Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fazulka1512
30. mar 2010

tea ked ja som uz taka nedockava

lucialen
30. mar 2010

Dobre rank 🙂 Vy tak skoro hore? 😕 🙂
Jani, drzim palce nech je vsetko ok, to nebude nic vazne, neboj 😉
Fazul, ja som bola tiez posledna z kamaratiek, ktora otehu, sralo ma to riadne, lebo ja som chcela uz davnejsie, ked oni nechceli a vidis ako to dopadl. Ale po dlhsom case ma to sledovanie tiez prestalo bavit, no myslela som na to stale, hlavne ked som nerobila a bola stale doma. Aj ked prave ked som otehu som tomu neverila a myslela najmenej, lebo som dokoncovala tu diplomovku. Urcite na to mysliet neprestanes to je jasne, ale chce to trpezlivost. Mozno by som isla na tvojom mieste k dokine, nech pomoze s liekmi a skusite clostyl, ved uz je to dost dlho, mne to s nim vyslo hned na prvy krat 😉
Som nejako prehliadla ze maly sebastian ma uz 3kg 😕 Ale ze pri vacsich detoch je to uz menej presne, rozdiel moze byt aj 0,5kg 😒
😒
Ja som vcera pracovala cele poobedie na zahrade, som sa znicila, vecer ma vsetko bolelo 😀 Proste prvy pohyb po zime 😀 Ale vcera som si dala magnezium a cely den ma nebolelo brucho, to bola krasa, ani hlava 🙂 Vcera sme si boli kupit stromceky do zahrady, ledva som dofucala domov, som si v pol ceste musela dat prestavku 😀 Inak mm mi povedal, ze uz chodim ako tehu, ale uz mam skoro 5kg plus a ked idem do kopca tak to brucho aj zavadza 😀 😀

tea333
30. mar 2010

fazul ale keby ti niekto povedal- pockaj este pol roka a potom budes mat krasne zdrave babatko, tak by si nevahala a povedala-jasne, rada pockam !! 😉 takze to ber tak, ze to babatko na teba caka, len ti nikto nepovedal kedy, a o to krajsie prekvapco to bude 🙂

tea333
30. mar 2010

Baby ja cakam kym sa mi drahy preberie z gaucoveho spanku (vstavame skoro tak dospava) 🙂 a ideme kupit kociarik ak ho budu mat, idem kupovat ten steggi luxair co tu spominala miska, je to dobry kociarik a supr cenu 😉

janulka04
30. mar 2010

ahojte..sme spat...mame sarlach 😔
doktor ma ubezpecoval, ze v mojom tt uz babatku nic nehrozi, ale ze mam o tom povedat gynekologovi....tak snad je Stellinka bojovnicka....ja v nu verim, kedze je splodena na stojaka za 5 sekund a bude bojovat 😔

lucialen
30. mar 2010

Wow tea, ty si riadne zmenila styl kociku 😀

majuska7979
30. mar 2010

dobre ranko bambulky
chcela som si z rana odmerat poslednu teplotku, lebo zajtra dojde mrcha a nemohla som najst teplomer, ze nech mam aspon zaciatocnu a koncovu teplotku 😠 doteraz ho najst nemozem a nepamatam kde som si ho dala 😠 ja truuuubka

xena1
30. mar 2010

ahojte babule,
konecne som sa dokopala sem napisat,ale myslim na vas nebojte....nebudem sa vyhovarat,proste som unavena a ospala ze nemam ani najmensiu chut zapnut PC....to mam asi namiesto vracania-antipatiu k PC 😀 predtym som boal castejsie zavesena....som PN a este budem asi do 12tt...mame potvrdene jedno zive babo,druhe odislo...ale aj za to sme vdacni a stastni...a vy ako sa mi mavate????

fazulka1512
30. mar 2010

ahojte som bola v meste kupit farbu zasa idem malovat aspon ine myslienky mam
luci v utorok idem k dokine nech mi pomoze nech mi nieco predpise, idem so sesterkou lebo ona chce anti
tea ja viem ze caka ale nech uz pride, bo ja uz velmi cakam
majuska skleroza je hrozna vec ja to viem podla seba
janulka vsetk bude ok, neboj

majuska7979
30. mar 2010

xeni, ahoj moja
to mi je luto ze nebudu dvojicky, ale hlavne aby sa to druhe udrzalo a bolo zdravucke 😵
hlavne davaj na seba pozor a oddychuj 😵
baby dnes je 30 tak mrcha ma dorazit dnes a citim ze uz asi klope na dvere lebo mam bolesti bruska a je mi hrozne horuco

fazulka1512
30. mar 2010

xeni skoda ze dvojicky nebudu ale bude jedno a urcite si stastna prestastna ze ason to

miskahryzka8
30. mar 2010

dobre ranko 🙂 , tak dness a chystam robit dolky, rozmyslam, kde mohla dat "svokra" drozdie, moze byt aj v mrazaku v pivnici 😕 a k tomu sosovicovu polievku, mnam, mnam 🙂

juuuj janulka a to vas ani v takomto pripade nemoze doki hned zobrat? Alebo nezavolas radsej tu sanitku? Ale zase keby to bolo infekcne, tak nama to uz aj laura?

fazul aj aj som mala krcok makky kednedosla mrcha a uz som citala vic nazorov, ze krcok nie je az tak dolezity, hlavne ked ho nemas dlhodobo nastudovany a teplotka stupla trosku, takze super 😵

xena1
30. mar 2010

babule ja som stastna,aj ked je to zvlastny pocit ze jedno odislo... 😒 ale mam doma dvoch tajfunov tak nas je aj tak dost 🙂 nech je ta jedna fazulka zdrava a mam citak ze to bude baba.... 😉
majuska a fazulka,drzim palceky nech sa aj vam zadari a mozete sa tesit a bat zaroven....lebo tehotenstvo je okrem radosti aj taka velka loteria....
😉

groka
30. mar 2010

Ahojte kocky,vyliezla som z postele,ze si dam pri vas aspon polievocku,od vcera co som zjedla polievku,banan,puding,som nic nezjedla,teraz polievku a dam si este banan

vcera vecer som si ja priala iba smrt a to vazne baby,takze bolesti ma chytili,kopala som do vsetkeho co mi prislo pod nohy od bolesti...vlasy som si trhala.hubu si mixovala,vecer paralen dala,pomohol,isla som spat...v noci som sa zobudila 2 krat,ale bez tabletky som bola...a neviem ci sa to lepsi,ked ano,tak o minimum,to znamena,ze zvladam bez tabletky,ale len ked som v posteli na jednej strane v jednej polohe a nerozpravam...ale boli velmi,teraz si budem musiet dat liek zasa,neda sa inak...dnes sme chceli volat dokimu,ze ci mozem mat este vacsie bolesti ako ked som este mala zub,nedvihal,no rozmyslam,bud je ta bolest z toho druheho zubu,v ktorom citim tep tiez uz,takze je chyteny,alebo ma boli rana+rana po vybrati masa...hubu neviem otvorit viac ako len na lyzicku...nezda sa mi,ze by som bola opuchnuta,no ked si chytim lico,boli ma nieco v nom a celkovo nemozem bradu dat k telu,lebo mi to pripada ako keby som tam mala nieco opuchute,akoze idu sviatky,takze ak dnes to bude boliet stale velmi,bez prestavky,tak zajtra pojdem k dokimu,nech sa na to pozrie,ci sa to hoji,nech sa kukne na ten druhy zub,aj ked viem,ze s nim nemozem nic robit,kym sa mi nezavrie rana,ale spon budem vediet,ci je teda vsetko ok a mozem cakat uz len zlepsienie,alebo co vlastne,pretoze pocas sviatkov ja neviem co urobim a baby,ozaj,ja som len na liekoch a som hotova z toho,aka bude reakcia maleho na to...

janulka, 😢 sarlach je infekcny?ak ano,to ti dostane aj druha nie?aj mm?co mate teraz robit s malou?drzim vam palce,je mi luto,ze mame vsetky taketo zle obdobie

xeni,mas v sebe bojovnicka aspon jedneho,drzte sa

miskahryzka8
30. mar 2010

luci a teba bolieva brusko 😕 ?

tei uz teraz kociarik 😕 , to sa dost traduje, ze tak skoro sa to nema, aspon ho nemajte doma, ale u vasich alebo svokrovcov alebo kde.... a idete do toho baby landu 🙂 a kt. farbu 🙂 ?

janulka, tak aspon ze ste boli u dokiho a viete co a ako a ty si ako mala mala sarlach? Lebo to mas potom protilatky, nie?

xeni gratulujem k potvrdenemu babatku a super ze sa zadarilo aj ked len jedno a druhe embrijko - priroda je mudra, vie co robi...

groka
30. mar 2010

idem si zas lahnut a pokusit sa zaspat,ja si teraz nadspim to nocne vstavanie k babatku,lenze najlepsie mi je,ked spim

tea333
30. mar 2010

kupili sme tento miska http://kociky.babyland.sk/kociky-babyland.php?S...
poverciva nie som, absolutne tomu neverim 😉

tea333
30. mar 2010

jeee Xeni gratuujem!!! bud rada ze silnejsia fazulka ostala ! tesim sa s tebou

majuska7979
30. mar 2010

tea pekny kociarik, 😉 ale mne osobne sa paci na 3ch kolieskach 😎

tea333
30. mar 2010

aj mne sa pacil, a mala som taky vybraty 😉 a dlho som myslela ze bude kombinacia, ale nakoniec takto 😀
tento je super odpruzeny a kolesa ma do terenu, takze s nim vybehnem k nam na pole aj hocikam, a neskor investujem do lahkeho sportiaciku.lebo sa mi nepozdavaju tie male vanicky na kombinaciach 🙂

majuska7979
30. mar 2010

no jasne tea, 😉

janulka04
30. mar 2010

tei, pekny je...
ved kazda mame ine naroky... 😉 pre mna by bol prilis tazky a neskladny do auta...inac, mas pravdu, tei, ze v dnesnej dobe narazit na kocik s vanickou je megaproblem...a dobre rozmyslas, kedze male bude septembrove, aby tam "preckalo" zimu 😅

vidis, ja este nemam, len teraz ideme objednavat....v aprili 😉

fazulka1512
30. mar 2010

no mam pomalovane , uz aj na fialovo, super, zajtra podlaha a vo srvrtok skrina
baby v grafoch je jedna holka vola sa son1cka, a ma skoro take podobne teploty ako ja a je tehu je 11 dpo
prve cykly mala nizske a teraz tento mala dost vyssie a bum je to tam

fazulka1512
30. mar 2010
janulka04
30. mar 2010

Ahojte...co dnes ste vsetke v zahrade?

ja som si pospala trosku... a tie moje kocky su take dobre...Linduska pekne lezala v posteli, ako mala nakazane a Laurinka jej nosila cajik pit, aj jej ze naliala z kanvice a aj psovi dala zrat a pit a aj podlozku cikaciu mu vymenila...a to si pekne zapla telku a pozerala na kablovke potom rozpravky...no niesu deti poklad? A ked som vysla zo spalne, este mi tak pekne, ze : dobre rano mami a spustila na mna co vsetko "stihla"...juj, ja som za ne taka vdacna..to je aka pomoc, normalne som pysna 😵 😎

janulka04
30. mar 2010

fazul....ja som na teba taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak zvedava 😕

lucialen
30. mar 2010

Jani, ty este nemas objednany kocik? 😕 Vy az na poslednu chvilu 😀
My ideme v juny do polska, tak tam pozriem kocik, ak ho budu mat, za rozumnu cenu tak kupim. Ja na tie povery tiez vobec neverim 😀
Fazul, bodaj by tak bolo, ale tym sa vobec neriad 😉
Xeni, tak jedno odislo, hm. 😒 Asi nebolo dost silne, takto je to lepsie, hlavne ze druhe je zdrave 😉 😵 Tak sa stale tesim z teba 😵
Miska, no brusko pobolieva velmi casto, nie velmi, ale pobolieva, vcera bolo lepsie a aj dnes bez bolesti, tak som rada. Doki povedal ze to je ok, tak mu verim, ved si len maly robi miesto 🙂

janulka04
30. mar 2010

Lucka, cau...nemam, ved ten moj, maju doviezt speci pre mna az v aprili....ja mam cas 😀
maximalne vydrazim este jeden 😀 😀 😀 😝 ...ale pssssst 😀

janulka04
30. mar 2010

a xenuske aj ja gratulujem...nevadi, ze je jedno....drzim palceky, nech je vsetko v poriadku a nech len rastie 😉

fazulka1512
30. mar 2010

no pomalovane po druhy krat na fialovo, som dnes ale sikulka
luci neriadim len sa chytam kazdej slamky 😉 som v pohode, to len vcera taka depka jak svina
janulka si fakt hrda mamicka , aj ja raz budem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre