• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
ahojte , neviete náhodou čo je skratka ET? dakujem
10. júl 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte DC? dakujem :wink:
10. júl 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fomarik, ako sa ti dnes darí? :grinning:
10. júl 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fomarik si predstav dneska ma začali aj prsia bolieť :grinning:
10. júl 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca - DC = den cyklu. ET mas v NJ alebo AJ?
10. júl 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,

sabiatko: baloželám aj ja. Inak s tým hrdlom si ma potešila, aj ja som bola od minulého týždňa nachladnutá a bolelo ma hrdlo, pichalo ma v podbrušku a mrchu mám dostať budúci týždeň, teda dúfam, že nepríde. Držte palce.
10. júl 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sisa, ja neviem či v NJ alebo AJ, len som to našla v jednej téme , ako sa baby o tom bavili a neviem čo tým mysleli :unamused:

a ako zistím aké mám napr. ja DC?

andzi držím palce :grinning:
10. júl 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca - no ktory den cyklu si - 1 den mrchy = 1 den cyklu.
hod link na temu, pozriem a napisem ti.
10. júl 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte snazilky :o))
manzel bol v tatrach na sluzobke a mal nas notebook so sebou, ani si neviete predstavit ako som trpla, ze si nemozem precitat ako sa vam dari :o)))

sabiatko moc moc ti gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem a vela stasticka ti prajem a aj miminku

minka a co ty? robila si si ten dalsi test? hrozne vela ste toho popisali a ja pri krpcekovi nestiham citat tolko stranok.

mne je inak par dni tak divne, ale myslim, ze to moze byt aj tym pocasim. Aj ked vcera po milovani s manzelom som dostala take silne krce v podbrusku a vsetko zo mna vyslo :o( tak nechapem. Citim sa uz tyzden ako pred MS, ale ten mam dostat az 18-19teho
10. júl 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa:

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=53143&vGroupOffset=0&vOffset=750

a pozrela si si včera ten link na tie videá pôrodov? :slight_smile:
10. júl 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca - pozrela. a zaspominala :slight_smile: pri tom klasickom porode mi teda nebolo vsetko jedno :confounded:
ET = den transferu. baby su po IVF, tak kedy im vkladali embrijka.
10. júl 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo sa týka toho DC, ked som mala mrchu naposledy 28.5, tak mám akože 44DC?
10. júl 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak. mavas take dlhe cykly???
10. júl 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nie, ja som asi tehu len to ešte nemám potvrdené :grinning:
10. júl 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to hovoris len tak medzi recou????????????? :grinning: sup sem s testikom!
10. júl 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď ja som to všetko už opisavala , keď som sa k vám pridala :grinning: , mám všetky príznaky, dokonca je to podobné ako pri prvom tehu, lenže prvý test bol pozitívny, ale veeeeľmi slabá čiarka a druhý negatívny :unamused: , čakám buď na pondelok alebo utorok, že si urobím tretí test :wink: a uvidíme, lebo som špinila slabo asi tri dni, bolo to bezbolestné a veľmi málo, k lekárovi som nešla lebo nechcem sa dopovať liekmi, buď to príde samo alebo nie, a ja som tá s tým hrozným pôrodom, neviem či pamätáš ako som to tu opisovala, takže aj preto nejdem teraz k lekárovi, až kým nebudem mať 100% istotu že som tehu, ale ako hovorím: je mi zle, boli ma hlava, páli ma záha, bolia ma prsia, som strašne precitlivená, žblnká mi v podbrušku, spievam si sama od seba (to som robila aj pri prvom tehu) a mám neuveriteľnú chuť na papriku, čo som ju pred tým vôbec nejedla, a proste celkovo som posledné dni furt hladná a mám aj závrate :grinning: , ale keď nie som tehu tak potom mi musí určite šibať :grinning:
10. júl 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte chodím stále cikať :grinning:
10. júl 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca - to vydrzis tak dlho cakat do dalsieho testovania? ja by som asi testovala kazdy den :grinning:
verim, ze to vyslo! teda, tolko tehuliek tu budeme mat :dizzy_face:
10. júl 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím čakať, lebo by som sa inak nedoplatila na testoch :grinning: , a metie ma to špinenie a to že druhý test bol neg. :frowning2:
10. júl 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biancarv- myslim ze budeme moct gratujlovat..kedy budes testovat??
sabiatko- jak sme este vcera pisali ze prepukne mania..tak si ju teda spustila :grinning: :grinning:
blahozelaam, je to fakt super a tichucko zavidim, snad to coskoro bude nakazlive a vsetky nas nakazis..
10. júl 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cítim takú celkovú slabosť v celom tele, môže to byť príznak tehu?
10. júl 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea v utorok budem testovať, no keď to vôbec dovtedy vydržim :grinning:

a andzi ako myslíš tu celkovú slabosť, skús to bližšie popísať, a nemáš to s z toho nachladnutia?
veď uvidíš či príde mrcha, podľa mňa je to ešte skoro na príznaky tehu, nezväčšili sa ti prsia?

a odkazujem sabiatku: NAKAZ NAS VSETKY! :grinning:
10. júl 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj bianca! a všetky snažilky. No, práve som vrátila z lekární, kde som si chcela kúpiť čaj podporujúci otehotnenie -Gravozen....samozrejme, nikde som ho nezohnala :frowning2: . Tak som si kúpila aspon alchemilkový :unamused:
Bianca...tak ešte aj bolesť pŕs sa k tomu pridružila..super! (myslím tie príznaky, nie bolesti). 44DC je dosť veľa, tzn. 99,9% tehulkovstvo!

No, kebyže každý den v tejto téme otehotnejú dve babenky, to by nebola zlá štatistika! :wink:
10. júl 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fomarik vitaj :slight_smile:

no baby vyzera to tak ze buduci tyzden dalsie dve tehulky? to by bolo super! :slight_smile:

drziiiiim vam palce ja dneska sem nakuknem asi iba precitat lebo uz malujeme tak okrem beznych povinnosti musim pacifikovat maleho aj psa a pomahat aj pri malovani bordel tu je ako v tanku a to len jednu izbu robime.
10. júl 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: inak som ti chcela fomarik povedať, ku tej tvojej téme či si si založila a ti ju uzamkli, že ja som pri prvom tehu prišla na to tak že sa mi nenormálne zväčšili prsia a robila som si restovanú pečen a tak ma už len z tej vône napínalo že som to celé musela zahodiť do koša a vtedy som vedela že som určite tehu, lebo ja pečen inakšie milujem :slight_smile:
10. júl 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ste to strhli baby,fomarik blahozelam...
bianca- ja by som nevydrzala jaaaj :grinning: :grinning: hned by som testovala ako sialena

baby ja idem dnes prvykrat snazilkovat tak som povzbudena vasimi uspechmi..mozno aj ja budem stastna tehulka naprvzkrat
10. júl 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea nechcem byť sklamaná ak to bude negatívne a preto radšej čakám aspoň pár dní , je to taký strach čakať na ten výsledok :unamused: a ku čomu blahoželáš fomarik?
10. júl 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tea ak čomu mi blahoželáš? :confused:
Snažilkuj, snažilkuj..........keby to vyšlo , to by bola iná haluz!!!!! :wink: Prajem ti to...všetkým snažilkám!

Bianca...no mna prsia neboleli a ani nezvyknú bolieť, ani ked mám MS. Vieš, ja mám len také ako lentilky pod kobercom :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:

bebo ten bordel si viem predstaviť :confounded: . Ja nenávidím také aktivity ako maľovanie a prerábanie. Ja som z toho chorá........
10. júl 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fomarik aj ja mám lentilky pod kobercom a tiež ma počas mrchy nikdy neboleli, ale ked som bola tehu tak sa mi zväčšili hned o dve čísla a po pôrode som už mala o štyri čísla väčšie, som si pripadala ako Pamela Anderson :grinning: , ale teraz mám zase lentilky lebo už dávno nekojím :frowning2: a nevieš ako sa meria tá bazálna teplota? to môžem aj s obyčajným teplomerom? a treba to len ráno, alebo kedykoľvek? lebo tak sa mi zdá že ked je zvyšená niekoľko dní tak je žena pravdepodobne tehu, či nie? :confused:
10. júl 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mala by sa merať vždy ráno ( ten istý čas), ešte pred tým, než sa postavíš z postele. Dá sa aj normálnym teplomerom. Áno, a ak máš dlhšiu dobu zvýšenú, pravdepodobne si tehu. Ale ja si BT nemeriam. každé ráno vstávam o inom čase, takže by to bolo zbytočné. Takže sa možem tešiť, že kkonečne (ak budem tehu), sa z monicj lentiliek stanú také ...akoby som to ...... no, také pekné? Mne ani pri prvom tehu sa nejak nezväčšili, ani ma neboleli. Je to zrejme rozne.... :unamused:
10. júl 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok