Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

mirka007
15. aug 2009

Ja som mala poslednu MS 08.07 a zacali sme zarabat drobca 18.07 ...teraz mi MS meska,test som si robila asi 3 dni dozadu a nic...neviem...cakam...jaj taka by som bola stastna....

groka
15. aug 2009

cheerlady takze to zavolaj co najskor lebo ti moze stupat ta hladina toho neviem coho a doktorka by ta mala vziat hned nie cakat teda prednostne

andzi
15. aug 2009

mirka: ak mávaš pravidelnú MS tak už by test mal byť + takže ak ho máš negatívny tak nie si tehu

groka
15. aug 2009

inak baby mne sa konci mrcha,chapete? 😕 😕 😕 a to mam 3 dni tusim?????????????? 😕 😕 😕 a mavam aj 6 aj 7

groka
15. aug 2009

mirka ale si pisala ze nemas pravidelnu ms nie?

mirka007
15. aug 2009

Praveze nemam pravidelnu...to je to..ze neviem na com som..

andzi
15. aug 2009

mirka: ale zase je možné, že kvôli stresom zo svadby máš posunutú ovulku a tým pádom aj celý cyklus, skús otestovať zase o 2 dni a uvidíš

mirka007
15. aug 2009

Praveze sa aj bojim pozriet na ten test ze tam zas bude len 1 ciarka...som ako blazon...este sa snazime len necely mesiac ...asi to beriem prilis vazne...

groka
15. aug 2009

aha mirka zle som citala

andzi
15. aug 2009

groka: veď to je dobré, nie? Nech dlho nemrchuje. Prosím ťa ako sa volá ten čaj na plodnosť?

andzi
15. aug 2009

mirka: chce to trpezlivosť a rob to ako ja, test namočím, oči zavriem a pozriem sa až na hotový test a keď je / tak ho hodím do koša a idem ďalej.

mirka007
15. aug 2009

Dakujem si zlata...

andzi
15. aug 2009

aké používaš testy?

mirka007
15. aug 2009

Take ruzove balenie..mamatest...

groka
15. aug 2009

mirka ja tiez su tam 2 pasiky ale ja mam ten namacaci teda tie som mala naposledy teraz

andzi nechce sa mi ist kuknut ale brisilda to ma v albume

andzi
15. aug 2009

groka: dík, pozrela som. Dostať ho v lekárni?

mirka: to je dobrý test, vraj spoľahlivý, tak testuj o 2 dní zase a uvidíš.

andzi
15. aug 2009

Ja idem spať, manžel tu pri mne už odfukuje, len ja stále svietim...dobrú noc. 🙂

groka
15. aug 2009

andzi skus skor v cajovniach

cheerlady
15. aug 2009

groka no hned v pondelok zavolam 😲 hadam bude vsetko ok ☹ doteraz som mala vsetky hodnoty v norme,tak budem dufat,ze to tak aj ostane 😒 co to moze sposobit babatku,keby boli hodnoty mimo normy? 😕

mirka007
15. aug 2009

Dobru nocku Andzi a dakujem za povzbudenie...

groka
15. aug 2009

cheerlady ak budu mimo normu tak budes museit brat lieky na to aby sa ti vyrovnali ak nebudes co najskor tak to moze sposobit babatku nieco s inteligenciou alebo potrat,ale neboj sa nic,poznam baby ktore na to prisli v 13tt a hodntoy mali aj 6 a viac a nic sa nestalo,lenze ty si mala v norme mozno len teraz to stuplo ale nemuselo,hlavne sa neboj,ja som len napisala co a ako,neboj

groka
15. aug 2009

andzi pa

groka
15. aug 2009

kde steeeeeeeeee

mirka007
15. aug 2009

Ja som este tu...ale som nejaka hladna..je to mozne?

cheerlady
15. aug 2009

groka no tak ja jej budem v pondelok volat,len som si este chcela pockat na tehu-knizku,ale nebudem to uz odkladat,ved tu dostanem uz mozno v utorok 😉 no a potom sa jej nezabudnem opytat na hodnoty - ake by mali byt? 😕

bru andzi..

groka
15. aug 2009

cheerlady no pokial viem mali by byt do 5 ale 2 je ideal

cheerlady
15. aug 2009

mirka ja mam teraz obdobie nechutenstva - a dnes sa musim vyhresit,lebo som ani nic extra vyzivne nezjedla 😝 ale zajtra pojdem na velky nakup a nakupim vela ovocia a zeleninky 😉 samozrejme okrem papriky 😠

groka
15. aug 2009

mirka tak sa chod napapat daj si nieco lahke jogurtik alebo nieco a ja som teraz dostala chut na vianocku s maslom a medom,kurnik mnam

mirka007
15. aug 2009

Okrem papriky?

cheerlady
15. aug 2009

groka aha,dakujem,zase som o nieco mudrejsia 🙂 a ty si mala kolko,ked ti zakazali snazilkovat? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre