• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
sisa dobru noc
tea diky moc si zlaticko je to dost zrozumitelne ale ako povedala sisa este si to budem musiet parkrat preopakovat a da sa to urcite pochopit
inak momentalne netusim co robi moja ovu ale snazime nadalej nechceme predsa nic zanedbat no nie :grinning:
mam jednu blbu otazku ale chcem sa spytat ci by mali brat kyselinu listovu aj muzi, ci by im to tiez mohlo nejako pomoct. a ak nie, tak co sa odporuca u nich?
5. aug 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka - ako chces, vsetky mena su ok, aj tak je to od moniky :slight_smile:

kkatkaa - listovka je len pre zeny ( za predpokladu, ze muz nejde rodit - pokus o vtip, sorry :slight_smile:)
pre muzov sa vraj odporuca zinok, kvoli spermiam abo cosi take
5. aug 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre muzov vitamin E aj zeny ho mozu brat,ja som mala
5. aug 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna je podstatny hlavne zdrava strava a zivotny styl oboch :slight_smile:
dufam ze listovku nebudem potrebovat
5. aug 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cici myslim ze ta skracujem na moni :slight_smile: este musim skratit malu lady:slight_smile: aj ked ona ma stale pise s cislami :slight_smile:
inak groka ake je tvoje civil meno? ja som tereza, preto tea, vsetci ma tak volaju :slight_smile:
5. aug 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vo vacsine padov sa sklonujem Tei.. :grinning: nie tee
5. aug 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicimon diky, myslim ze sa bez porodu obide takze nie
5. aug 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika a kde v Ba byvas?
5. aug 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc prajeeeem do snazilkovaniaaaaaaaaa :pensive:
5. aug 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v petrzke :slight_smile: a ty?
5. aug 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkatka vies co jeden skusobny porod by im trebalo, aspon pinpongovu lopticku cez .....vytlacit :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
5. aug 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka dobru noc
tea :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
leps priklad by som nevymyslela ved sme sa o tom uz bavili a potom by videli co to je a mali by pre nas pochopenie
5. aug 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka dobru noc..
moni my sme uz rok v moste pri ba, v studenom, ak vies kde to je, a predtym sme byvali v petrzalke na namesti hraniciarov :slight_smile: teda na osuskeho
5. aug 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo babenky,tak moja nedockavost sa zase prejavila a aj ked mam zajtra volat za vysledky krvi,tak dnes som si este kupila test - aaaa vecer o osmej krasne dve // :grinning: :grinning: :grinning: jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,som sa strasne potesila,hned som to odfotila a poslala mms-ku manzelikovi do roboty :grinning: sa strasne tesil,ze mu aj slzicky vybehli :pensive: tak uz zajtra budem volat sestricke ovela kludnejsia,ked viem,ze ciarka je silnejsia :wink: hned pridam foto...just a moment :wink:
5. aug 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer ja som ti vravela,a to ze uz mas aj vecer jasnejsiu ciarku znamena, ze sa nic zleho stat ani nemohlo! a ty si veeelmi tehu :slight_smile: a rano bude taka dialnica ze by ti z nej oci vypadli :wink:
5. aug 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer a kde budete mat domcek? som sa zabudla opytat
5. aug 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurnajs neviem najst nabijacku na fotak :angry: takze foto bude az zajtra :unamused:
tea v pezinku :slight_smile:
5. aug 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer my sme ti vsetky verili aj verime (a zavidime ale v dobrom :slight_smile: ) tesim sa na foto, uz je pridane?
5. aug 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neniii,nemam nabijacku na fotak,tak to nemozem ani odfotit :angry: zrazu zahadne niekam zmizla.ale uz som si zvykla - ja totiz vzdy tak odlozim veci,aby sa nestratili,ze ich potom neviem najst :angry:
5. aug 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer ako sa vola ten testik co mas na 3. foto? a je z lekarne alebo sa da kupit aj v drogerii?
5. aug 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadi tak si pockame a budeme sa tesit zajtra dvojnasobne
5. aug 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je rapiclear taku zelenu krabicku ma a ja som kupovala vzdy len v lekarni,ani ma nenapadlo,ze testy by mohli mat aj v drogerii :sweat_smile:
5. aug 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasla som nabijacku!! bola tam ako vzdy :angry: takze za chvilku to tam bude - moje krasne 2 // :dizzy_face:
5. aug 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mna by to nikdy nenapadlo ale som sa to docitala niekde tu a tiez som zirala a dnes som to vyskusala bola som v drogerii a mali tam rapiclear cerveny (ten na foto c. 2)
prosim ta a kolko stoji a je v krabicke len 1 alebo viac? lebo ja poznam len ten cerveny
5. aug 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no stoji tusim okolo 2,40 a je tam len jeden.ale ten,co som robila dnes je taky kazetovy a vola sa "baby",ma taky ruzovy obal a je to 2v1 - takze su tam 2 a stal 4,40 tusim :wink: a je supis - mne ukazal // :grinning:
5. aug 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a vsetky tie testy su take, ze treba ponorit ten papierik do mocu resp ho nakvapkat pipetou do kazety?
neviete o teste kde by stacilo "nacurat" na papierik a cakat?
5. aug 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super cheer tak ten si urcite hned kupim :grinning: :grinning: :grinning:
idem kuknut na tie //
5. aug 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicimon ja poznam len take pipetove ale nemam s testami moc skusenosti takze mozno niekto iny bude vediet aj o takych
5. aug 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicimon su aj take - aj jeden rapiclear som taky mala - bol tiez taky kazetovy,tam pisali,ze pouzit pod prudom mocu ale komu nevyhovuje,tak ho moze aj ponorit :wink: ja uprednostnujem ponorenie do nadobky s mocom,myslim,ze je to spolahlivejsie - mam istotu,ze sa tam dostane tolko mocu,kolko naozaj treba :wink:
5. aug 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer no co je s tym??? je to hrozne napinave (a to ani nie su moje //, tych sa asi nedockam) :wink:
5. aug 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok