• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
baby ja som mala hrozne blby sen asi 2 tyzdne dozadu, ze som proste porodila babatka vo vani, boli to trojicky, nebolo vydno ze som rodila, 1 zilo a 2 nie, a boli take malilinke :unamused:
19. feb 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka dobru noc :dizzy_face:
ze siska... :grinning:
majka, dobru nocku :wink:

baby, neviete niektora, co je s Veronikou? :confused: :unamused:
sisa :dizzy_face: jeeeej
papa majka :dizzy_face:
19. feb 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majka, dobru noc :slight_smile:
Maji, to verim, vsak su celebrity :grinning:
Aha, tak aj moj cp ma taku vanicku :grinning: Som nevedela, ze to ma taky speci nazov. A ked sa uz nezmesti do vanicky tak co?
Dzou, no som zvedava, ako budes s nimi rodit :grinning:
19. feb 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska - fu, to su hrozne sny :frowning2:

jani - nepisala nahodou, ze bola doma s chorou sofiou?? neviem, uz sa velmi dlho neukazala. asi len nestiha.
s michelle si v kontakte? ako sa ma?
19. feb 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky dobre ja padam, lebo zajtra nevstanem do prace, vsatavam 4.30rano, tak krasne snicky babule
luci - no pouzivas bud vajicko alebo vanicku. a ked sa uz nezmesti do vanicky, tak bude v autosedacke :grinning:
Jani, veronika je ok. Chodi do septembroviek. Viem ze padla na lyziach, ale malinke je nastastie v poriadku :wink:
Majus, riadny horor :frowning2:
19. feb 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bru nocku ktorym idu hajat :wink:
no luci sak ja kazdy den kukam ci uz nahodou nerodia :grinning:
19. feb 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak veronika sa na nas vykaslala :angry: :grinning:
19. feb 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka, tak potom su autosedacky, co maju polohovanie :wink:
som rada...ja ze sa nieco stalo...
a michelle, dostane na ritu, lebo sa mi na FB neozyva... :frowning2:
19. feb 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze by som vlastne ani vajicko nepotrebovala? Ale zase ta vanicka zaberie v aute vela miesta :unamused: No skoda ze este nevymysleli polohovacie autosedacky na dlhe trasy :unamused:
19. feb 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ono viac bab, ked ostali tehu, sa tu na nas vy.... skoda, ale mozno len nestihaju.

jani - ked s nou budes v kontakte, tak ju pozdravuj :slight_smile:
19. feb 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, dik za vysvetlenie :wink:
19. feb 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci - tazko povedat. ja som vajicko dost vyuzivala, prave pre to, ze vanicka zabera v aute vela miesta. a ked som sla s malym sama, tak som si vajicko davala na predne sedadlo, aby som mala maleho pri sebe. vsetko ma svoje za a proti :wink:
19. feb 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa, aj ja si myslim, ved z tych prvych sa tu ukaze len malalady a sobiatko :unamused:
19. feb 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak sis ved keby mali odist vsetky tehulky tak onedlho si asi pisem sama so sebou :grinning:
19. feb 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci asi tak nejak. ked som minule pozerala tabulku, co robila nadenka, tak mi vela nickov ani nic nehovori ... by som ju zoskrtala na polovicu :sweat_smile: :grinning:
19. feb 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su..lucka, len malemu babu je lepsie cestovat vleze :wink:
19. feb 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou nee, ja tu s tebou ostanem, neboj :grinning:
19. feb 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A vajicko mozes dat aj dopredu? :confused: Som nevedela. Lebo ked dam dozadu vanicku, tak sa tam nemesti pes.
19. feb 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne viac, siska, ja som dosla neskor aniektore baby som tu ani nevidela... :confused:
19. feb 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne siska ani ja kopec bab nepoznam a tiez by som tu tabulku prerobila :wink:
19. feb 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som rada, ze to nie je len moj nazor :grinning:
19. feb 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby, pamatate si na biancu? by ma zaujimalo, co s nou je. ona bola tak strasne presvedcena, ze je tehu ...a potom sa uz neozvala.
19. feb 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci sak psa do kufra :wink: my tak davame nasho stym ze vzadu je vybraty ten kryt a mame mriezku za sadnymi sedlami :wink:
19. feb 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo temu ... baby poznate nejake male lesne zvierata? okrem vtactva. daniel mali v skolke nejake lesne zvieratka a nevie ake :grinning: teda povedal mi, ze boli 2 jezkovia, 1 biela myska (to je dost zufale, ked uz v 3,5 roku vidi biele mysi :grinning: ) a 5 hadov - biely, cerveny, zeleny, fialovy a modry :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, no to ano, aj ked mne sa zda, ze babatka maju radi taku pokrcenu poziciu ako boli v brusku. S babom nebudem tak jazdit, ja to mam 10km k nasim a 10km do pd, takze tych 10 minut zladne. Mozno len sem tam niekde na vylet. Ale si pamatam toto leto ako sa kamoske maly potil v tom vajicku, chudacik, mal nervy
19. feb 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci - jasne, mozes dat. ale musis mat vypnuty airbag a otacas ho proti smeru jazdy.
19. feb 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok