Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
13. aug 2009

hmm chcela by som mat vasich muzov 😀 ale len niekedy 😀

tea333
13. aug 2009

nadenkaa ale ja tiez pocuvam o frajeroch mojich kamaratok, mladsich chlapoch ze ako oni chcu stale a vsade a mozno by som sa potesila pred par rokmi ale teraz by mi to uz vadilo 😒

fazulka1512
13. aug 2009

tea ahoj
tea a co ked ta bolest v krizoch a ten vytok su zaciatocne priznaky tehu,hm
nadenka ja by som to urcite nezvladla, tak casto, slaken trafen

tea333
13. aug 2009

fazulka moze byt ale biely vytok som uz v zivote mala aj netehotna a krize ma mozu boliet jednoducho preto ze sa blizia kramy par dni pred nimi (vacsinou tyzden) mavam nejake priznaky PMS ..takze vobec to neriesim ani trochu, dokonca skor zacinam byt pesimisticka ohladom tohto mesiaca..

nadenkaaa
13. aug 2009

stanka ved to priebezne pozeraj ci sa to dviha 😉 fazulka pre dieta sa clovek aj premoze a ide na to aj ked sa mu velmi nechce 😉

fazulka1512
13. aug 2009

no ved si pockame a uvidime,ok

fazulka1512
13. aug 2009

ked ja som taka ze ked si sexik neuzijem tak ja to ani za sex nepovazujem, ale ked sa musi tak sa musi co narobime,nic

nadenkaaa
13. aug 2009

tea ja neviem ci je clvoek starsi tak nejako nemusi stale ja si ce nehovorim ze si sex neuzijem ale zasa stale to tiez nemusi byt ovela lepsie je kolko krat sa len tak pritulit a hladkat sa pred spanim 😉

fazulka1512
13. aug 2009

to hladkanie a tulenie beriem aj ja, to mam rada

nadenkaaa
13. aug 2009

fazulka ja som v tomto ako chlap ja po orgazme chcem spat(ako chlap) 😀 a moj muz by sa este vytuloval 😀 😀

tea333
13. aug 2009

nadenkaa 🙂 suhlasim

nadenkaaa
13. aug 2009

ja uz sa ani nesnazim sa sledovat aby som nebola velmi sklamana aby som vsetky tie priznaky pripisovala moznemu tehu a nakoniec to tehu nebude 😔

tea333
13. aug 2009

ja ale napriklad fakt nemam rada ked sa ku mne tuli ked zaspavam, ked zaspavam musim byt sama na svojej polke postele rozcapena a fakt netusim ako moze niekto zaspavat v naruci toho druheheo 😒 😝

fazulka1512
13. aug 2009

baby ale ked to sledujem tak nas tu nieje v tejto miestnosti az tak vela ale popisano je tu hojne, ved uz len trosku a 6000prispevkov

groka
13. aug 2009

boze ja som taka rozbita to robi to pocasie,citim sa blbo,nic sa mi nechce,maly si sklada drahu v detskej tak ho chodim kontrolovat,ja by som mala umyzt riady,umyt dlazky,chcem upratovackuuuuuuuuu

tea333
13. aug 2009

nadenkaa ja sa snazim si vsetky veci co sa s mojim telom deju vysvetlit racionalne, lebo vacsinou to ma aj tak inu pricinu nez tehu..
jedine kedy by som si uznala ze budem tehu je keby sa mi nieco stalo s prsiami, napr sa zvacsili, lebo su male a nikdy sa s nimi nic neudialo hehe

tea333
13. aug 2009

fazulka to hej strasne sme ukecane 😉
groka to je najhorsie ked sa ti nic nechce, ja mam babu na upratovanie ale ona pride urobi prach podlahy kupelne, ale aj tak pozom treba medzicasom upratovat vysavat sem tam a hlavne varit prat kosit a takk..
kazdy den sa najde 😉

nadenkaaa
13. aug 2009

tea to nemam rada ani ja 😉 sa vytulovat ked uz fakt idem spat to musim mat priestor a zvycajne zaspavam na boku otocena od neho na svojej polovici postele 😉 ja dnes ani nicn ebudem robit vcera som umyla dlazky prach som utrela upiekla som slany kolac a dnes nebudem robit nic sa mi tiez nechce 😅

nadenkaaa
13. aug 2009

no ved na to ze v podstate sa zacalo pisat tesne pred zaciatkom jula ta kto sme poriadne plodne v pisani 😉 keby nas za to platili tolko nenapiseme 😉 😀

groka
13. aug 2009

tea mate domcek?

cheerlady
13. aug 2009

ajojte holky - k tym prsiam - moja kamoska mala pred tehu 4-ky,potom mala malu a teraz ma 1-ky!!!! 😲 nikto nechapal ako sa jej tak mohli zmensit 😕

minka no ja mavam obcas slabe bolesti ako pred mrchou.inak som posledne 4dni taka otapena z toho pocasia,v pondelok sa mi hlava tocila,som zostala doma 😝

cicimon a kedy oznamis muzovi?? 🙂

fazulka1512
13. aug 2009

no tak sme riadne bohacky, keby nas platili za to kolko presedime za netom

tea333
13. aug 2009

nadenkaa boli by sme milionarky 🙂
inak teraz by sa peniazky hodili 🙂 mam uz sice naskrabkane na dovolenku, ale som tak tajne dufala ze mi drahy priozi nieco na nakupy keby som tam nieco zazrela 😀 😀
tak dufam, ze nebudem smutne do vykladu pozerat ked nieco uvidim 😀
ale aspon s tym prekvapkom pre bratov je to fajn, oco nam zaplati letenky a mama ubytko 🙂
po dlllhom case korunka od mamy na mna 😉

tea333
13. aug 2009

groka hej mame dom, sme v nom len rok a pol (mozno menej) 😀

stanka1986ke
13. aug 2009

nadenkaaa tak mi to pekne vykyslo tak dakujem za receptik

groka
13. aug 2009

na moje nema nikto dokonca uz ani pamela 😀

tea333
13. aug 2009

inak baby zo mna toho bieleho husteho hlienu vyteka dnes straasne vela odkedy som sa zobudila 😖

groka
13. aug 2009

tea to je dobre tesim sa z teba lebo ty si snazilkovala dobre

fazulka1512
13. aug 2009

tea ej ha,zeby nieco z toho vzniklo

nadenkaaa
13. aug 2009

stanka sa trsim s tebou 😉 😉 groka no neviem ja so mtiez nie nadsena z mojich hlavne ked si idem volaco kupit a vyzeram v tom ako prsnata krava 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre