Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
6. apr 2010

Ahojte precitala som ...

fazulka mrcha ma mrzi ☹

majka torty boli vyborne

janulka som zvedava co ti povie dnes doki

teraz som len z postele vstala,chlapov ani doma nemam,neviem kde su,idem naspat do postele

neviete niekto,ci a kedy sa repzrizuje show dance?

janulka04
6. apr 2010

caves, kocky, ja som spat...siaska, tvoj tahak som prdlozila dokimu, tak uz mam potrebne medikamenty a mozem sa liecit...obrovske dakujem, si zlata 😉 mas to u mna

no a k mojej poradni...tak mam o dve kilecka menej...takze supis 😀
zelezo stuplo...jupi..mam 11,2hodnotu hemoglobinov, dnes sme mali aj prve CTG...tak sa sestricka trosku nepotesila, bo parkrat mi fajnovo kontrakciu ukazalo 😀 😝 ale ja viem, ze pojdem rodit v aprili, tak to berim s rezervou 😝 😀

a Stellinka je dobre dievcatko, je otocena hlavickou dole, vraj je tam vtlacena fest, tak preto mam aj tie slabosti v panvi a inac som zaspuntovana dobre, takze ziadny predcasny uprk z bruska nehrozi...
a oproti Sebastiankovi, bris, sme drobizg, bo mame 41cm a 1900gr. Ale ved sme baba, tak zase nas nemoze byt tolko 😀

sisa2
6. apr 2010

jani super! som rada, ze sa zelezo umudrilo a aj stellinka ze sa pekne otocila. miery ma krasne, modelkovske 😀
a som rada, ze to pomohlo, ze ta porozumel 😀 😀 😀 dufam, ze lieky pomozu.

janulka04
6. apr 2010

jasne, ja som to ako sprosta opisala, siska a ze: toto mi je, to mi kamaratka prelozila....ale zlaty bol, ze ma dobru kamosku, 😀

sisa2
6. apr 2010

😀 😀 😀 zlaty lekar. uz si asi zvykol, ze toho moc nenasprechujes, co?

petafr
6. apr 2010

ahojte baby, Jani, to len tak malinka je? To este bude aj tak rast, nie? Nakonci rastu najrychlejsie, ak sa nemylim... No som rada, ze sa otocila a vsetko vyzera v poriadku...

Fazulka, s teplotou si nerob starosti, mne sa to uz tiez stalo, raz mi dokonca vyskocila aj na treti den MS na 37, ale nic z toho, mne vacsinou klesala pod ciaru az na druhy den MS, takze aj take byva...

Bris, krasna fotka!!!

Groka, dufam, ze sa mas dnes dobre 😉
Siska, ahoj! a ostatne kocky tiez, Dzou sa neozvala, ako bolo?

sisa2
6. apr 2010

peti ahooooj! ako bolo u vasich? udrzala si tajomstvo? ako ti je? dufam, ze drobcek poslucha 😵
nam to tento mesiac nevyslo ... tak ma budes musiet nabuduce poriadne oplut pre stastie, nech to vyjde v aprili 😀

veru dzou sa neukazala, asi si to uzivaju 😉

petafr
6. apr 2010

a este ku mne...
vcera som sa sama zbytocne zacala panikarit, nasla som si mini spinenie, aj to prestalo, ale film uz bol zacaty v hlave, zrazu sa mi vratili pocity z toho tehu predtym, ked to bolo strasne, navyse mi bolo zle, nizky tlak, tak som myslela, ze co uz bude... v noci som zase nespala, lebo som prisla na to, ze ma bolia menej prsia ako predtym, tak zase panika, ale dnes rano som sa umudrila, uz to nejako hadam dopadne...
ale strach tu je, blizim sa do odbobia, kde som vlani o male prisla, tak sa stresujem, aj ked sa musim ukludnit...

tak som preventivne isla k vseobecnej, sa dat vypisat, aspon sa nebudem stresovat kvoli robote a budem mat klud... tak strasne dufam, ze to tentoraz dopadne dobre... s mm navyse je to tak hrozne mile, uz sa o malom zaciname bavit, vyberame mena, vcera mi mm zaheftil, ze kukal mena na internete a ze sa mu paci Abigaël, pre dievcatko, no tak si to pripiseme na zoznam, mozno sa mi neskor zapaci... ja som v novinach minule vycitala meno Elin, tiez pre dievcatko, tak mm sa nepaci, ale vsak len davame do zoznamu, aby sme mali z coho vyhadzovat potom 😀
najlepsie na tom je, ze spekulujeme nad dievcatkami, a vyzera to, ze budeme mat chlapca, lebo u nich v rodine sa rodia skoro sami chlapci, neviem, aku sancu na dievcatko mame... 😀

boze, nech uz prejde prvy trimester a mozem sa zacat naozaj tesit... idem sa tiez objednat k Smolikovi, ale sa bojim, ze nic neuvidi, niekedy na buduci tyzden... len aby som dovtedy vydrzala s nervami...

petafr
6. apr 2010

tajomstvo je zatial tajomstvom, dufam, ze coskoro im budem moct oznamit radostnu novinu... ale az ked budeme mat srdiecko naisto...
Siska, ale som rada, ze len 44 dni si mala, takze predsa len nejake zlepsenie, nie?

sisa2
6. apr 2010

peti - viem si predstavit, ako ti bolo. ja by som umrela od strachu. ten strach uz bude asi stale. ale verim, ze teraz bude vsetko v poriadku a ze tentokrat sa uz nic zle nestane a na mikulasa sa dockate maleho mikulasa 😀 😀 😀
takze si doma PN? kedy stihas obed?
drzim palce k smolikovi, urcite uz buduci tyzden bude nieco vidiet.
u mna zlepsenie, som sa celkom potesila, ze mrcha prisla spontanne a na mna v celkom dobrom case. tak sa to mozno da nejako do normalu. i ked by som sa viac potesila niecomu inemu ☹

petafr
6. apr 2010

ved ten strach je najhorsi... ale co narobim... Som PN, ale zatial v kancli, akurat sa chystam na byt, ale nie je tam internet a potrebovala som si vybavit nejake maily v robote... ale moja spolubyvajuca ma taky ten kluc s internetom, tak sa potom pripojim a kuknem...
No s tym obedom to asi tento tyzden nebude mozne, mozno v piatok neviem, aj Miska vravela, ze v piatky tusim ma cas, tak uvidim, nechcem provokovat, ked uz som na chorej, aby som nemala pruser...
Neboj Siska, uz to pride aj na teba, vsetko sa nam obracia k lepsiemu, to je iste...

petafr
6. apr 2010

tak uz som sa objednala, idem 19/04 to je pondelok, takze skoro az o dva tyzdne, dufam, ze dovtedy bude vsetko v poriadku a potom uz uvidime srdiecko, tak si to zelam 😵

sisa2
6. apr 2010

no ved jasne peti, zbytocne neprovokuj, nestoji to za to.
verim, ze bude vsetko v poriadku. a 19.04. uz urcite bude vidiet aj srdiecko 😵 moc moc ti to prajem!!!

petafr
6. apr 2010

dakujem sisus, tak ja letim, idem oddychovat a aj sa najest, uz mi poriadne skvrka v bruchu...

janulka04
6. apr 2010

ahoj, petka...ver fazulke...urcite bude vsetko v poriadku.... 😉
a s tymi trimestrami, ono prvy sa bojis, druhy si uzivas a treti si le stazujes 😀 a bojis sa opat vsetkeho....a ten strach uz tu bude stale....aj ked sa ten mrnusik narodi, no ja ti prajem, aby bolo tehulkovanie uplne pohodickove 😵

a s tymi mierami, neviem, ja by som skor povedala, ze uz tolko teraz nebude rast, skor priberat praveze bude viac 😉

sisa2
6. apr 2010

peti - jasne, bez a oddychuj. pohladkaj brusko, ze posielame drobcovi boztek, nech pekne rastie 😵

jani - veru, s tym strachom mas pravdu. to uz bude stale tak. ja som si az ked som bola tehu uvedomila, ako mi vlastne bolo predtym dobre 😀 ale nemenila by som, samozrejme.
stellinka bola merana len po zadocek, tak si mozes este pripocitat nohy, nie?

janulka04
6. apr 2010

😀 ne, siska... 😀
on meral jednotlive casti a potom to dal nejak dokopy...aspon tak to zdy robi...inac nozky mala malunke, tak po mne asi nebude....ja mam na svoju vysku lode

sisa2
6. apr 2010

to sa da? 😕 mne vzdy krpca merali len po zadok. tak ci tak, je to jedno. hlavne, ze je v poriadku. vsak ty si malicka ... moze byt po tebe. kolko ma mm?

janulka04
6. apr 2010

co ja viem, ako to robi...? ale vzdy ked sa ho opytam, kolko ma mala, tak kukne ten papier zo sona, da kalkulacku a pocita po riadkoch 😕
mm ma ako ja 166-167 maximalne 😀

sisa2
6. apr 2010

tak potom nema byt po kom vysoka 😉

janulka04
6. apr 2010

no, siska, z mojej strany,teda krom mna a maminy su vsetci dvojmetrovi...zeny, muzi...ale mas pravdu...kazdopadne pre mna pri rodeni lepsie 😀
a ozaj, ako sa citis, myslim, kedze oficialne dosla mrcha...je nieco inak ako si bola zvyknuta? 😕

a dzou a nadenka a bris...akoze ma nejedujte a aspon cau treba napisat 😉

sisa2
6. apr 2010

no my sme u nas tiez vsetci vysoki, okrem mojej maminy, ta mi je asi po plecia. vzdy tvrdi, ze dobreho aj malo staci 😀 mozem ja za to, ze ma tolko tahali za usi, ked som bola mala, ze mam 180 cm??? tiez by som radsej mala menej 😔
co sa mrchy tyka, tak mi je az podozrivo dobre. vzdy som zvykla na druhy den umierat a teraz nic 😕 dufam, ze som to nezakrikla.

a veru, baby by sa mohli aspon ozvat, ze ziju.

miskahryzka8
6. apr 2010

Ahojte 🙂 , tak hlasim rovnych 72 kil a 5,5 kg hore 😀 , esteze boli sviatky a je to na koho zhodit 😀 😀 😀

janulka drzim palce na rukach aj nohach, kym sedim 😉

siska, fotenie je krasny konicek, mna bavi aj fotit aj byt na fotkach 😀 , ked uz som ten narcis 😀 😀 a urcite to bolo ztej ciny 😕

fazulka aj tebe drzim palce u dokiny 🙂

tei a ty uz mas vysledky z triplle testov? Tak nech sa vam drobcek ukaze v plnej krase na ult. 😵

siska zle afp..., co je afp 😕

siska tie letenky sa riad cenami, nemyslim ze by boli az take velke kvalitativne rozdiely ak sa nejedna o prvu triedu...

fazulka, ja si myslim, ze teplotky a ovulacne testy su vzdy ako pomocnik a doplnok, proste ide o dve ciarky vzdy..., ani mrcha nemusi znamenat, ze nie si tehu..., juj viem ake je to vsetko na nervy 😠, ja som mala toto, ked mrcha nic, teplotka stupla, ocikala som testik a len jedna ciarka a to som si bola ista, ze som tehu, to sklamanie bolo hrozne a potom ked sa tam po 15 minutach objavil dusik a baby povedali ze to moze byt slaba ciarka, zase ta nadej a na druhy den bol slabsi az potom silnejsi..., sa necudujem, ze mi baby musime byt psychicky silnejsie 😒 a muzi sa "hraju" na drsnakov 😀

sisa2
6. apr 2010

miska - aj ty si dnes mala poradnu? prepac, som to nejako nezaregistrovala 😅 vsetko ok?
AFP = tripple testy, mali sme podozrenie na down, ale to kvoli zle vyratanemu terminu.
ta alergia nemala byt z coho ineho, jedine ze na pracu? 😕 😀 😀 😀
letenky samoska pozeram v economy, na prvu triedu nemame. ale raz by som chcela ist. ked budem velka 😀
ja som malokedy na fotkach, kedze vacsinou ja fotim .... akurat sme sa bavili so sefom na tom, kolko mame fotiek z rima, kedze on fotil mna a ja jeho ... z dovolenky tolko fotiek nemam ani nepamatam. napr. aj z letnej z chorvatska - nemam ani jednu 😠 mojmu mm kym nestrcim do ruky fotak, tak ho ani nenapadne, aby ma odfotil. ale je zas pravda, ze ja ho malokedy z ruk pustim 😔

janulka04
6. apr 2010

tak to som rada, siska, ze mrcha je pohodickova....kiezby sa umudrila...;) drzim palceky...

inac, kocky, ja uz iba 49 dni do terminu...fuuuha.... 😕

a aj sharmana sa dlho neukazala, dufam, ze je v poriadku a kinderko Cheer tiez nic, tak mozno uz je maly na svete 😅

sisa2
6. apr 2010

dik jani, ja tiez dufam. vsak od jula stacilo.
teda, to leti! to fakt uz len 49 dni? to uz mozes strihat meter 😀 o chvilu je stellinka s vami 😵 a potom uz nebude cas na net. nas tu ostane pekne malo, ach jo ☹

teda, mas prehlad v babach! 🙂

janulka04
6. apr 2010

no, neviem, siska..ak to bude anjelik ako moje male, tak tu budem praveze cely den..ale nie, bude teplo, tak budem behat s kocikom po vonku 😀...ale tak nebudem potvora, na vas si cas najdem vzdy, maximalne pri kojeni budem klopkat do klavesnice 😀

veru, uz len 49...a ja este nemam ani oprate, ani pobalene, ale zacinam o vikende 😀 ....som si dala zavazok...aspon polku, druhu mam este na Slovensku... 😀

sisa2
6. apr 2010

hehe, tazka pohoda! to sa mi na tebe paci 🙂

janulka04
6. apr 2010

siska...ale ver, ze pri malych som mala o tomto case este ja nutrilon2-ku kupeny 😀 , len teraz nejako ma netrapi...ze vsak postupne dokupim..inac, uz vo stvrtok ideme objednavat kocik 😀

sisa2
6. apr 2010

😀 😀 😀 to uz dvojku? 😀 ale zas je ine, mat dvojicky, ze ano .... ja si to neviem predstavit. strasne sa mi dvojky pacia, ale mat to doma, asi si to hodim.
uz mas definitivne vybrany???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre