Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

stanka1986ke
7. aug 2009

jaaajjj to je zlatucke.... 🙂 ja som stale citala a lustila to TTTTTTTTTTT a nijak som na to neprisla...tie ciarocky som pochopila...no uz som zase mudrejsia 😀

tea333
7. aug 2009

jo jo a uz sme tu kvalitne okychane, mame plodnu temu, doslovne 😉

luludi
7. aug 2009

sisa: ja robim v cestovnom ruchu a uz sa pomaly ale isto tesim na koniec letnej sezony.. uz som dost unavena 🙂

tea333
7. aug 2009

luludi tak to mas rusno verim 🙂 ale uz aj zima je silna sezona,nie?

sisa2
7. aug 2009

luludi - jej, fakt? ja som bola chvilu v aeoluse. super robota, len s malym dietatom nehrozilo ☹

luludi
7. aug 2009

tea: mi zimu nerobime, len leto. 🙂 cez zimu byvame vacsinou doma
sisa: no na pracu s dietatom to fakt vobec nie je.. obdivujem kolegyne co to zvladaju

sisa2
7. aug 2009

luludi - v zime si akoze nezamestnana??? ci ako sa to riesi?

tea333
7. aug 2009

luludi tak aspon ze tak 🙂 🙂
sisa a ako to ide s malym a pracou?

luludi
7. aug 2009

sisa: nie, cez zimu dostavame zakladny plat bez odmien za predaj 🙂

sisa2
7. aug 2009

luludi - tak to je super, ked si v zime doma a plat ti bezi 😀

luludi
7. aug 2009

sisa: v podstate ano, len bez tych odmien za predaj je to dost malo, clovek by radsej odrobil cely rok 🙂

sisa2
7. aug 2009

to verim. vsetko ma svoje za a proti.
odkedy snazilkujete?

pici
7. aug 2009

co sa tyka sexu. pocas plodnych dni by sa malo kazdy druhy, treti den kvoli tvorbe spermii , ktora je ak sa nemylim kazdych 72 hodin narastu manzelkom novy kvalitny bojovnici.

my sme skusali. v jeden cyklus len cez ovu, druhy cyklus kazdy den, treti cyklus kazdy druhy den.. dalsi kazdy treti. dalsi cyklus cez mrchu.. a nic..

asi bude hacik niekde inde...

sisa2
7. aug 2009

tea - no ide. co si clovek navybera. nie je kazdy den nedela, ale inak si nestazujem. nastastie mame obidvaja rodicov v BA, takze pomozu, co sa tyka vyzdvihnutia zo skolky.

sisa2
7. aug 2009

pici - to mi povedali aj lekvosi. len som niekde teraz citala, ze by sme vraj mali pocas plodnych dni aj 2x denne, tak ja uz fakt neviem. tiez som tak vedela, ze by sa nemalo kazdy den, aby sa stihli vytvorit kvalitne spermijky. i ked, staci jedna, ze ano 😵
kolko sa snazite? zatial tie 4 mesiace? prepac, je nas tu vela a akosi stracam prehlad 😔

pici
7. aug 2009

😒 😒 sisa.. snazime sa od zaciatku roka... takze je to trochu viac...

luludi
7. aug 2009

nie dlho, od jula.. chcela som pockat kym nebude koniec sezony, aby som prvy trimester prezila v klude, plus som cakala na pozehnanie od lekara 🙂

sisa2
7. aug 2009

aj si uz bola v CAR? ci este ste neboli na vysetreniach? danielko sa nam podaril po roku, neboj, podari sa aj vam. velmi drzim palce!

tea333
7. aug 2009

tak to je super ze ti pomahaju rodicia 🙂 ja by som mojim rodicom dieta nezverila 😒

pici
7. aug 2009

nebola som v car... doky mi povedal ze az po roku aktivneho snazenia je zena oficko neplodna... 😅 😖

tea333
7. aug 2009

pici je to skusanie trpezlivosti,ale oplati sa nevzdat,ze?

sisa2
7. aug 2009

luludi - tak uz len verit, ze sa rychlo zadari, nech to vyjde podla vasich predstav 🙂

sisa2
7. aug 2009

tea - no ja by som tiez vedela o svokrovcoch a mojich rodicoch pisat romany. ale danielko je prve vnuca na obidvoch stranach, tak sa trhaju 😀

sisa2
7. aug 2009

pici - "milujem" tieto vyroky lekvarov 😠 apropo, ja som bola tiez neplodna, tiez mi povedali, ze nikdy prirodzene neotehotniem a hups, stalo sa 😉

tea333
7. aug 2009

tak to je pekne hups 🙂 sisa
ja mam pocit ze lekari totalne kecaju v niektorych veciach, oni si len myslia, predpokladaju,tusia, a hlavne..skatulkuju..
kazda zena je ina a je tolko pripadov neplodnych s detmi, ze by som im to neverila.. 😠

sisa2
7. aug 2009

tea - presne tak. moja kamoska ostala teraz po 7!!! rokoch tehu. chodili sice po lekaroch, ale nechceli ist na umele, z vlastneho presvedcenia, ze sa im to raz podari. podarilo sa. i ked neviem, ci by som bola schopna tak dlho cakat a skusat 😔

tea333
7. aug 2009

7 rokov fuha to uz by som mala adpotovane asi ☹

pici
7. aug 2009

nemyslela som to tak, ze doky mi povedal... ze som neplodna. ale ze po rocnom nechranenom styku oboch zdravych partnerov mozno hovorit ako o sterilite.. tym som chcela povedat, ze doky povedal nech sa neplasim ze sa chcem trepat niekam do caru alebo gynfivu atd...

sisa2
7. aug 2009

tea - no ja by som asi minimalne na ich mieste vyskusala IVF alebo IUI ... oni verili a nakoniec to vyslo. teraz je tusim v 13tt 🙂

tea333
7. aug 2009

pici takze kedy sa tam mas podla neho vybrat? na konci roka az?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre