Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
13. feb 2010

SVK, takze momentalne som nasla toto...co myslite...podla mna dobra cena, Nie?
http://cgi.ebay.de/ABC-Design-Jogger-Kinderwage...

cheerlady
13. feb 2010

jani ten abc,sa aj mne pacil,ale ked sa na neho lepsie kuknem,tak mne sa viac kolesa pacia na bexe,na tomto mi pridu take bicyklove 😅 ale cena je super,tu je ovela drahsi! 😉

miska idete na zosku??? 😕 ved vas tam aj odfukne,ak by ste sa tam dostali,vonku je koniec sveta a este tam co je,to si neviem predstavit 😅

janulka04
13. feb 2010

ved to, ze mi, cheerly, mm povedal, ze ak sa nieco pokazi na bexe, som nahrata a bez kocika, kelu...esteze mam bris...
kolieska, som zvedava, kedze ja som mala predtym nafukovacie 😒

lucialen
13. feb 2010

Jani, ved to je ten isty ako ma Sharmi 😉 To s reklamaciou by si to nemala dobre 😒
Xeni, tak si ho uzi 😉 deti su hadam u starkej 😀

janulka04
13. feb 2010

ja viem, ja chcem inu farbu..a ani nviem, ci nie stvorkolesak, lucka, len ze sa mi takto polsky neoplati asi 😒

sharmana
13. feb 2010

jani. to je dobrá cena, tie obrázky to je konkretne rodeo, ja som ho kúpila tu na Sk v akcii za 319 eur, normálne stojí niekde aj 400 eur...
cheer. v skutočnosti sú tie kolesá super a kočík vyzerá na živo lepšie ako na obrázku, ja som ho najskôr videla naživo, podla obrázka by som ho nekupovala 😉

cheerlady
13. feb 2010

sharmi,ja viem,tiez som ho videla nazivo v brendone 🙂

sharmana
13. feb 2010

cheer. aha, oki 😉 v brendone som ho kúpila 🙂

janulka04
13. feb 2010

tak ak si ho nahodou vyberiem, sharmi, snad po mne nebudes hadzat kamene 😝 😀
a autosedacku mas k nemu aku? ja som kukala maxi cosi a vyjdu 90€, tak neviem...to je dobra cena? 😕

cheerlady
13. feb 2010

jani a aku farbu chces?

lucialen
13. feb 2010

Mne sa tiez zdaju kolesa na bexe krajsie, ale vanicka na tom rodeo vyzera vacsia 😒 Jani, ale ved svokra by ti ho skontrolovala po dodani, ci je vsetko ok, neviem, co sa na kociku moze pokazit pocas pouzivania 😒 Ale cestovat z nemecka s kocikom a reklamovat by bolo horsie. Mne to moze byt v podstate jedno, ci pojdem reklamovat do ciech, ba alebo polska, 😒 na ukrajinu by sa mi uz asi tiez neoplatilo 😀

janulka04
13. feb 2010

jednu z tych dvoch prvych,,,bud cierno zlaty, alebo ten svetlucky s ciernou..uvidime..ved tehu maniere...este mozno mi zase cheer prepne 😀 😀

janulka04
13. feb 2010

hej, lucka, moze...no na kociku, ver ci nie, sa toho moze pokazit dost...mne na prvom pri malych sa pokazila komplet cela rucka- praskla, po roku,
a koliesko jedno mi po par mesiacoch zacalo vypadavat..proste nikdy nevies....ja sa bojim, ako by som to riesila, este ked mm robi vselijako a potom bohvie ako trva reklamacka 😒

cheerlady
13. feb 2010

luci vanicka je na bexe dost velka,mozno ti to skresluje ta farba,ale patri medzi tie vacsie a aj do sportoveho sa v pohode zmesti aj viac ako 2-rocne dieta,co uz ale aj tak predpokladam,ze bude chciet behat a nie sa vyvazat 😀 ale jasne,ze na nejake vylety treba kocik vziat,aby si malo kde schrupnut 😀

lucialen
13. feb 2010

A na to rodeu sa da sportova cast dat uplne do lahu?
Cheer, no asi to tak skresluje, lebo na fotke vyzera malicky oproti rodeu. Ale kamoska ma tiez podobny, len inu konstrukciu a je dost velky.
Ved chapem, ze keby sa napriklad pokazilo koleso, to nie je taka zavada 😒 A ked chces reklamovat kocik, tak oni ho akoze zoberu a opravia napr. za tyzden, ci ako?

lucialen
13. feb 2010

Ozaj jani, funguje v nemecku ta pupocnikova krv?

janulka04
13. feb 2010

lucka, ak by sa nieco stalo s kocikom, tak oni ho musia poslat vyrobcovi...ak sa pokazi koleso, ako mne vtedy, tiez mi zistovali dva tyzdne dovody a bola som bez kocika.. 😒

a s tym polohovanim chrbatika..to by mohla vediet sharmi 😉 , to som nekukla este, zatial zratavam, kolko vyjde komplet 🙂

janulka04
13. feb 2010

luck, hej..minule na predporodnej priprave doktor o tom rozpraval, ze nabuduce bude rec aj o pupocnikovej krvi....takze uvidime

janulka04
13. feb 2010

tak sokm vygooglila, ze vanicka sa neda dat nalezato, baby tu na to nadavali...takze idem kukat dalej 😀

lucialen
13. feb 2010

To som aj ja vzdy sledovala ako je to so sportovou castou a na dost vela kocikoch sa to neda
Ma to zaujimalo, lebo som citala, ze v niektorych krajinach ta pupoc. krv nie je taka popularna ako u nas

janulka04
13. feb 2010

ved to, ze to polohovanie je dolezite, viem, ako malej padala hlava v pozicanej bugine, ked som bola vtedy bez kocika, chudatko, som jazdila len po zadnych kolieskach, aby sa vyspala, ked som s nou chodila rehabilitovat..a boli to nervy 😖

janulka04
13. feb 2010

a ani tento neni zly, ale bohvie, co je to za znacku...

ten oranzovo - cierny skoro dole sa mi paci

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&it...

lucialen
13. feb 2010

Ja som citala, ze ono sa to vlastne da dat do troch poloh, ale len sa cela cast preklapa a neda sa vlstne uplne vystriet. A ked ditatko spinka, tak spi len v jednej polohe, nemoze si lahnut na bok

janulka04
13. feb 2010

no, musim pockat na sharmi, ona bude vediet 😕

lucialen
13. feb 2010

Tento vyzera taky polsky styl, ale mozno len preto, ze v pl som videla vela takych cierno bielych kvietkovanych, ale vidno, ze tento sa da pekne polohovat

janulka04
13. feb 2010

ved praveze aj mne to pride polske... 😀
a ten kvetinkovy je strasna hroza

lucialen
13. feb 2010

Jani a ten mutsy a xlander sa ti uz nepacia?

janulka04
13. feb 2010

x-lander ma uzky sportiak oproti inym 😒
mutsy som este nekukala...

lucialen
13. feb 2010

No mas to tazke 😀 Este ze je tehotenstvo dostatocne dlhe 😀

tea333
13. feb 2010

ahoj baby,

myslim ze groka isla na pohotovost..pichanie v krizoch, bolest v podbrusku, atd.. 😒 drzim palce aby to bolo v poriadku 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre