Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

majka1981
18. feb 2010

Image: [img]http://url.of.your.image[/img
skusam...

lucialen
18. feb 2010

Ozaj som chcela napisat ze ten clipper 3 je tiez pekny, ale farby sa mi nepacia

petafr
18. feb 2010

Majka ahoj, tak predbezne sa tesim s tebou, dalsia nova tehulka, to by bolo fajn, uz u nas zostan. 😉
ja ked som otehu, tak ma dost bolelo brusko a vacsinou na jednej strane, takze podla mna sa nemas coho obavat, to byva uplne normalne...
a s tym linkom este skus 😅 😀

majka1981
18. feb 2010

Tak uz mi to doslo, ako na pridat ten graf. Lucia este raz dakujem 🙂

lucialen
18. feb 2010

Maji, si spominam ze uplne na zaciatku som tam musela nieco postlacat, aby sa mi ten text zobrazil, ale uz si nepamatam co 😒 Skus tam nieco postlacat a potom ti to mozno vytvori odkaz

petafr
18. feb 2010

sharmi, lucka ahojte tiez, ja som taka utahana a je mi nejako blbo od zaludka, neviem preco, tak si idem asi lahnut skor... Xeni ahoj aj ty a komu som sa este dnes vecer nezdravila?
Maji, super, tak vyslo, idem kuknut...

petafr
18. feb 2010

kraaaasny grafik, taky by som brala... 😵

petafr
18. feb 2010

baby, povedzte mi, aj vy sa spustate, ked mm nie je s vami? Ja som sa konecne po dlhej dobe oholila, sa normalne o seba nestaram, katastrofa... hned sa citim ako clovek 😀 😀 😀

janulka04
18. feb 2010

aj som si myslela, ze sa mozno trafim lucka, tebe do stalu tiez, kedze nam sa aj vtedy ten x-lander limited pacil, ze? 😉 mne sa paci aj po stranke funkcnosti viac ako bexa..uz som im napisala, ci mi ho mozu poslat do Nemecka...a uvidime...drzte palec 😉

majka1981
18. feb 2010

Ahoj peta, ano je krasny graf. ako z knizky, sama ho obzeram a obzeram a dalsi den zase a zase. 🙂

janulka04
18. feb 2010

maji, vitaj u nas, grafik naaadhera..

lucialen
18. feb 2010

Maji, no podla grafu si jasna tehulka, krasne ti vysli hore teploty po tom ako sa uhniezdilo, takze gratulujem 😵

janulka04
18. feb 2010

peta, ja mam pocit, ze sa sustam uz len ked som teraz doma 😝

sisa2
18. feb 2010

ahojte, aj ja som prisla na chvilu kuk 🙂

majka vitaj u nas, uz si nasa tretia majka 🙂 grafik je krasny 😵 preco si este netestovala???

peti ja aj chlapa doma mam a niekedy to je so mnou katastrofa 😔 hlavne minuly mesiac. a teda nic v zlom, ale kde mas tych 5 kg navyse??? 😕 teraz to myslim uplne vazne, vsak si fin! 🙂 myslim, ze aj ked ta porovnam s fotkou v pase, ze si v skutocnosti chudsia. a si kočka! 🙂

jani - mne sa ten kocik nepaci, ale ja som ovplyvnena tym, ze nemam rada trojkolky a velke kolesa. ty musis pozerat na praktickost a z toho hladiska vyzera byt super. hlavne ta vaha.

luci - este sa vladzes ucit???

lucialen
18. feb 2010

Peti, aj ja sa spustam, ale uz sa musim cela oholit, ked uz mam tu poradnu v pondelok a hned mi aj kilo ubudne 😀

majka1981
18. feb 2010

ahoj sisa, nemam sa velmi do toho testovania, ani nemam test doma a uz zajtra teplotka rozhodne.
chcem sa vas este raz spytat - ako vas pobolievalo brusko? mna totiz boli tak na tej strane, ktora ovulkovala. ale niekedy aj celkove.

lucialen
18. feb 2010

Sisa, este vladzem, ved uz len mesiac a potom sa uz chvilu nechcem nic naucit, len detstke pesnicky a basnicky 😀

janulka04
18. feb 2010

chichi...co som napisala? 😀 😀
siska, ved to, mne poradili, ze v tych haldach snehu je to dobre, tie mega kolieska...a potom celkovo na tie tury tu po okoli 😉 ...a ta vaha je uplne ze na paradu...ale jasne, kazdy ma ine poziadavky 😵

janulka04
18. feb 2010

luckaaa 😀 😀 😀
siska a ako maly..uz haja? 😕

sisa2
18. feb 2010

peti ozaj, ako si dopadla s tym bytom? a btw, ty poznas zuziku palkovu???

luci - hihi, to sa aj ja vzdy bavim, ze ked sa oholim, schudnem aspon kilo. uvidis este, aka to bude zabava holit sa pred porodom 😀 😀 😀
no ten mesiac hadam rychlo ubehne a potom uz budes mat klud. aj tak mas moj obdiv. predstava, ze by som sa mala ucit na skusky alebo statnice ... fu, fu, radsej nie 😀

majka - tak drzim palce na zajtrajsiu teplotku! mna bolelo brucho ako na mrchu, teda podbrusko. a vacsinou chvilu na jednej strane, potom zas na druhej.

jani - no jasne, ze kazdy ma ine poziadavky a to je super. a do snehu a terenu su samoska najlepsie velke nafukovacie kolesa. s malymi by si toho v snehu moc neporiesila

lucialen
18. feb 2010

Jaj siska, ved to bude krasne leto plne holenia, to si uzijem, asi zacnem zaucat mm 😀

sisa2
18. feb 2010

jani jaska, vsak je kopec hodin. dnes isiel docela v normalnom case, az som bola sama prekvapena. uvidim, aka nas caka noc 😔

luci moj si netrufal, sa bal, ze ma poreze. takze pred kazdou poradnou som nacvicovala vo vani s bruchom, no srandy kopec 😀

janulka04
18. feb 2010

lucka, mm ma nechcel holit, aby ma nedorezal, tak ja pekne zrkatko a dvihala brucho... 😝

petafr
18. feb 2010

baby, tak holenie pred porodom si neviem predstavit, ale mm by sa urcite zabavil 😀
Sisa tych 5 kil mam navyse ked sa porovnam s tym, aka som bola kym som nesla do FR... vsak jasne, stazovat sa nemozem, ale ked sa clovek nezmesti do ziadnych gati, a brucho mi robi tri az styri zahyby, tak je to na nervy... ty to mas aspon v prsiach, vsak vyzeras pekne zensky 😀 😉
baby my sme vsetky kocky, ale uplne vsetky, no nie???

siska, jasneeee, so Zuzkou pravidelne obedujem, sa s nou lepsie poznas? robite s komorou, co?
Maji, mna tiez bolelo raz na jednej a potom na druhej, ale vacsinou na tej istej strane... nebolo to vyrovnane... aspon vies, ze sa tam nieco deje 😵

janulka04
18. feb 2010

siska, moje male len pred chvilou zalahli....dnes boli extra zive 🙄

petafr
18. feb 2010

inac s bytom som este nedopadla, baby, mam tyzden nato, aby som si nasla nejake ubytko, ani sama neviem, preco este nestresujem... hihihi, bude ohromna sranda o par dni... navyse som bud. tyzden zase v Polsku... ale ta technika o nestresovani, co som minule popisovala funguje, uvidime dokedy 😀 😀 😀

sisa2
18. feb 2010

peti odpadnem. so zuzikou som chodila do skoly ..akurat som na FB pozerala fotky a ste tam spolu na jednej, som nevedela, ci si to naozaj ty. hahaaaa, svet ja maly 😀 a je ze s kym mi chodi ona na obed, ked na mna nema cas! 😀
inak si dobra, ked ma 3-4 zahyby na bruchu, ja mam len jeden, ale za to riadne koleso. aspon sa neutopim 😀

jani - no ale tvoje su vacsie. ja som rada, ked o tej osmej nazeniem krpca do postele ... a to si myslim, ze by aj skor mohol chodit 😔 😀

sisa2
18. feb 2010

peti - ach jaj, s bytom nezavidim. ale drzim palce, nech sa ti nieco podari najst!!! je super, ze sa nestresujes. mala by som ist k tebe na kurz. mne poslednu dobu uz zasibava, aka som nervna zo vsetkeho 😅

lucialen
18. feb 2010

No ved aj moj sa bude asi bat 😀
Peti a z roboty sa ti nakoniec neozvali? A mm ako dopadol, toho zobrali?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre