• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
sabiatko - si sikulka! :wink:
no pytala by si si ako bridget jones :grinning: neviem, ci si to videla, v dvojke ked boli lyzovat, tak si pytala tehu test po nemecky :grinning:
aky si si kupila? teda, ake predavaju v madarsku?
9. júl 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka, si myslim, ze v pripade tehotenskeho testu by to kresba len zhorsila :grinning:
9. júl 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. júl 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa, teraz mam uz druhykrat taky s obrazkom babetka :dizzy_face: sa vola medi-lab a je od 25 mIU, je to len taky pruzkovy a stal 590 forintov... asi 60 sk, sa tam pise ze germany, tak zrejme nemecky. predtym som mala tiez 25 mIU a sa volal lily, to bol tiez pruzkovy a prvy som mala first step alebo tak nejako sa to volalo, tiez 25, ale ten bol ako taka umelohmotna tycka. no a briget jones som nevidela, ale rozhodne si to po tomto musim kuknut, poviem drahemu, nech zozenie :slight_smile:
9. júl 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabiatko tak zvladla si to super, budes teda testovat az zajtra rano? lebo uz sa mi krpec zobudil a ideme asi von tak ci mam este cakat alebo az zajtra ides na to :slight_smile:
9. júl 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: beboo, skusim zajtra, to bude vacsia sanca rano, ze tam zasvietia obidve // :slight_smile: prajem peknu prechadzku s malym :wink:
9. júl 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi skus az rano, rano najlepsie
9. júl 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabiatko - tak nech ti babetko prinesie stastie :dizzy_face: zajtra rano som tu ako na koni :grinning:
9. júl 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja testovat nebudem az po vikende, ani radsej neidem kupovat test aby ma nepokusal
9. júl 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem sabiatko, tak rano som tu aj ja ako na koni :grinning:
fazulka tak po vikende budeme netrpezlivo ocakavat zase tvoje vysledky testovania :slight_smile:
9. júl 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dikes sisa, dufam, ze vaz zajtra vsetky nesklamem :sweat_smile:

fazulka, ja si vzdy kupujem test dopredu a cely den ho hypnotizujem, obracam v ruke a vravim si, ze mozno tento mi ukaze tu radostnu spravu :slight_smile:
9. júl 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ta ja keby som ho mala doma tak hned curam, ale ty necuraj, ty cakaj do rana
9. júl 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki beboo, tak zajtra rano sa "vidime" :slight_smile:

no fazulka, fakt, ty si dalsia v poradi :sunglasses: ake mas dojmy zatial? u teba funguje 6. zmysel? inak s tym fajcenim mam radost, to by babetku moc nepridalo na zdravi. a tiez som pocula, ze v tehotenstve nechuti :wink:
9. júl 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dojmy su zmiesane, zmysly dajake mam a hlavne hlavu na nezmysly :grinning:
zaha sa mi zasa ozyva, zavolala som k sebe sesterku na navstevu, nech sa trosku rozptylim, manzel v robote, pride az vecer, aspon mysel oddychne
9. júl 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi a curas ako normalne ci cvirky cvirky
9. júl 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka - xixi, ze hlava na nezmysly :grinning: viem si predstavit, ze nerozmyslas nad nicim inym a stale sa sledujes. preto zavidim babam, co dojdu k tehu ani nevedia ako.
ty si doma? nerobis?
9. júl 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som doma na pn, nechcela sm dat v robote vypoved tak som sa hodila na pn
to je na tom najhorsie, lebo keby som bola zaneprazdnena tak by som nemala casu kedy na to mysliet
9. júl 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka, tak ja tak normalne, ako vzdy. ja sa vlastne celkovo citim tak nejak normalne, netehotne :grinning:
9. júl 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete co babule, ja si myslim ze ja si to zasa pohnojim tak ako minule, co my meskala 2 tyzdne, ze vraj psychika,ale pred tym som sa citila trosku lepsie ako teraz
9. júl 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som sa citila "tehotne" kazdy mesiac, ked sme sa snazili. az ked som naozaj bola tehu, tak ten mesiac som to neriesila :slight_smile:
9. júl 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka - aj si chora? jaj, ja by som tiez chcela byt doma :sweat_smile:
9. júl 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka, ty sa potrebujes ukludnit. pekne si citaj nejaku zaujimavu knizku, var, zehli... aby si na to moc nemyslela a namiesto stresu sa radsej raduj, lebo snazilkovanie je uplne nadherne aj same o sebe :slight_smile:
9. júl 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sis akoze som chora, chapes
:wink:

sabiatko, uz neskoro na ukludnenie,lebo but to tam uz je alebo pride mrcha, to som mala robit hned po ovulke a nie teraz, ale ked si tak uvedomim tak po ovulke som bola v poho az teraz somnou nabija, nie nieje to az take hrozne, nechty mam cele, aj pery a ani cigu nepotrebujem :grinning:
9. júl 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny ake mate pocsie,u nas hrmi a dazda ani mraka nikde
9. júl 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka - :wink: chapem.
cigarety rovno vyhod, najblizsich par rokov si nazapalis :slight_smile:
9. júl 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je teplo a svieti slnko
9. júl 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem off, dosla sesterka, ideme na spacir, potom niekde posedime a tak, majte sa krasne, zajtra som tu ako na bielom koni vrannom
9. júl 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja uz snazilkujem od maja, dufam nevadi, ale este nic, tak sa pridavam. Mrcha uz konci, mozno jul bude uspesny :grinning:
9. júl 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja sa predsa neflakam!! :grinning: prisla mi kamoska a akurat si ideme pre sushi a nieco do pozicovne aby sme si pozuli pri telke hehe..zajtra zaciname snazilkovat vecer, moj buduci M sa tesi..
hej a kupili sme si knizku o tehu a vyvoji babatka..som si precitala hned aspon par stran :slight_smile:
9. júl 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej baby, caute, ja len tak na sekundicku, lebo moj drahy pripevnuje speci sietku proti pelu na okno...

lucialen, vitaj medzi nami :slight_smile: jasne ze nevadi, my sme tiez zacali v maji, ale zatial neuspesne, takze sme tu vpodstate vsetky julovky :wink: uz ste tu tusim tri, co konci mrcha, tak to bude ina sranda, ked zostanete aj naraz tehotne, si mozete dat preteky, ktora to tento mesiac stihne najskor :grinning:

no nic, tak sa majte, pekne sa snazte a zajtra rano sa so mnou radujte alebo utesujte... papa :slight_smile:
9. júl 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok