Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

katy1979
8. júl 2009

sisa co je to CV ?

sisa2
8. júl 2009

cierna voda 🙂

katy1979
8. júl 2009

sisa vidis ja zasa nemusim stvorkolky aj ked niektore sa ako tak daju. S4 ma 4 kolesa 😉

katy1979
8. júl 2009

sisa aha. my zasa ideme smer senec

minka21
8. júl 2009

s4 ma v zadu dve a v predu dve🙂 preto mi pride aj dost stabilny🙂 joj,tesim tesim,,,a katy s doomoo seat si ako spokojna?

beboo
8. júl 2009

sisa super aj ja by som sa na tvojom mieste tesila, v CV je pekne a klud, aspon co som videla ja ked som tam bola na navsteve.

katy fuloppova zodpoveda presne popisu co si dala - mlada, chuda, vlasy do blond v cope a poznavacie znamenie ze ma strasne madarsky prizvuk a taky hlucnejsi hlas ale je super bola som s nou velmi spokojna.

minka prva tehulka nas bude musiet vsetky poriadne okychat a hned to pojde zaradom jedna radost 😉

katy1979
8. júl 2009

minka vidim ze si hned vliezla do mojho albumu. doomoo super. minule som videla fakt krasne farby ale menit ho uz nebudeme.

baby mna metie jedna vec. doteraz som mala vzdy mrchu priblizne kazdých 29 dni. aspon posledný rok to tak bolo a teraz ako na potvoru tento mesiac 35, tak teraz neviem ako to bude s ovu.

katy1979
8. júl 2009

beboo ten madarský prizvuk si ja nepamatám ani to ze bola hlucnejsia asi mi to v tej rychlosti nedoslo.
len ma nastvala ked mi hovorila ze netlacim a malý bol na 3sup vonku.
ale inac som bola spokojná

minka21
8. júl 2009

katy prepac ak ti to vadi,ale chcela som kuknut ak tam mas tu s4 odfotenu,prepac ☹

katy1979
8. júl 2009

minka neblbni preco by mi to malo vadit, keby mi to vadilo tak nemam album. kludne sa kukaj kolko len chces 😉

katy1979
8. júl 2009

ja som inac taka ista ked ma niekto zaujme hned mu cumim do albumu 😅

sisa2
8. júl 2009

hehe, ja viem, ze ma S4 kvazy 4 kolesa, ale pride mi ako trojkolkovy typ, kedze to ma vpredu tak spojene. aj stokke je 4-kolesovy, ale posobi ako trojkolka. snad chapete, co myslim 😀

sisa2
8. júl 2009

katy - tiez staviate?
beboo - no som zvedava, ako sa tam bude byvat. este chvilu musim vydrzat, kym sa budeme stahovat. ale snad na vianoce uz budeme v novom.

katy1979
8. júl 2009

sisa chapeme t co myslis.

nie my nestaviame my tam budeme mat byt, takze ten stavia niekto iný.

minka21
8. júl 2009

😉 kukam kukam ... a musi sa ta ovu sledovat??nestaci kazdy vecer sa poriadne snazit mesiac v kuse? lebo ja to teda neviem rozoznat kedy mam a kedy nie

beboo
8. júl 2009

katy mozno to bola ona, aj mne obcas nadavala ze netlacim a ze si maleho hadam nechcem v tom bruchu nechat a odniest domov no bola srandistka ale ja som tiez stale tvrdila ze nevladzem a uz nebudem tlacit 😀

katy1979
8. júl 2009

minka nemusis jasne ak kazdý vecer mesiac v kuse tak by si sa mala trafit.
nam tak ale prvý vysiel presne na ovu.
ja pocitat musim kedze mame obmedzene priestory.

beboo
8. júl 2009

sisa to by bol uspesny rok keby sa ti podarilo aj otehotniet aj sa este do vianoc nastahovat do noveho 🙂

sisa2
8. júl 2009

minka - nam bolo povedane, ze nie je dobre snazilkovat kazdy den, lebo potom nie su kvalitne spermijky - nestihaju sa tak rychlo tvorit. vraj je najlepsie ca. kazdy treti den.

katy1979
8. júl 2009

beboo ze nevladzes a nebudes tlacit 😀 tiez sa mi vtedy nechcelo tlacit ale co uz som mala robit 😅
mne zasa hovorila ze malý sa ma zle. podla mna to je taka psychologia najprv ta vynervuje a potom to ide.
mna akurat napadlo ked mi hovorila ze mam tlacit, ze ja teraz tlačit a tade?

sisa2
8. júl 2009

beboo - veru, ani nehovor. takato by som bola vytesena 😵

katy1979
8. júl 2009

hej hej aj pri kazdom tretom dni sa trafis, ale zasa nie je dobra ani prilisna abstinencia lebo su zasa nekvalitne.

sisa2
8. júl 2009

preto nam odporucili tie 3 dni - lebo este nestihnu odumriet, ale uz sa stihnu vytvorit. hm, tazko povedat, co je najlepsie. najradsej by som bola, keby som taketo veci vobec nemusela riesit 🙂

beboo
8. júl 2009

katy no ja uz som fakt nevladala vtedy 😀 ale tiez mi nieco rozpravali ze mam mysliet na to ako sa ten maly citi tak potom to islo. ja som tam z nich bola cela ohucana lebo z obidvoch stran sestricky do mna hucali a co bol vrchol ked doslo na tlacenie tak tam dosli asi piati ludia aj so stolickami a sadli si predo mna ako v kine a povzbudzovali a isli mi na nervy. ja som uz totiz bola posledna co rodila tak neviem ci sa zbehli vsetci co boli v sluzbe alebo co.. bolo mi to jedno ze su tam ale keby vsetci nekecali jeden cez druheho.

minka21
8. júl 2009

no tak to s tymi troma dnami ma aj tesi🙂 aspon to poviem drahemu a mam aj trosku klud🙂 hi,
beboo to co???cudzi ludia ssa na teba pozerali ako rodis??????????????????????????? ja by som ziapala nech vypadnu

sisa2
8. júl 2009

beboo - kokos, to co je, ze ako v kine? 😕 to sa lekvosi nudili?

katy1979
8. júl 2009

beboo u mna tolko ludi nebolo, ale ja som mala stastie lebo som rodila akurat ja. celu noc nikto iný. jedna baba tam bola na cakacke uz druhý den inac ani nohy.
viem ze pri porode bola lekarka a 2 ci 3 sestricky. co ti hovorili do toho a mali rapkace 😀 takí divaci by mi asi vadili ale v tej chvili by mi to bolo asi vsetko jedno.

beboo
8. júl 2009

ja ani neviem kto to bol ci lekari alebo nejaky personal pravdupovediac vtedy som bola uz v takom stave ze mi bolo jedno keby tam bolo aj sto ludi len nech nehucia, az potom doma ked som spatne na to spominala mi prislo ze ake to bolo drze si tam prist ako do kina. oni proste vsetci povzbdudzovali a isli mi tym riadne na nervy.
ale podstatne bolo ze moje kuriatko sa narodilo to bola ulava potom 😀

katy1979
8. júl 2009

boboo no to by bolo aby sa kuriatko nenarodilo. neboli to medici?

baby ja uz sa pomaly nudim malý uz drichme skoro tri hodiny, ale nech len spí. ma horucku takze keby bol hore tak je len upištaný.

beboo
8. júl 2009

katy neviem mozno aj boli ale mne sa zda ze jedna z nich bola aj taka co tam chodila priebezne umyvat podlahy 😀
a maly je chorucky alebo nejake ockovanie? aj moj maly spi ale uz asi dlho nebude...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre