Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
3. feb 2010

dzou, ahoj....ako doma? mm kedy konci v praci?
inac, mm ide zajtra na poradnu so mnou, chce si vydupkat UZV 😀 , tak som zvedava..

janulka04
3. feb 2010

baby, ja uz budem fakt zla...ze ja si vzdy musim pisat sama so sebou 😝 😀

dzou
3. feb 2010

konci o 21.30... cize uz vas 22.30 😉 .....
jaj som sa tak smiala predvcerom... to ked som smrkala a daco na mna liezlo(inak dala som si take speci tabletky na chripku a preslo to 😉 ) ... a on dosiel domov mu hovorim ze daco na mna asi lezie ze smrkam... a on asi po 5 min... inac aj ja uz nejak smrkam 😀 😀 😀 tak som si spomenula na tvojho 😀 😀 😀

sharmana
3. feb 2010

niee jani, ja som tu tiež, ale pozerám šatky pre malú 😅 ja viem, už mi šibe, ale ja chcem, aby bola ako bábika... mm to už nekomentuje 😀
dzou. a sa cítiš na chrípku? ja sa jej teraz bojím jak čerta..

dzou
3. feb 2010

nie mala som problem lebo kolegyna je chora a hned sa to na mna chcelo nalepit le prekonala som to 😀 i ked este trochu smrkam....

sharmana
3. feb 2010

no ja som dnes smrkala a kýchala v tej čakárni, ked som bola na test s glukozovou vodou.. lenže tam bolo nejak zima a ja ked sedím v zime, tak začnem kýchat a soplit.. bože, tá druhá tehulka si mohla myslieť, že aká som chorá, pritom mne nič nie je 🙂

janulka04
3. feb 2010

dzou 😀 😀 😀 , moj uz citil minule aj pohyby...tak som ho podpichla, ze ked budem rodit, ci sa mu bude rit otvarat...lebo uz ma fakt vytaca 😠
a on, ze je chapavy manzel, ze to preziva so mnou, ze zo by kazda chcela... 😀
tak ak mate niektora zaujem prezivat tehu dvojnasobne, poziciam zdarma 😀 😀 😀

janulka04
3. feb 2010

sharmi, chapem.... 😀 😉
ja este nic urcite nejako nekupujem...stale cakam ze co sa ukaze na UZV 😵

sharmana
3. feb 2010

toto ja zas nepoznám babule, môj mm vôbec nemá žiadne symptomy tehotenstva, tu som tehotná len ja 😀

sharmana
3. feb 2010

jani. no ja som trochu riskla, ale teraz už sa asi neudržím s kupovaním... no mám na pláne ešte pár kúskov, kompletíkov, ale potom už prestanem...

dzou
3. feb 2010

jani 😀 😀 😀 ze rit sa mu bude otvarat 😀 😀 😀 😀 😀
a dakujem nechcem mam doma zadarmo 😀

janulka04
3. feb 2010

sharmi, tak to ti zavidim....lebo ked mne byvalo zle, bolo aj jemu...ked mna bolia krize a chcem masaz, jeho krize bolia viac...a tie pohyby minule...to uz bol vrchol... 😠 😠 😠 😠

sharmana
3. feb 2010

jani, to vážne? tvoj mm je taký precitlivelý alebo ako by som to nazvala?

janulka04
3. feb 2010

dzou, ale ved to je hrozne, lebo cokolvek ti je...jemu je vzdy horsie 😠
aj teraz...pred 10 minutami skoro zomrel od bolesti hlavy a teraz beha s MP4 a ten hluk pocujem aj ja...ale aspon mam chvilku klud 😝
ale inac ho lubim veeeelmi, ved co by som bez neho... 😀 😀

janulka04
3. feb 2010

sharmi, mm je jednoducho hypochonder 😝
on povedal, ze: Ja za to nemozem, ked niekto povie, ze mu nieco je, na mna to hned prelezie. Tak si to vysvetlite... 😀 😀

dzou
3. feb 2010

jani 😀 😀 😀 no moj nie je aaaaaaaaaz taky ale uz sa mu podoba 😀 😀 😀 tiez na neho vzdy skoro vsetko ''lezie''

janulka04
3. feb 2010

sharmi, kukni toto... mne sa take veeeeeeeeeeelmi paci, asi take kupime babule do porodnice..iba musim na dobru cenu natrafit
http://www.babytrend.sk/dievcenska-supravicka-s...

http://www.babytrend.sk/dievcenska-supravicka-6...

dzou...mm taky nebol nikdy, takze tu mas kurz, co ta caka 😀 😀 😀

sharmana
3. feb 2010

jani. krásne, ale trošku pridrahé sa mi to zdá 🙂

janulka04
3. feb 2010

ved cena hrozna...ale taky styl chcem do porodnice...nechcem tu klasicku dupackovu supravu a tu je este v maji reativne chladno, tak mi to padlo do oka... 😉

dzou
3. feb 2010

kraaaaaaaasne to je jani 😉

janulka04
3. feb 2010

jeee, dzouz, mas nove fotky v albume..teraz som kukala..pekne to je 😵

miskahryzka8
3. feb 2010

sharmi, uz mas aj vysledky 😅 ? Super, gratulujem 🙂

dzou inak stale su v anglicku take lacne baby veci? Kamoska hovorila a vraj aj v irsku 🙂

aj ja chcem uz jar 😠

sharmi aaj aj sa tesim na fotecky sabinky 😵

kati ja mam pocit, ze ten kasel mi ide na priedusky 😠 , asi spravim cibulovy sirup, to je prirodne a nemalo by to vadit..., tiez nie som moc hladna, ale nutim sa 😀

janulka tvoje male su hotove modelky 🙂 😉

tak moj mm bol na zaciatku viac spavi ako ja 😀 , inak je fakt zlaty, dnes mi aj volal po doobednajsej zumbe, ci mi nebolo zle a ako som zvladla 😵 , jedine co ma jeduje, ze ma furt capka, ze ako mi pekne rastu suncicky, vrrrr 😠 , niekedy je to mile, niekedy ma to uz vytaca 😠 , alebo si robi srandu, lebo vnady mi akosik zabudaju rast pri vsetkom ostatnom, ze no uz su to hotove patky 😝

jani, ved musi mat aj nejaku chybicku 😀 😉 , su teda rozhodne aj horsie povahove vlastnosti 😀

xena1
3. feb 2010

ahojte,, 🙂

janulka04
3. feb 2010

a kde mame dnes groku?

janulka04
3. feb 2010

ahoooj, xeni...co nove? 😕

miskahryzka8
3. feb 2010

dzou, to su prikrivky do detskej v albume 🙂 ?

jani krasnucke su tie vecicky, ale fakt drahe 😕 a to je pre cerstvo narodene mimi 😕 ?

kkatkaa
3. feb 2010

dzou myslis ze s tymi mojimi tt je to tak? lebo ja som z toho zostala taka zmagorena ze sa aj tesit bojim a cakam na to srdiecko ktore dufam ze bude ako zvon

baby a co myslite s tou nadchou - moze to byt velka hrozba pre mimi? lebo ja som uz z toho na nervy ale totalne 😠

xeni ako?

dzou
3. feb 2010

miska hej hej ... su to prikrivky 😉
ahoj xeni... ako sa mas?

janulka04
3. feb 2010

miska...tieto konkretne su velkost 62, takze nie, ale chcem nieco podobne 😉

dzou
3. feb 2010

no mna to tak kati napadlo...lebo tak by to vychadzalo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre