Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
13. aug 2009

no mam ho otvoreny tvrdy a dole uplne ale mne sa mari ze ho mam vzdy dole a tvrdy

lucialen
13. aug 2009

Baby, ja si myslim, ze nam to v july vyslo, len keby som sa nesrala s tym furikmi a nenatahovala sa ☹ Mala som taky dobry pocit, tiez bolelo podbrusko a mala som vytok, normalne sa mi to nestava. Podla mna sa to vajko uhniezdilo, len som mu trochu dopomohla, ved doktori zakazuju fyzicku zataz hned od zaciatku 😒 Ale, september to isti 🙂

nadenkaaa
13. aug 2009

no ja neviem baby ked by bol zatvoreny a tvrdy tak kadial by isla sliznica maternice pocas ms?? 😉 groka ja sa v tom krcku nevyznam ale seedliackym rozumom ti to predsa neda aby bol zatvoreny a tvrdy

groka
13. aug 2009

lucialen ale to nie,kolko zien robi take aktivity a su v pohode dokonca niektore sportuju,plavaju kde sa zena natahuje,to ze si s furikom behala nie je take vazne,neboj

nadenkaaa
13. aug 2009

groka moja kamoska otehotnela dvakrat cez mrchu a vie to presne lebo mala muza potom mimo takze ako je to mozne?? 😕 podla mna uz je mozne vsetko 😉

nadenkaaa
13. aug 2009

luci kedysi zeny normalne robili a na poli porodili to uz len my sme nejake precitlivele a strasne sa sledujeme 😔 netreba to prehanat ale zasa ani sa tvarit ako sklenikova kvetinka pokial nie je clovek na rizikovom

lucialen
13. aug 2009

No, ja som nalozila dobrych 40 zemou, ale tiez si hovorim, ale mozno ta moja maternica este nieje zosilnena po potrate, kto vie 😒 Do septembra nech sa len vschopi 😠

tea333
13. aug 2009

Moj drahy cervix uteri,

V poslednom case sa mi zdas velmu tvrdy a uzavrety, niesi pristupny novym ludom a veciam, nevsimas si dianie okolo a vobec nedokazes ustupit.
Kedze sa blizi obdobie ovulacie, kedy by sme sa vsetci mali lubit a byt k sebe vrucnejsi, poprosila by som ta aby si sa trochu stiahol zo svojej pozicie drsneho a otvoril sa novym veciam, ktore k tebe prichadzaju a ty ich stale odmietas..
Cervix, nebud taka netykavka, aj tak viem ze nakoniec povolis a zmaknes..

S laskou,
Tea

nadenkaaa
13. aug 2009

no tak take kativity zasa nerob sestri sa babetko je prednejsie

nadenkaaa
13. aug 2009

teaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to bolo vystizneeee som sa dobre pobavila 😀 😀 😀 😀

lucialen
13. aug 2009

Je to pravda, ze teraz sme ovela citlivejsie 😉

tea333
13. aug 2009

len tolko ma napadlo ku krcku maternice (cervixu uteri 🙂 )

groka
13. aug 2009

nadenka tak ja to stavim na toho 18 augusta 😀 budem ja cerveny mravec 😀 😀 😀

groka
13. aug 2009

idem kukat film papapapapáááááááá

lucialen
13. aug 2009

Ale zase, nech sa tam len poriadne uchyti, aby vydrzalo az do porodu 🙂

lucialen
13. aug 2009

Ten krcok mi stale nic nehovori, ale mozno ze to skusim 🙂

lucialen
13. aug 2009

Co idete pozerat?

nadenkaaa
13. aug 2009

idem aj ja za mm babulky 😉 pekny vecer 😉

tea333
13. aug 2009

ja tu dnes budem celucicky vecer 😀

lucialen
13. aug 2009

Ja by som tiez rada, ale moj tu na mna pokukava, ze som zavisla 🙂
A v tej telke zase nic 😒

kkatkaa
13. aug 2009

tea to s tym krckom bolo super dufam ze ta vypocuju aj tie nase 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tiez si myslim ze doba z nas urobila vacsie citlivky a ze sa moc pozorujeme lebo na to mame viac casu a info o tom co vlastne mame sledovat 😉
nadenka tento priklad si uz tusim spominala a presvedcil ma, ze tento mesiac idem na to cez mrchu len co trosiiiiiiiiicku zoslabne teda uz zajtra aby som nic nenechala na nahodu 😉

kkatkaa
13. aug 2009

luci z toho si nic nerob moj takisto ale pomaly si zvyka ze konik sa stal sucastou nasho zivota 😉
vecer budem pozerat muz bez tiena taka blbost ale vzdy to pozeram ked to je 😉

minka21
13. aug 2009

A to co robite s tym krckom?

kkatkaa
13. aug 2009

minka uz ani poriadne nevieme sledujeme jeho poziciu a tvrdost a aky vytok sa tam nachadza aby nam to nieco napovedalo o nasom stave a faze cyklu v ktorej sa prave nachadzame ale to ty uz nepotrebujes ty nasa tehulka 🙂

minka21
13. aug 2009

katka ja viem🙂len si to snazim predstavit,to ako ten krcok si musite nahmatat hej?ci je na to nejaky pristroj?

lucialen
13. aug 2009

Bola som prvy krat skontrolovar krcok 😀 Po dlhom patrani som nasla nieco tvrde a velmi daleko, nechapem ako by som si tam dala dva prsty? 😒

tea333
13. aug 2009

minka ja si ho len sem tam ohmatkam 🙂, teraz je tvrdy uzavrety a dole,tak to ma byt 🙂

lucialen
13. aug 2009

Sisa, nie si tu? Mam na teba otazku o FF?

kkatkaa
13. aug 2009

aha som ta nepochopila 🤐
nie to si nahmatas tusim ten odkaz co som preposlala vyssie tam to je znazornene ako napr na to 😉

lucialen
13. aug 2009

Tea, tym dole myslis tak daleko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre