Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

beboo
9. júl 2009

a s tym upchatym nosom to je pravda ja som silny alergik a v tehotenstve sa mi zhorsilo dychanie tak som musela kvapkat kvapky lekarka povedala ze tie detske najslabsie su v pohode a nic sa nestalo. a to som si kvapkala skoro cele tehotenstvo 😕

sabiatko
9. júl 2009

moj manzel sa hra na statocneho, takze bude aj pri porode 😎 minule som mu hovorila, ze pri porode do vody dokonca moze byt so mnou vo vani a dokonca aj vytiahnut babo, alebo ak chce, tak len presrihnut pupocnu snuru. a on ze, to radsej to babo vytiahne nez snuru strihat 😀 sak staci ked bude len pri mne a bude ma ukludnovat 🙂

sabiatko
9. júl 2009

baby, inak mi obcas pridu take slabe tlaky v podbrusku ako pred MS. dufam, ze to nebude ono ☹

katy1979
9. júl 2009

sabiatko mozes mat tlaky bolesti v podbrusku a mozes byt tehu. to sa len uhniezduje tvoj drobec 😉
aj moj muz bol pri porode ale on povedal ze on sa od mojej hlavy ani nepohne. ked isiel za malým tak sa radsej na ten masaker dole nepozeral.
nepotrebujem aby mal z toho traumu a odmietal mat sex. aj tak to podla mna velmi neprezul. som zvedava ci pojde aj k druhemu porodu 😀

beboo
9. júl 2009

sabiatko veru tie tlaky ako na ms to kludne moze byt priznak ze si tehotna.
moj muz bol pri porode tiez, stal pri hlave ale povedal ze aj tak videl vsetko 😀 ale nastastie ho to nijak neznechutilo vsetko je ok 😀

sabiatko
9. júl 2009

😀 chuda manzel. ja sa tam inak tiez nebudem pozerat, to by som nezvladla. ani ja nechcem, aby sa tam mm kukal... neviem, ci by ho potom presla chut, ale asi by som sa necitila dobre, keby ma tak videl. hlavne nech je pri mne a drzi ma za ruku... on sa sam ponukol 😵
dufam, ze to s tym drobcom je tak, ako hovoris, lebo mne sa uz dalsi mesiac nechce cakat 😅

beboo
9. júl 2009

sabiatko urcite ano, citim to v kostiach 🙂 som uz strasne zvedava na zajtrajsie tvoje testovanie 🙂
ked je manzel pri porode tak to hrozne pomoze, ma ta kto podporit, citis sa istejsie a hlavne personal nemocnice je ovela milsi 😀

sabiatko
9. júl 2009

aj ja sa uz neviem dockat beboo, tak teda idem do tej lekarne. uz mam napisane na papieriku, co chcem, tak idem na vec 😎

sisa2
9. júl 2009

moj bol tiez pri porode. lekvoska sa ho pytala, ci chce prestrihnut pupocnu snuru a on eeee, ze nech si kazdy robi svoju robotu, za ktoru ho platia 😕 😀 tiez som bola rada, ze tam bol, drzal mi pri tlaceni hlavu a ked ma zasivali, mala som komu hryzt do ruky 😀

katy1979
9. júl 2009

sabiatko tak testni dnes jeden a zajtra druhý. ja ked som ho mala takto so sebou tak som len cakala kedy bude rano. a triasli sa mi ruky, predtým som si sice robila tehu testy ale nejako som vedela co tam bude 😀

sisa2
9. júl 2009

sabiatko drzim palce! a vypytaj si ten, co ukazuje // 😉

sisa2
9. júl 2009

katy - danielko chodil do "statnych jasiel", takze to nebola az taka palka. mesacne nas stali okolo 200€. do sukromnych by nehrozilo, to by fak nemalo velky zmysel potom chodit do roboty. a vlastne mne aj ostal RD, kedze nebol v skolke a jasle financuje mestska cast, nie stat.

fazulka1512
9. júl 2009

sabi aj ja mam take tlaky ale len obcas, nie v kuse cely den, ale taky moment
testni az zajtra, ked si uz tolko vydrzala

fazulka1512
9. júl 2009

a viete co zeny, fajcim a 4 dni bez cigosky, vobec nemam chut

beboo
9. júl 2009

sabiatko tak dobre nakup - kup ten spravny test ktory ukazuje len // 😀

fazulka fiha to moze nieco znamenat 🙂

fazulka1512
9. júl 2009

no sabi pytaj len taky, iny domou ani neber

sabiatko
9. júl 2009

no dik baby... uz som sa vyparadila, tak idem...

sisa, beboo, jasne, ze si vypytam ten s // a medzitym si este pokecam o pocasi a planoch na dovolenku 😀 budem rada, ked namiesto spreju do nosu a tehotenskeho testu mi nedaju opalovacie mlieko a krem na strie :D no nic, drzte palce...

katy1979
9. júl 2009

sisa statne jasle v BA este su? aj tak je to dost

fazulka no to nieco znamená. mne pri prvom prestalo chutit vsetko sladke a nezniesla som vonu cerstveho peciva, takze ak budem mat podobne priznaky tak viem na com som

sisa2
9. júl 2009

fazulka - super! to je dobre znamenie!!!

sisa2
9. júl 2009

sabiatko - tak si to uzi a moc sa tam nezakecaj 😀

sisa2
9. júl 2009

katy - hej, este ich par je. my sme chodili na robotnicku.

beboo
9. júl 2009

sabiatko musis im to nazorne predviest. ten sprej do nosa to bude v pohode ale neviem ako im predvedies tehotensky test 😀

fazulka1512
9. júl 2009

nervy pracuju

sisa2
9. júl 2009

hehe, sa nam vsetkym smeje, ked to nemusime riesit my, co? 😀

beboo
9. júl 2009

no to je pravda sisa ja sabiatko obdivujem ako to zvlada. 🙂

sisa2
9. júl 2009

ja si neviem predstavit, ze by som zila v krajine, kde by som nikomu nerozumela ani ň. asi by ma to strasne deptalo.

tea333
9. júl 2009

baby som to tu po vas pol hodinu citala..nepiste tolko!! 😀
sabiatko- drzim palce..
inak ten porod do vody sa mi pozdava..podla mna celkom prirodzene

sabiatko
9. júl 2009

no baby, srdce v krku, ale zvladla som to. podla mna su tu na mna vsetci dohodnuti... si pytam sprej do nosa a daco teta hovori s otaznikom na konci, tak hovorim nasivin - to je jediny, co poznam, ale to jej nestacilo, tak sa ma este nieco pyta a to som uz fakt nevedela o co kraca, tak jej hovorim, ze nerozumiem, tak mi rukami ukazala, ze ci pre deti alebo dospelych. tak som to zvladla, ale lepilo mi. a vo vypytani testu mam uz prax, tak to nebol problem 😎 sisa, by si sa divila, ze som sa tam zakecala 😀 moj krasny slovensky prizvuk ma prezradil a bola tam este jedna teta a sa ma pyta, ako rozpravam a ja ze anglicky a slovensky. a ona asi ukrajincinou si myslim hovori, ze rozumie po slovensky... ja som skoro odpadla 😵 ale dlho sme nepokecali, lebo ta druha sa netvarila nadsene zrejme preto, ze nebola v obraze 😀

beboo, no to si fakt neviem predstavit, ako by som si ten test inak vypytala 😀 😀 to by bola sranda, ta starsia lekarnicka totiz posobi tak dostojne... asi by ma dala vyviest 😀

fazulka1512
9. júl 2009

sabi sranda s teba, ale myslim si ze rukami a nohami,pripadne kresbou sa da dorozumiet vsade
🙂

sisa2
9. júl 2009

tea - tak sa cely den neflakaj a pis aj ty 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre