• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
no mam ho otvoreny tvrdy a dole uplne ale mne sa mari ze ho mam vzdy dole a tvrdy
13. aug 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ja si myslim, ze nam to v july vyslo, len keby som sa nesrala s tym furikmi a nenatahovala sa :frowning2: Mala som taky dobry pocit, tiez bolelo podbrusko a mala som vytok, normalne sa mi to nestava. Podla mna sa to vajko uhniezdilo, len som mu trochu dopomohla, ved doktori zakazuju fyzicku zataz hned od zaciatku :unamused: Ale, september to isti :slight_smile:
13. aug 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem baby ked by bol zatvoreny a tvrdy tak kadial by isla sliznica maternice pocas ms?? :wink: groka ja sa v tom krcku nevyznam ale seedliackym rozumom ti to predsa neda aby bol zatvoreny a tvrdy
13. aug 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucialen ale to nie,kolko zien robi take aktivity a su v pohode dokonca niektore sportuju,plavaju kde sa zena natahuje,to ze si s furikom behala nie je take vazne,neboj
13. aug 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka moja kamoska otehotnela dvakrat cez mrchu a vie to presne lebo mala muza potom mimo takze ako je to mozne?? :confused: podla mna uz je mozne vsetko :wink:
13. aug 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci kedysi zeny normalne robili a na poli porodili to uz len my sme nejake precitlivele a strasne sa sledujeme :pensive: netreba to prehanat ale zasa ani sa tvarit ako sklenikova kvetinka pokial nie je clovek na rizikovom
13. aug 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ja som nalozila dobrych 40 zemou, ale tiez si hovorim, ale mozno ta moja maternica este nieje zosilnena po potrate, kto vie :unamused: Do septembra nech sa len vschopi :angry:
13. aug 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj drahy cervix uteri,

V poslednom case sa mi zdas velmu tvrdy a uzavrety, niesi pristupny novym ludom a veciam, nevsimas si dianie okolo a vobec nedokazes ustupit.
Kedze sa blizi obdobie ovulacie, kedy by sme sa vsetci mali lubit a byt k sebe vrucnejsi, poprosila by som ta aby si sa trochu stiahol zo svojej pozicie drsneho a otvoril sa novym veciam, ktore k tebe prichadzaju a ty ich stale odmietas..
Cervix, nebud taka netykavka, aj tak viem ze nakoniec povolis a zmaknes..

S laskou,
Tea
13. aug 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak take kativity zasa nerob sestri sa babetko je prednejsie
13. aug 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bolo vystizneeee som sa dobre pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to pravda, ze teraz sme ovela citlivejsie :wink:
len tolko ma napadlo ku krcku maternice (cervixu uteri :slight_smile: )
nadenka tak ja to stavim na toho 18 augusta :grinning: budem ja cerveny mravec :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kukat film papapapapáááááááá
Ale zase, nech sa tam len poriadne uchyti, aby vydrzalo az do porodu :slight_smile:
Ten krcok mi stale nic nehovori, ale mozno ze to skusim :slight_smile:
13. aug 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co idete pozerat?
13. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja za mm babulky :wink: pekny vecer :wink:
13. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu dnes budem celucicky vecer :grinning:
13. aug 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som tiez rada, ale moj tu na mna pokukava, ze som zavisla :slight_smile:
A v tej telke zase nic :unamused:
13. aug 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea to s tym krckom bolo super dufam ze ta vypocuju aj tie nase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tiez si myslim ze doba z nas urobila vacsie citlivky a ze sa moc pozorujeme lebo na to mame viac casu a info o tom co vlastne mame sledovat :wink:
nadenka tento priklad si uz tusim spominala a presvedcil ma, ze tento mesiac idem na to cez mrchu len co trosiiiiiiiiicku zoslabne teda uz zajtra aby som nic nenechala na nahodu :wink:
13. aug 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci z toho si nic nerob moj takisto ale pomaly si zvyka ze konik sa stal sucastou nasho zivota :wink:
vecer budem pozerat muz bez tiena taka blbost ale vzdy to pozeram ked to je :wink:
13. aug 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to co robite s tym krckom?
13. aug 2009 o 20:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka uz ani poriadne nevieme sledujeme jeho poziciu a tvrdost a aky vytok sa tam nachadza aby nam to nieco napovedalo o nasom stave a faze cyklu v ktorej sa prave nachadzame ale to ty uz nepotrebujes ty nasa tehulka :slight_smile:
13. aug 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ja viem:slight_smile:len si to snazim predstavit,to ako ten krcok si musite nahmatat hej?ci je na to nejaky pristroj?
13. aug 2009 o 20:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bola som prvy krat skontrolovar krcok :grinning: Po dlhom patrani som nasla nieco tvrde a velmi daleko, nechapem ako by som si tam dala dva prsty? :unamused:
13. aug 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka ja si ho len sem tam ohmatkam :slight_smile:, teraz je tvrdy uzavrety a dole,tak to ma byt :slight_smile:
13. aug 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa, nie si tu? Mam na teba otazku o FF?
13. aug 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha som ta nepochopila :zipper_mouth:
nie to si nahmatas tusim ten odkaz co som preposlala vyssie tam to je znazornene ako napr na to :wink:
13. aug 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tea, tym dole myslis tak daleko?
13. aug 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok