Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
19. feb 2010

xeni drzim co sa da!!! podla popisu teda nic moc, tak hadam to aspon stalo za to. mm mal nejake vitaminy? ci sa spermio zlepsil sam??? 😕

sisa2
19. feb 2010

ak ste niekto v kontakte s minkou, tak ju pozdravujte. vaneska je nadherna! dufam, ze budu rychlo ok a budu si ju moct zobrat domov.
inak toto si neviem vobec predstavit, musi to byt strasne tazke na psychiku 😔

lucialen
19. feb 2010

Xeni, nepripustat je tazke, ale uz po kontrole mi nebude mat co pripominat to zle, vsetko uz bude pre mna nove 😉
Xeni, Dzou, chapem, este ked sa tu rozoberaju len kociky, vybavicky, priberanie, nevolnosti. 😒 Tazko je nieco poradit.

sisa2
19. feb 2010

bris ty prosim ta nestresuj, ze by mali byt teraz nejake problemy. uz to v pohode dobojujete do zdarneho konca. neviem, odkial ide ta fama, ze babatka narodene v 8-mom mesiaci su na tom horsie, ako v 7-mom. vsak kazdy jeden den, ktory babulo stravi v brusku naviac, je prenho len plus 😉

sisa2
19. feb 2010

luci verim, ze sa v pondelok dozvies dobre spravicky. verim tomu. a rovnako miska.

lucialen
19. feb 2010

Aj Sobiatko za chvilu rodi 🙂

xena1
19. feb 2010

siska,mm mal vitaminy Valopron,bral ich asi 2tyzdne 2tbl.denne netusim ci to bolo tym ale upravil sa neporovnatelne...sami nechapeme...a ty si ako na tom moja??

janulka04
19. feb 2010

ahojte, ja len na par minut...
luci, maju, ale su o 300€ drahsie a to je moc 😖 , ale s mm a malymi a rodinou sme sa dnes uzniesli, ze ta farba capuccino je fajn a pojde nam k tomu aj objednana decka... 😉
xeni, tebe drzim vsetko co mozem 😉

lucialen
19. feb 2010

Baby, nehrate niektora na fb happy island? 😀 Neviem, ako si mam vyzdvihnut prachy 😀

sisa2
19. feb 2010

xeni - to vam niekto odporucil? su volne predajne?
ja stale rovnako ☹

majka1981
19. feb 2010

Ahojte dievcata,
ja som sa mala dnes dobre, prestala ma boliet lava strana v brusku.

Brisilda – tak ty mas velmi zlateho maleho, ked ta necha si pospinkat. A ze uz aj rozumie co je jedna hodina? Sranda. A o tom „kritickom“ 8smom mesiaci pocujem prvy krat. To je urcite daka blbost, nerob si z toho nic. Vsetko bude najlepsie.

Janulka ty mas dvojicky? Pytam sa preto lebo moja sestra je tiez tehulka, caka dvojicky jednovajecne, je v 18. Tyzdni. Ake mas skusenosti?

Sisa – s menom mas chlapca mas pravdu, ze dievca sa bude dakedy inak volat ale u chlapca meno väcsinou ostane. Ja o menach velmi este neuvazujem, ale kedze mame priezvisko strasne bezne tak vyber bude tazky. Ja ked idem do velkoobchodu a poviem meno a pozru ho v pocitaci tak normalne im pride tolko mien, ze az az.
Dzou ahoj ako Ti je, zu si zdrava?

Cau Majka, drzim palceky aby sa Ti tento mesiac zelanie splnilo. Pekna ovulka, pekny graf. Pozri na moj: http://www.fertilityfriend.com/home/2b2b99

Lucia – mysli pozitivne, vsetko je najlepsie. Drzim ti palce aby Ti dni usli velmi rychlo a v pondelok bude vsetko okay. Vcera si mi napisala „nestresuj“, tak som tak spravila – dobre si pospala a lava strana prestala boliet. Jupii.

majuska7979
19. feb 2010

ahojte babulky, sorky ze som sa tak vyparila ale musela som letiet do kadernika 😉
babule co sme snazilky nebojte coskoro budeme tehulky 😵 xeni, dzou proste sa nam to podari treba verit 😵

sisa2
19. feb 2010

jani tak ste sa rozhodli pre tu trojkolku, co mas v albume? uz som stratila prehlad 😅 😀

luci ja nie, ani netusim, ake hry su na FB 😕

majuska7979
19. feb 2010

o sisus, sorky zabudla som teba 😅 😅
samozrejme vsetkym snazilkam sa nam to podari 😉
sisus este nic?? mrcha nedosla??

xena1
19. feb 2010

luci,je to v pohode,len uz nemame rovnake starosti...ale to je prirodzene....ja verim ze to v pondelok zvladnes...a vsetucko bude s babulom tak ako ma byt..
janulka dakujem.,...sa nehame prekvapkat...
bris ja som rodila benjaminka v 8mom mesiaci a nic mu nechyba ba je rozumovo popredu...

🙂

lucialen
19. feb 2010

Uz som na to prisla 😉 Sisa, ved ani ja nic nehram a dnes som zacala nejaku hru, je ich tam vela, tak som este mimo 😉
Majka a kde v zahranici zijes? Dobre, ze ta to prestalo boliet 😉 Testovat nechces?

sisa2
19. feb 2010

majuska - dik, si zlaticko 😵 no ja som momentalne neni ani len snazilka ☹ a stale nic .. dnes som 67DC ☹
ako si dopadla u kadernika???

majka - ty ako? este stale nechces testovat? hihi, ja som zvedava aj za teba 😀

majuska7979
19. feb 2010

majka no grafik je pekny 😉 nechces testnut ??

xena1
19. feb 2010

majuska,hadam dako dobojujeme,neostalo nas tu vela...ako si na tom???

majka1981
19. feb 2010

lucia - zijem vo Viedni. Som rada, ze ma prestala boliet lava strana. Tesovat nechcem. Volako sa do toho nemam... Mam knizku o BT a tam je pisane ze ked na 18 DPO teplota je hore tak tehotenstvo je velmi pravdepodobne, ked mrcha nieje. Takze som o tom presvedcena ze som tehu. Lebo lutealna faza u mna byva kracsia a meriam uz 15 cyklov (tolko sa ale nesnazilkujeme - my sme s BT ochranovali pokial sme si nezelali babo).

janulka04
19. feb 2010

siska, hej, pre tu hnedu...je to tiez vyrobca Jane, len nejaka dcerina spolocnost, ci ako to maju...proste neni to tak vymakane ako ten isty typ u Jane, ale vyrobca je ten isty 😀

dzou
19. feb 2010

majka1981 dik za opytanie 😉 hej uz lepsie ale teraz to lezie na mojho chlapa 😖 takze horor budem mat doma umierajuceho chlapa 😠
majuska ja verim ale uz sa tym tak nejak nezatazujem ... uvidime co bude konecne sme si pokecali s mm aj o tom a teda pockame do toho roka a uvidime co nam pove dr
ja teraz vybavujem nieco ine len vam nemozem napisat co lebo je to straaaaaaaaaaaaaaaasne velke tajomstvo 😅 😀

majka1981
19. feb 2010

siska - ja vlastne niesom zvedava, lebo ja som o tom presvedcena ze som tehu 😀 😀 😀 😀 😀

majka1981
19. feb 2010

dzou - uprimnu sustrast ze mas doma choreho chlapa. aj moj je vzdy veeelmi chory. mam ho vtedy ako za dieta.

sisa2
19. feb 2010

kto zo snaziliek vlastne ostal?
xena (uz snad nie 😉 ),majka (dtto), majuska, dzou, petka, fazulka, nadenka a ja? teda ja by som sa asi nemala ratat ☹ ine baby uz ani nechodia, nie? to nas uz nie je vela 🙂

majuska7979
19. feb 2010

sisus,no som podstrihnuta a som velmi spokojna 😀 mm sa tiez pacilo, 😵 a ta tvoja mrcha to ta uz riadne natahuje ☹ preco ti robi tak naprotiven 😒
xeni ja som 21dc, nejaky 5dp, cize este nic extra, no vsak uvidime, dnes sa narodilo kamoske babatko, malinky zlatucky chlapcek, narodil sa v 8mesiaci, ma 43cm a vazi 2750gramov 😀 a je cely tatko 😵 proste krasnucky a poviem vam baby ze tiez sa snazili rok a pol, a to boli uplne zdravi, takze ide sa do boja babule

dzou
19. feb 2010

siska jasne ze aj ty sa ratas 😉 hej nie je nas vela uz 😉

sisa2
19. feb 2010

janulka - a kto to robi? ja som mala jane golface a boli super.

dzou
19. feb 2010

majka1981... dakujem za uprimnu sustrast 😀 uz ho liecim snad bude dobre 😀

sisa2
19. feb 2010

majka a na co chces cakat? ci do kedy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre