomy tehotenstva, tu som tehotná len ja :grinning:
3. feb 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani. no ja som trochu riskla, ale teraz už sa asi neudržím s kupovaním... no mám na pláne ešte pár kúskov, kompletíkov, ale potom už prestanem...
3. feb 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani :grinning: :grinning: :grinning: ze rit sa mu bude otvarat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a dakujem nechcem mam doma zadarmo :grinning:
3. feb 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi, tak to ti zavidim....lebo ked mne byvalo zle, bolo aj jemu...ked mna bolia krize a chcem masaz, jeho krize bolia viac...a tie pohyby minule...to uz bol vrchol... :angry: :angry: :angry: :angry:
3. feb 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, to vážne? tvoj mm je taký precitlivelý alebo ako by som to nazvala?
3. feb 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, ale ved to je hrozne, lebo cokolvek ti je...jemu je vzdy horsie :angry:
aj teraz...pred 10 minutami skoro zomrel od bolesti hlavy a teraz beha s MP4 a ten hluk pocujem aj ja...ale aspon mam chvilku klud :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale inac ho lubim veeeelmi, ved co by som bez neho... :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi, mm je jednoducho hypochonder :stuck_out_tongue_closed_eyes:
on povedal, ze: Ja za to nemozem, ked niekto povie, ze mu nieco je, na mna to hned prelezie. Tak si to vysvetlite... :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani :grinning: :grinning: :grinning: no moj nie je aaaaaaaaaz taky ale uz sa mu podoba :grinning: :grinning: :grinning: tiez na neho vzdy skoro vsetko ''lezie''
3. feb 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi, kukni toto... mne sa take veeeeeeeeeeelmi paci, asi take kupime babule do porodnice..iba musim na dobru cenu natrafit
http://www.babytrend.sk/dievcenska-supravicka-s-nohavicami-62-p-431.html

http://www.babytrend.sk/dievcenska-supravicka-62-p-430.html

dzou...mm taky nebol nikdy, takze tu mas kurz, co ta caka :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani. krásne, ale trošku pridrahé sa mi to zdá :slight_smile:
3. feb 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved cena hrozna...ale taky styl chcem do porodnice...nechcem tu klasicku dupackovu supravu a tu je este v maji reativne chladno, tak mi to padlo do oka... :wink:
3. feb 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraaaaaaaasne to je jani :wink:
3. feb 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee, dzouz, mas nove fotky v albume..teraz som kukala..pekne to je :dizzy_face:
3. feb 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi, uz mas aj vysledky :sweat_smile: ? Super, gratulujem :slight_smile:

dzou inak stale su v anglicku take lacne baby veci? Kamoska hovorila a vraj aj v irsku :slight_smile:

aj ja chcem uz jar :angry:

sharmi aaj aj sa tesim na fotecky sabinky :dizzy_face:

kati ja mam pocit, ze ten kasel mi ide na priedusky :angry: , asi spravim cibulovy sirup, to je prirodne a nemalo by to vadit..., tiez nie som moc hladna, ale nutim sa :grinning:

janulka tvoje male su hotove modelky :slight_smile: :wink:

tak moj mm bol na zaciatku viac spavi ako ja :grinning: , inak je fakt zlaty, dnes mi aj volal po doobednajsej zumbe, ci mi nebolo zle a ako som zvladla :dizzy_face: , jedine co ma jeduje, ze ma furt capka, ze ako mi pekne rastu suncicky, vrrrr :angry: , niekedy je to mile, niekedy ma to uz vytaca :angry: , alebo si robi srandu, lebo vnady mi akosik zabudaju rast pri vsetkom ostatnom, ze no uz su to hotove patky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jani, ved musi mat aj nejaku chybicku :grinning: :wink: , su teda rozhodne aj horsie povahove vlastnosti :grinning:
3. feb 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,, :slight_smile:
3. feb 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde mame dnes groku?
3. feb 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj, xeni...co nove? :confused:
3. feb 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, to su prikrivky do detskej v albume :slight_smile: ?

jani krasnucke su tie vecicky, ale fakt drahe :confused: a to je pre cerstvo narodene mimi :confused: ?
3. feb 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou myslis ze s tymi mojimi tt je to tak? lebo ja som z toho zostala taka zmagorena ze sa aj tesit bojim a cakam na to srdiecko ktore dufam ze bude ako zvon

baby a co myslite s tou nadchou - moze to byt velka hrozba pre mimi? lebo ja som uz z toho na nervy ale totalne :angry:

xeni ako?
3. feb 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska hej hej ... su to prikrivky :wink:
ahoj xeni... ako sa mas?
3. feb 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska...tieto konkretne su velkost 62, takze nie, ale chcem nieco podobne :wink:
3. feb 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mna to tak kati napadlo...lebo tak by to vychadzalo :wink:
3. feb 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok