Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
29. mar 2010

tei..uz sa to tam rysuje.... 😉 😵

groka
29. mar 2010

Ahojte
ZUB je vonku... 😢 baby taku noc som prezila,ze to si neviete predstavit,porod je proti tomuto malina,co som prezivala ja od vcera vecera,paraleny nezaberali,volali sme dokimu,dnes rano ma mali robit na stomatologii o 10 ja som v noci pocitala minuty,sekundy,nech je uz rano,rano som nemohla ani maleho zaniest do skolky,tak isiel mm...potom som este asi hodinu doma trpela ako svina,plakala som tak,ze uz nemam ani slzy od bolesti...no a na 9 sme nakoniec mali byt na stomatologii...dali mi injekciu,ktora mi zabrala tak,ze som nic necitila,ale vystresovala som sa tak,ze ma hadzalo,klepalo na stolicke...srdce o dusu bilo,tak mi doki povedal,aby som sa ukludnila,lebo mi nezaberie injekcia,ale sestricka a doki bol dobry,pockali sme na zabratie a isiel trhat,cakal ze sa mu rosype ale nie,ja som sice zle znasala vodu injekcie a tie zvuky ako sa koren odlupoval...ale nakoniec ho vytiahol a isli sme domov,ta ulava,nic ma nebolelo,prisla domov a lahla a cakala aby som zaspala,lebo sm uz citila bolest....zaspala som na chvilu...injekcia mi trvala este do 1 hodiny...teraz momentalne mam bolesti v tom zube,ale nie trhave,ale mam bolesti ,vratilo sa to trhave,ide mi hlavu rozpucit,doki povedal,ze si mam davat na to studene obklady,no ked si dam,boli viac...mam v sebe zase paralen...musim....bez neho sa to neda....a ze aby som bola dnes vo vyvysenej polohe,lebo ako tehotnej mi z toho bude liat sa krv,no mne nic,vytiahla som gazu a nic,mam tam len krvavy vacok spraveny,to je vsetko...od vcera som jedla len polievku dnes aj to,nemozem papulu otvorit poriadne...najhorsie na tom asi je,ze podla mna ma uz ani rana neboli,ale zub vedla neho je chyteny,lebo nemozem nan zahryznut,ked zahryznem,citim nerv a pritom v toim zube uz nerv vraj nemam,ten mam vymodelovany,takze nechapem,lenze ked som po nom pokopkam,boli velmi...lenze mi s tym teraz ani nic nespravia.pretoze nemoze ani vrtat ,nic a trhat uz nie....takze sa modlim do slova,aby ma to prestalo boliet,aspon nech sa to lepsi ako mi bolo povedane a ze ma neboli dalsi zub.ze sa mylim...ale vsetko som zvladla podla mna na vybornu...len mam strach ze sa to nezahoji,ze mam zapal okostnice,pretoze ma boli kost,ucho,hlava lava cela strana...oni isli na istotu,trhat,ani rtg neni mozne,takze museli spravit len toto...baby prezila som peklo so zubami,ale po tejto skusenosti nabehnem zubarovi hned ako ma nieco zaboli,teaz mame pockat na zahojenie a ideme robit dalsie kazy

motylek....drzim vsetko co mam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

bris maly bude velkyyyyyyyyyyyyyyyyy

janula ako linda?prepac,ale necitala som vsetko,nakolko utekam do postele

groka
29. mar 2010

a ke mi vytrhol zub,tak potom este cudzie maso daval prec,este ze som nic necitila

idem do postele,nakuknem,vecer,chystam sa kuk show dance ak budem schopna

fazulka1512
29. mar 2010

groka super ze zub je vonku, uz budes mat klud
nasa izba uz na 2 krat pomalovana, strepala som do seba 2 zavinace
zajtra v malovani pokracujem konecne bude vytuzena fialova

fazulka1512
29. mar 2010

dali mi prec foto, ale som rada to dievcatko je krajsie
ved sme na facku takze viete ako vyzeram

majuska7979
29. mar 2010

motylek, testujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😵 😵 😵
groka aspon ta uz nebude boliet 😉 fazulka ze zavinace 😀 😀 😀

dzou
29. mar 2010

Ahojte zienky ako sa mate? som tak citkala trochu...baby snazilky sak nestracajte nadej 😉 ono naozaj sa treba trochu odputat... ja teraz ani nejak na to nemyslim a je mi taaaaaaaaaaaaaaak dobre... ako nechcem napisat ze vobec na to nemyslim to sa neda ale proste nejak viem ze sa dockam tak naco sa budem zbytocne stresovat... 😉 😀
dnes som inac 13dc tak uz zainame pomaly poistovat....dnes po 100rokoch sa mi zda ze mam trochu egg hlien mozno pomohli femi kvapky tak uvidime 😉
tei krasne brusko a aj janka 😵
ja inac nic nove uz sa mi to blizi 😵 ale teraz je tu take skarede pocasie ze to jedine ma stve 😠

janulka04
29. mar 2010

ahoj, dzou, ved aj keby vam prsalo, to znamena stastie 😉
a mas pravdu, je dobre, ze snazilky povzbudzuje snazilka 😅 , lebo od tehuliek to uz znie aj blbo 😔

groka...co ti mma povedat? Mala ako na hojdacke...cez den bolo ako tak, ale cey jazyk ma zeleny....krk cerveny, to bude asi angina, mozno aj hnisava...a co dnes zjedla aj vyzvracala....akoze toto mi je teraz treba...do kelu!!! 😠

a vlstne uz od obeda nezjedla nic... 😔 ale tak aspon pije....ak sa to nezlepsi asi budem nutena volat pohotovost, kedze som bez auta a taxik je tu nadstandart, na ten naozaj nemam ☹

dzou
29. mar 2010

inac groka sak to s tym zubom ja som tiez bola taky strachopud a ked mi trhali 2 zuby naraz a potom zub mudrosti mi v nemocke vyrezavali tak od vtedy chodim poctivo kazdy pol rok na prehliadku teraz zase 15.4 idem 😉 ono to treba prekonat ja sa hanbim ze som to nedokazala skor a ako 27r nemam uz asi 5 zubov 😔 no uz sa staram 😉a tak dufam ze dodrzis co si pisala ze najblizsie ked ta nieco zaboli hned pojdes k dr 😉

janulka04
29. mar 2010

a groka, som rada, ze mas potrapeni, ono to este bude boliet, mozno je to aj inervacia...nemusis mat ten druhy zub chyteny...snad sa dnes vyspis

ja som inac uplne jak blba, co sa pretocil cas...uz ma berie spanok 😒

dzou
29. mar 2010

joj jani to mala je taka chora? inac ja ked som bola mala som mavala casto anginy a vzdy som pri nich zvracala 😒 takze radsej zajdi na pohotovost
aa hej pozvbudzujem... my sme uz v 10.kole a som menej nervozna ako predtym 😅 nejak som sa rozhodla ze do juna som tehu a nad tym ze by sa to nepodarilo ani nerozmyslam 😀 a proste viem ze sa to podari a tak tym ze som si aj ista na to menej myslim lebo tolko nestresujem okolo toho 😎 ale teda ja otehu v tom aprili 😎 😀

janulka04
29. mar 2010

tak dzou, to verim aj ja 😉 😵

hej, uplne ma kruhy pod ocami, vyzera hrozne...uz som dve noci nespala....prva bola pregrcana....vcera dosli o druhej rano k nam do spalne, mm uz bol na cetse na sluzobku a zase zvracala...ale len malo, no ja uz som nemohla poriadne spat a teraz toto...uz som hotova z tohto 🙄 ....a vidim, ze dnes nepsim zase, lebo teraz tam plakala zase...ani nepovedala preco? Jaj....chore deti to je taka hroza 😔 ☹
a zajtra rano mm vola dokimu a preobjedna ma...hadam, ke dpovie, ze skoro dva dni neje...tak nas aj zobere 😠

tea333
29. mar 2010

dzou posielam 1 000 000 x T 😀 😀 (cista moja lenivost, uz ani T sa mi nechce)
hlavne sa netreba zamyslat, ono to proste vyjde 😉

janul dufam ze mala sa da dokopy, my sme boli traja, a ked sme sa vsetci nakazili niecim crevnym, pamatam ako sme ogrcali cely dom 😕 😒

inak ja nic nestiham, lebo ked idem so psami na 1,5 hodku na prechadzku po rovnej cesticke, tak som z toho hotova 😀
az mi svalovica hrozi ked cosi porobim 😉 hlavne ma strasne bolia krize, dnes som pochodila a cosi poupratovala a moje krize vypovedali, tak som lezala pri filme a relaxovala potom.Spavat teraz chodim pred 10. hod, pricom kedysi v pohode do 1 rana 😝

majka1981
29. mar 2010

Ahojte kocky, davam hlasenie: Babo sa ma dobre, mavalo nam ruckou, bolo velmi aktivne. Doky mi predpisal magnesium, zelezo a calcium a dal mi este aj REnnie ked ma zase bude boliet zaludok, ked budem mat velku kyselinu. Povedal, ze trpiet teda nemusim 😉 . Takze som stastna, ze vsetko je okay, babo bolo naozaj velmi aktivne, ani ho nemohol poriadne odfotit 😀 .

Miska tak Vy sa takto "hrate" 😀 😀 . Ako fajn, aj ja by som sa tak chcela uvolnit. Zatial sa mi nepodarilo. Dnes som sa dokyho spytala ze ako dlho teda "nesmieme" a on mi povedal, ze "mozeme"- ale opatrne. Tak uz len pockam, kedy dostanem prvy krat "chut".

Tea + 5kg je v poriadku. A este si aj po dovolenke, takze mas viac nez by si mala doma ? Aspon pri mne to tak byva po dovolenke 😀 .

Fazulka maly pokles nic neznamena!! Hlavku hore, neplackaj, aj Ty budes coskoro tehulka. Kup si zajtra rano tulipany alebo dake ine kvietky, sprav si radost. Posielam Ti vela vela pozitivnej energii.

Peta - no graf neviem velmi citat, kedze si nemerala, ale vyzera to dobre 😉 .

majka1981
29. mar 2010

Bris to vazne maly vazi uz 3 kg? No to bude chlap!!

Motyleek jeej 9 dni meskanie, ved to je super. Ja som tiez netestovala, ale ja som merala BT a bola som o tom presvedcena, ze som tehu. Na zaciatku som bola z toho strasne zmätena, ze som tehu. Az dako v 7 tt som sa zacala tak naozaj tesit. 🙂

majka1981
29. mar 2010

No Groka - gratulujem, ze si zubara absolvovala, dufam ze uz je trosku lepsie, pobuvaj si viac po sediacky a uvidis zajtra uz bude oveeelaaa lepsie.

Ahoj Dzou, tak sa Ti blizi najkrajsi den, zelam Ti velmi pekne chvile, vela lasky, respektu a porozumenia.

dzou
29. mar 2010

Ahojte som tu na chvilu mm isiel na nocnu...
maji dakujem ani sa mi nechce verit ze je to uz tu 😅

miskahryzka8
29. mar 2010

ahojte 🙂 , ako sa vam pacil show dance? Tak mne sa to az take wau nezdalo 😕 , nieco mi tam chybalo ale neviem co 😕 , inak mohli dat radsej este raz milionovy tanec, to bol super 🙂 a inak ja neviem ci som uz postihnuta dobou, ale ja si nemozem pomoct mne sa kolenik zda minimalne bisexual 😅 , metero je teda urcite...

bris vitaj doma 😵 , fiiiiha ty mas v brusku valibuka 😵 😵

janulka, tak podvozok na tej fotke nevidno 😀

tei ty mas brusko ako keby si sa prave viacej navecerala 😕 😅 , ale uz sa bude gulatit 😉

dzou
29. mar 2010

miska a ty kedy hodis fotku bruska?

miskahryzka8
29. mar 2010

groka, super ze zub je uz fuc, nabuduce radsej asi necakat, az ked bude uplne boliet 😕

majuska, to ti dalu rpec foto sami od seba 😕 , to asi ze bola mala postava, ci?

dzou a ides robit s kamoskami aj rozlucku so slobodou 🙂 ?

jani a su aspon nejake volno predajne sirupy, co vies malej dat 😕 ?

no ja to mam rpetocene este tym posuim casu, vecer dlhsie vydrzim, odkedy som si zacala davat kavu, ale rano dlho spim, i tak še dá 😀 😅

maji tak usper s drobcekom 😵 , no jj obca sa hrame, scenar vymyslam vzdy ja 😝 , ale skor take srandy ako ze brutal sexi 😀, sa pri tom nasmejeme 🙂 , no necakaj na chut 😉, vypytaj si do tmho masaz a nech ti chut navodi 🙂, lebo aby si sa nestresovala moc kvoli babatku...

no este chvilku asi postrasim na nete a potom si pojdem citat, myslite ze male ma skor tendenciu si zvyknut na rezim aky ma pocas tehu v brusku 😕 , asi nie ze 😅

miskahryzka8
29. mar 2010

dzou uz som na to inak myslela 🙂 , asi koncom tyzdna, to bude cca mesiac od prvej foto bruska 🙂 , po tych troch dnoch zumby sa citim vzdy trosku pevnejsia 😀

dzou
29. mar 2010

ok miska tak pockame si na fotku 😉
a teda rozlucka bude len taka mini... lebo den pred v stredu kamoska ide spat ku mne a mm ide spat ku kamosovi lebo rano mi treba pomoct zaviazat do siat lebo vzadu je snurovacka tak aby ma nevidel tak len vtedy si dame mozno pohar vinka inac nic extra sme nestihli nejak vymysliet 😒
no nic idem ja uz spat tak misi dlho nestras 😀

dzou
29. mar 2010

teda aby babo ti neponocovalo potom 😀

miskahryzka8
29. mar 2010

dzou no aspon sa an rozlucke moc nerozbijete 😉 a nevadi ked bude ponocovat, keby rano dlho spinkalo 😀 😀 😀 , tak idem uz aj ja dohajan 🙂

janulka04
30. mar 2010

baby, dobre ranko vam...ja uz som od piatej hore....
cakam mm, kedy nas objednal a som totalne zufala!!! Linda je cela vyrazkova 😢 ...sa hrozne bojim, ze je to nieco infekcne....v lepsom pripade by to mohli byt potnicky, ale nehnevajte sa, naozaj teraz nemam silu to skumat 😔
ak su to osypky, ci rubeola alebo podobny hnus, tak je Stellinka vo velkych problemoch, navyse male spali v noci so mnou...dosli okolo jednej, co som mala robit? 😔
MM sa vrati az zajta v noci....ja som totalne K:O---to uz je tretia noc, co som nespala ☹

prosim, myslite na nas a drzte nam palce, moc sa bojim.....

tea333
30. mar 2010

janulka drzim palce nech to nie je vazne, a nech to nejako zvladnete 😒 urcite sa potom ozvi, budeme na teba a malu mysliet 😔

fazulka1512
30. mar 2010

ahojte babule
aj ked teplota je v pohode viem ze to nic neznamena skusala som rano krcok a bol vysoko a makky ani neviem kedy ho mam skusat ale to je jedno http://www.fertilityfriend.com/home/29c558
dzou no uz len 2 krat sa vyspis a bues pani a na pocasie kesli len si to pekne uzivaj
dzou ja som si myslela ze marec je isty a nieje takze tebe drzim palce aby sa zadarilo, keby som bola tehu tak ti poslem T
janulka drzim palce aby to dobre dopadlo

tea333
30. mar 2010

fazul krcek som tiez mala vselijaky, na to nemysli, hlavne je to jedno, ked si ho neskusala predtym 😉
ja ti veeelmi drzim palec 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT....

fazulka1512
30. mar 2010

tea dakujem ze drzsi palec ale ja mam taky pocit ze nic z toho, som priparavena na mrchu, len tampny este nemam kupene
😉
uz nas tolko malo ostalo snaziliek nemohol by sa ten hore zlutoat a pomoct trosku
tie dni co mam predsebou tak ukazu ze co a ako

tea333
30. mar 2010

fazul proste aj na vas dojde, len niekto si musi vyskusat trpezlivost 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre