• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
inak som si stiahla zoznam z netu, co vsetko treba do vybavicky pre dieta, baby, 2 strany, sak sa nedoplatime :fearful:
14. aug 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

som si pospala s malym,som ttotal rozbita nic ma nebavi,ani upratovat,nic,ale za to moze moj muz :angry: taka som bola stastna z tych vysledkov,som dufala,ze budeme trosku oslavovat,ale on ide vecer prec a to jeho nevsimanie,to jeho neobjatie ma ubija a do toho dnes len zeriem od rana jak besna,sladke,mastne,a som neni zvyknuta takze sa citim aj nesvoja do toho+depka,dotoho som sama doma,chlapi su prec,oni ma ani nepotrebuju :frowning2:
14. aug 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som tu, rano nesla elektrina, poobede bola navsteva, potom prisiel mm z prace, chysta sa na trening tak trosku popismenkujem
tea na jaku totu si robila test, mala si vydrzat, joj no :angry:
14. aug 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak nadenka je mi luto,ze si dostala mrchu,ale aj ty so mnou,s teou,bris a ostane otehulime uz teraz v najbliysom mesiaciiiiiiiii
14. aug 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fazulkaaaaaaaaaa
14. aug 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka no to aj mna mrzi ta tvoja mrcha, nam je sudene cakat a stracat nervy
14. aug 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ale uz len par tyzdnov budeme cakat,ved ovu je to co chvila
14. aug 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak co sa tyka toho mojho chlapa - ja som s nim predtym nepreberala testy ani nic, to az na hotovo :slight_smile: takze velmi nevedel, co s tym. Ale ma zakaz o tom hocikomu hovorit :slight_smile:
A kedze moja gyn. ma dovolenku buduci tyzden, tak s navstevou musim este cakat..
14. aug 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete comu nerozumiem, ako viem tak otehotniet sa da len pocas ovulky,tak ako je mozne ze ked sa snazime pocas nej tak nic
14. aug 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicimon a mozem vediet kolkokrat ste sa v cykle snazilkovali
14. aug 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sla na to 9,11,13 a 15DC.....dakedy sa mozno muzovi ani velmi nechcelo, ale ked ja som sla na to tak planovane, ze chceme baby... :slight_smile:
14. aug 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicimon to aj ja mam tak naplane, lenze ja chcem 10,12,14, ja mam cyklus 28 pravidelny a mam odsledovane ze v strede ovu,vzdy som si vravela ze uz nebudem planovat ale neda sa, uz napisane v kalendari kedy ovu
14. aug 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki groka :slight_smile: to mi je luto, ze mas dneska taky blby den. som stastna za tvoje vysledky, len skoda, ze tvoj manzel to nepreziva s tebou. neviem, preco ste pohadani, ale musi to byt strasne, ked si ta nevsima. ja som teda veeeelmi citliva a staci, ak mi manzel zabudne zakyvat z autobusu a uz revem. neviem, aku mate taktiku na hadky, ale skuste sa porozpravat alebo ja neviem, no hlavne dufam, ze ho to skoro prejde a bude k tebe zase dobry manzel :slight_smile:
14. aug 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som to nemala tak odsledovane, kedze predtym som mala po 27 a naposledy 22...
14. aug 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak ty si nemala pravidelny cyklus ja mam, uvidim co to prinesie ake ovocie
sabiatko ahojky :slight_smile:
14. aug 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabiatko dakujem pekne,si mila :slight_smile:
s mojim muzom sa neda rozpravat,ked zacnem on povie ze mu nic nie je a to ma vytaca a len sa otocim a idem prec,ale niekedy vybuchnem a kricim jak diva,ale dnes nie,dnes som len prisla,povedala som cosi,aky ma problem aj ohladom buduceho dietatka a ze tym ma nici a odisla som do kuchyne tak som sa zvalila na kuchzynsku linku a slzy sa mi potichucky gulali,aj videl,ze som plakala ale nic,dokonca som cakala ze si ma uz aj zacne vsimat alebo mi da posratu pusu ale doteraz nic
14. aug 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka vyjasni sa to neboj, bude vsetko ok
14. aug 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka ano ale ja sa nepotrebujem takto trapit pre jedneho chlapa tie jeho muchy mi leizia na nervy,je taky isty ako jeho rodina :angry: :angry: :angry: ale ved jasne geny
14. aug 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jaj, o co by to bolo jednoduchsie, keby chlapi boli trosku citlivejsi. taketo spravanie by som asi tazko rozdychala, to je fakt trosku silne taka ignoracia. a co ma za broblem s babetkom, uz po nom netuzi? strasne rada by som ti pomohla groka, ale neviem, co by som v takej situacii robila... nepomoze, ked za nim prides a si to v klude vysvetlite?
14. aug 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabiatko nic v zlom ale blizenci su tvrdohlavi a ten moj velmi,on nema nikdy proiblem aa ja osm taka citlivka ,ma nejaky problem,ja si to asi nechcem priznat,ale je vychcany v tom jednom smere hra na mna pekne ocicka ked to jemu pasuje a uz som na to prisla kedy to je a dnes ked mame volnu cestu tak zas hra divadlo
14. aug 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak tutu mrchu velmi tazko znasam,s depkou,bolestou hlavy,s pocitom na vracanie,migrena sa zacina
14. aug 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. aug 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak s tvrdohlavymi ludmi to je tazke, to je fakt. tam nepomoze nic, to asi budes musiet pockat, kym ho to prejde :unamused: na tie MS problemy mi pomaha vela citronovej stavy, mozes skusit. tak ti prajem pevne nervy, my zeny sme silne, tolko toho v zivote musime zvladnut. chod sa zatial pekne pohrat s tvojim dietatkom, aspon sa rozptylis a tvoj manzel za chvilu hadam tiez vychladne :wink:
14. aug 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabiakto obaja zmizli prec som sama doma,pijem cistu vodu,a sedim za pc
14. aug 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, no tak to na depku nic moc byt sama. tak si skus najst nieco, co ta rozptyli alebo zavolaj kamoske, pokecate a hned ti bude lepsie :wink: sak ked sa vrati domov, hadam uz bude mat vyvetranu hlavu...
14. aug 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady ty sa bojis,ked mas uz jeno za sebou? :grinning: co mame hovorit my,prvorodicky! :sweat_smile: ja na to este nemyslim a ked aj hej,tak si poviem,ze to musim zvladnut,aby som si mohla potom toho drobceka uzivat :dizzy_face:

sabiatko a na ktorej stranke citas o tom vyvoji babatka? :slight_smile:

groka to su ti chlapi :angry: :angry: :angry: a pritom najdolezitejsia vo vztahu je komunikacia! :angry: ja ked sa s mm pohadame,alebo mi nieco lezi na srdci,tak ja si to musim vydebatovat,inak by som sa tym len zozierala a postupne by to vo mne vrelo :angry: tak my si to "vydiskutujeme" aj ked niekedy je to trochu hlucne,ale musim to zo seba jednoducho dostat :unamused: ale na druhej strane je tazke o niecom diskutovat,ked druha strana nema zaujem - zrovna dnes sa mi stazovala kamaratka (ma 4-rocnu malu), ze muz sa s nou uz dlhsiu dobu normalne nebavi,len najnutnejsie veci ohladom malej.lenze u nich je problem na obidvoch stranach - ona sa nestara o domacnost (ja tiez nemam v laske kazdy den upratovat,ale zase u nej je to fakt zle-veci kade tade,malej,svoje,krizom krazom,po sedacke,po zemi,no hroza.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) no a on potom travi cas v svojej restike,lebo hovori,ze jeho to strasne vytaca,ze sa nedokaze postarat o domacnost,tak sa tam ani nezdrziava.ja som je povedala - skus si raz fakt poriadne upratat a uvidis jeho reakciu a potom aj ked budes mat trochu rozhadzane,tak to stale lahsie uprace ako ked uz neupratovala neviem kolko a len sa jej to kopi :confounded:
14. aug 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheerlady tak to ja mam upratane viglancovane stale,nemoze sa stazovat veci mam podla pravitak vsade :sweat_smile:
14. aug 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,co by ten kamarat za to dal... :wink:
14. aug 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj baby prave mi oznamil muz ze ide prec vecer,takze ja odpajam a pojdem s malym prec ked pride,on nech ide kde chce a ja musim tiez vypadnut tak papa,vecer sa ozvem,dala som si este tabl.nech ma aspon brucho prestane mrchovsky boliet
14. aug 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazdy chlap si najde nieco,co mu vadi...ako keby oni boli dokonali :angry: :angry: :angry:
14. aug 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok