Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sabiatko
14. aug 2009

inak som si stiahla zoznam z netu, co vsetko treba do vybavicky pre dieta, baby, 2 strany, sak sa nedoplatime 😨

groka
14. aug 2009

ahojte

som si pospala s malym,som ttotal rozbita nic ma nebavi,ani upratovat,nic,ale za to moze moj muz 😠 taka som bola stastna z tych vysledkov,som dufala,ze budeme trosku oslavovat,ale on ide vecer prec a to jeho nevsimanie,to jeho neobjatie ma ubija a do toho dnes len zeriem od rana jak besna,sladke,mastne,a som neni zvyknuta takze sa citim aj nesvoja do toho+depka,dotoho som sama doma,chlapi su prec,oni ma ani nepotrebuju ☹

fazulka1512
14. aug 2009

ahojte som tu, rano nesla elektrina, poobede bola navsteva, potom prisiel mm z prace, chysta sa na trening tak trosku popismenkujem
tea na jaku totu si robila test, mala si vydrzat, joj no 😠

groka
14. aug 2009

inak nadenka je mi luto,ze si dostala mrchu,ale aj ty so mnou,s teou,bris a ostane otehulime uz teraz v najbliysom mesiaciiiiiiiii

groka
14. aug 2009

ahoj fazulkaaaaaaaaaa

fazulka1512
14. aug 2009

nadenka no to aj mna mrzi ta tvoja mrcha, nam je sudene cakat a stracat nervy

groka
14. aug 2009

baby ale uz len par tyzdnov budeme cakat,ved ovu je to co chvila

cicimon
14. aug 2009

tak co sa tyka toho mojho chlapa - ja som s nim predtym nepreberala testy ani nic, to az na hotovo 🙂 takze velmi nevedel, co s tym. Ale ma zakaz o tom hocikomu hovorit 🙂
A kedze moja gyn. ma dovolenku buduci tyzden, tak s navstevou musim este cakat..

fazulka1512
14. aug 2009

viete comu nerozumiem, ako viem tak otehotniet sa da len pocas ovulky,tak ako je mozne ze ked sa snazime pocas nej tak nic

fazulka1512
14. aug 2009

cicimon a mozem vediet kolkokrat ste sa v cykle snazilkovali

cicimon
14. aug 2009

ja som sla na to 9,11,13 a 15DC.....dakedy sa mozno muzovi ani velmi nechcelo, ale ked ja som sla na to tak planovane, ze chceme baby... 🙂

fazulka1512
14. aug 2009

cicimon to aj ja mam tak naplane, lenze ja chcem 10,12,14, ja mam cyklus 28 pravidelny a mam odsledovane ze v strede ovu,vzdy som si vravela ze uz nebudem planovat ale neda sa, uz napisane v kalendari kedy ovu

sabiatko
14. aug 2009

ahojki groka 🙂 to mi je luto, ze mas dneska taky blby den. som stastna za tvoje vysledky, len skoda, ze tvoj manzel to nepreziva s tebou. neviem, preco ste pohadani, ale musi to byt strasne, ked si ta nevsima. ja som teda veeeelmi citliva a staci, ak mi manzel zabudne zakyvat z autobusu a uz revem. neviem, aku mate taktiku na hadky, ale skuste sa porozpravat alebo ja neviem, no hlavne dufam, ze ho to skoro prejde a bude k tebe zase dobry manzel 🙂

cicimon
14. aug 2009

no ja som to nemala tak odsledovane, kedze predtym som mala po 27 a naposledy 22...

fazulka1512
14. aug 2009

aha tak ty si nemala pravidelny cyklus ja mam, uvidim co to prinesie ake ovocie
sabiatko ahojky 🙂

groka
14. aug 2009

sabiatko dakujem pekne,si mila 🙂
s mojim muzom sa neda rozpravat,ked zacnem on povie ze mu nic nie je a to ma vytaca a len sa otocim a idem prec,ale niekedy vybuchnem a kricim jak diva,ale dnes nie,dnes som len prisla,povedala som cosi,aky ma problem aj ohladom buduceho dietatka a ze tym ma nici a odisla som do kuchyne tak som sa zvalila na kuchzynsku linku a slzy sa mi potichucky gulali,aj videl,ze som plakala ale nic,dokonca som cakala ze si ma uz aj zacne vsimat alebo mi da posratu pusu ale doteraz nic

fazulka1512
14. aug 2009

groka vyjasni sa to neboj, bude vsetko ok

groka
14. aug 2009

fazulka ano ale ja sa nepotrebujem takto trapit pre jedneho chlapa tie jeho muchy mi leizia na nervy,je taky isty ako jeho rodina 😠 😠 😠 ale ved jasne geny

sabiatko
14. aug 2009

ach jaj, o co by to bolo jednoduchsie, keby chlapi boli trosku citlivejsi. taketo spravanie by som asi tazko rozdychala, to je fakt trosku silne taka ignoracia. a co ma za broblem s babetkom, uz po nom netuzi? strasne rada by som ti pomohla groka, ale neviem, co by som v takej situacii robila... nepomoze, ked za nim prides a si to v klude vysvetlite?

groka
14. aug 2009

sabiatko nic v zlom ale blizenci su tvrdohlavi a ten moj velmi,on nema nikdy proiblem aa ja osm taka citlivka ,ma nejaky problem,ja si to asi nechcem priznat,ale je vychcany v tom jednom smere hra na mna pekne ocicka ked to jemu pasuje a uz som na to prisla kedy to je a dnes ked mame volnu cestu tak zas hra divadlo

groka
14. aug 2009

inak tutu mrchu velmi tazko znasam,s depkou,bolestou hlavy,s pocitom na vracanie,migrena sa zacina

fazulka1512
14. aug 2009

groka ☹

sabiatko
14. aug 2009

no tak s tvrdohlavymi ludmi to je tazke, to je fakt. tam nepomoze nic, to asi budes musiet pockat, kym ho to prejde 😒 na tie MS problemy mi pomaha vela citronovej stavy, mozes skusit. tak ti prajem pevne nervy, my zeny sme silne, tolko toho v zivote musime zvladnut. chod sa zatial pekne pohrat s tvojim dietatkom, aspon sa rozptylis a tvoj manzel za chvilu hadam tiez vychladne 😉

groka
14. aug 2009

sabiakto obaja zmizli prec som sama doma,pijem cistu vodu,a sedim za pc

sabiatko
14. aug 2009

aha, no tak to na depku nic moc byt sama. tak si skus najst nieco, co ta rozptyli alebo zavolaj kamoske, pokecate a hned ti bude lepsie 😉 sak ked sa vrati domov, hadam uz bude mat vyvetranu hlavu...

cheerlady
14. aug 2009

malalady ty sa bojis,ked mas uz jeno za sebou? 😀 co mame hovorit my,prvorodicky! 😅 ja na to este nemyslim a ked aj hej,tak si poviem,ze to musim zvladnut,aby som si mohla potom toho drobceka uzivat 😵

sabiatko a na ktorej stranke citas o tom vyvoji babatka? 🙂

groka to su ti chlapi 😠 😠 😠 a pritom najdolezitejsia vo vztahu je komunikacia! 😠 ja ked sa s mm pohadame,alebo mi nieco lezi na srdci,tak ja si to musim vydebatovat,inak by som sa tym len zozierala a postupne by to vo mne vrelo 😠 tak my si to "vydiskutujeme" aj ked niekedy je to trochu hlucne,ale musim to zo seba jednoducho dostat 😒 ale na druhej strane je tazke o niecom diskutovat,ked druha strana nema zaujem - zrovna dnes sa mi stazovala kamaratka (ma 4-rocnu malu), ze muz sa s nou uz dlhsiu dobu normalne nebavi,len najnutnejsie veci ohladom malej.lenze u nich je problem na obidvoch stranach - ona sa nestara o domacnost (ja tiez nemam v laske kazdy den upratovat,ale zase u nej je to fakt zle-veci kade tade,malej,svoje,krizom krazom,po sedacke,po zemi,no hroza.... 😝 ) no a on potom travi cas v svojej restike,lebo hovori,ze jeho to strasne vytaca,ze sa nedokaze postarat o domacnost,tak sa tam ani nezdrziava.ja som je povedala - skus si raz fakt poriadne upratat a uvidis jeho reakciu a potom aj ked budes mat trochu rozhadzane,tak to stale lahsie uprace ako ked uz neupratovala neviem kolko a len sa jej to kopi 😖

groka
14. aug 2009

cheerlady tak to ja mam upratane viglancovane stale,nemoze sa stazovat veci mam podla pravitak vsade 😅

cheerlady
14. aug 2009

no,co by ten kamarat za to dal... 😉

groka
14. aug 2009

aj baby prave mi oznamil muz ze ide prec vecer,takze ja odpajam a pojdem s malym prec ked pride,on nech ide kde chce a ja musim tiez vypadnut tak papa,vecer sa ozvem,dala som si este tabl.nech ma aspon brucho prestane mrchovsky boliet

cheerlady
14. aug 2009

kazdy chlap si najde nieco,co mu vadi...ako keby oni boli dokonali 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre