Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

monikapd1
17. aug 2009

noo idem ja baby, stavim sa neskor, treba este do obchodu a navarit 😉 ajojte zatim cheer hadam sa tu este stretneme a kecnem 🙂

cheerlady
17. aug 2009

cicimon ja to tiez este nemam potvrdene,lebo ked som bola u dr.,tak na sone este nic nevidel,ale viem,ze tehu som,lebo dalsie testy mi tiez vysli a s este tmavsimi // 😉
inak som zvedava,ci uz zajtra dostanem tehu knizku,lebo som tu citala,ze niektori dr.ju davaju az po prvom trimestri 😒
moni ale vies,aj medzi nimi su taki,co uz davno mohli mat deti a nevypytujem sa ich pokazde jak blba,ci je uz ich zena/frajerka tehotna 😠 je to dost intimna zalezitost,si myslim 😠

cheerlady
17. aug 2009

no ja to poviem teraz len rodine - mojim rodicom a svokrovcom,ale viem,ze mama to nevydrzi a zavesi to na nos aj krstnej - teda jej sestre 😀 ale to mi uz bude jedno,ved je to rodina 😉 teraz to vedia len moje 2kamosky a mm. ostatnym kamaratom to poviem az po 3.mesiaci 😉

katy1979
17. aug 2009

tých dotieravých opytovačov treba nejako zrusit.

cicimon ja som to v praci povedala po 3.mesiaci takze dost skoro, ale nechcela som aby sa to sefovi dostalo do usi od kolegov a zaroven tak mal aspon dostatok casu upozornit sefov ze maju niekoho hladat namiesto mna.
u nas to vedela prva kamoska az potom drahý a nasledne sestra. rodicia az neskor.

cheerlady
17. aug 2009

moni jasne,utekaj,aj ja musim skocit do obchodu,kedze to maso je asi zle 😠
cici ja v praci neoznamujem - robim u mm 🙂

katy1979
17. aug 2009

cheer maso je mozno aj dobre len ty mas troska uletene vone.

sabiatko
17. aug 2009

cheer, vacsina mojej rodiny to vedela este to rano, co som si robila test 😀 to som bola este len prvy den 5tt, ale som to nevydrzala 😀

cicimon
17. aug 2009

cheerlady - to mas super 🙂

u nas to vie zatial len manzel, zvysku az neskor, min po navsteve gyn., co bude naskor buduci tyzden

michelle
17. aug 2009

babenky a teda co je s to biancou? vieme? 😕

cheerlady
17. aug 2009

katy je to dost mozne - ved som ho vcera kupovala,ale nechcem riskovat,este to dam onuchat mm 😀
sabiatko,ved aj ja to v sebe ledva drzim,ale musim,nechcela som nieco zakriknut 😉 ale zajtra,keby som uz mala foto,tak nasim povieme urcite 🙂

stanka1986ke
17. aug 2009

ahojte....no dnes som to uz nevydrzala a testla som sa aj ked som len 22DC... no robila som to teraz o pol tretej cca....a neviem co si mam o tom mysliet..robila som si test rapi kazetku...ktora ked lezi na stole je tam ciarka slabunka ale viditelna okom nemusim ju hladat,...no ked test zdvihnem oproti svetlu ze sa pozriem neviem ju tam najst...je sice slabulinka ale ked lezi na stole ...tak ju vidim lepsie...hmmm?a teraz co?
skusim testnut z ranneho mocu a uvidim...lebo uz cca 2 dni mi je zle od zaludka nieco by som fajne zjedla ale zjem a je mi zle...a brusko ma boli raz v pravo , raz v lavo, raz vsade,,,co myslim ze uz mam mrchu...to uz trva asi cca tyzden,..a ten biely vytok...
tak zajtra vam napisem...oki?

kkatkaa
17. aug 2009

cicimon ved ty tehu siiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉
cheer a este to vieme myyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😉
michelle nie nikto nic nevie ☹ neozvala sa nikomu

katy1979
17. aug 2009

stanka ak tam je tak by tam mala byt aj zajtra. skus rano snad uz bude vyraznejsia.

cheer no radsej nech ho ovonia mm akoby si ho mala vyhodit a bude dobre. mne smrdelo pri prvom tehu snad vsetko. este aj chladnicka mi smrdela pomaly z 5 metrov.

cheerlady
17. aug 2009

stanka no supis,vyzera to na paradne tehu!! 😀 😀 😀 ak ju vidis volnym okom,tak neni o com 😉 ja som tiez na kazetovom rapicleare mala strasne slabulinku,ale bola tam 😉 uz sa tesim na zajtra,co napises 😀

kkatkaa
17. aug 2009

stanka urcite musis testnut a napisat drzim palce 😀

katy1979
17. aug 2009

na rapidcleare som aj ja mala slabulinku ciarku nikdy nebola rovnako vyrazna ako ta druha.

stanka hlavne ze tam ta ciarka je a je jedno ci je slaba alebo silna.

cicimon
17. aug 2009

baby - ako ste na tom s kavou, pijete ci ste "vysadili"?

stanka1986ke
17. aug 2009

diky baby...len to ze ked som dala test zdvihla som ju nevidela.len ked ta kazetka lezala
😠

katy1979
17. aug 2009

stanka iny uhol pohladu uvidis za par dni uz ju uvidis z hocijakeho uhlu 😉

cici ja som kavu vysadila hned ako som sa dozvedela ze som tehu a nepila som ju cele tehu a kojenie. teraz si dam len ked nahodou niekde sme. doma si kavu uz neuvarim.

katy1979
17. aug 2009

a hovoria ze dve kavy denne by nemali uskodit

cheerlady
17. aug 2009

katy aj mne hocico smrdi 😖
akurat som sa objednala k endokrinologicke - neberiem ziadne lieky,ale pre istotu 😉 tak dnes skocim este na krv 🙂

cicimon
17. aug 2009

no ja som posledne 3 dni bez kavy celkom v poho, len v robote mi to o tretej chyba, to skor ako zvyk, ucinok ziaden

cheerlady
17. aug 2009

ja som kavu pila mozno 2x za rok aj to vacsinou v lete ladovu - so zmrzkou 😉
ale par-krat sa mi stalo,ze som si dala kladicke presso a mala som z toho take strasne krce v bruchu,ze uz nikdy viac 😠

michelle
17. aug 2009

stanka, tak nechaj test lezat, nech sa ciarka nestrati.. a o 2 dni testni znova 😉

kkatkaa to je zvlastne s tou biancou, ze? hadam sa jej nic nestalo... 😒

cheer a ked havino to maso onucha, ako sa tvari? pokazene by asi nechcel.. skus ho vyskusat 😉

katy1979
17. aug 2009

ak neviete zit bez kavy treba skusit bezkofeinovu, ja som si namiesto kavy varievala potom caj a aj ten bol problem vypit a udrzat ho v zaludku.

onuchat psovi 😅 ale to je celkom dobrý napad, len aby ho nezozral 😅

michelle
17. aug 2009

katy ked zozerie, to je znamenie, ze bolo dobre 😅 ...ale cheer to uz asi nepomoze 😀 ...akoze odrezat kusok a hodit mu to, ci zje... tak by sa to teoreticky dalo zistit... aj prakticky 🙂
nasa macka je na taketo testovanie dobra, ta nezje sunku, ktora ma par dni, len uplne cerstvu... taka fajnova papulka to je 😎

cheerlady
17. aug 2009

no havina mam u nasich,takze ten mi teraz nepomoze 😅 mm prave onuchal maso a ze mu vobec nic neni 😅 😅 😅 tak uz som fakt asi sisi 😀

cheerlady
17. aug 2009

no ale ja som napr.vcera pozerala telku a tam davali,ze psom viac chuti a voni pokazene maso! 😕

monikapd1
17. aug 2009

ja som po posednom nie moc vydarenom piti kavy kavu vylucila. zle je inak aj mne a poriedne 😠 😖

katy1979
17. aug 2009

cheer zvykaj si na tieto pachy a vone a chute ci nechute. ja som z tých co sa mi vsetko otocilo. ja som vegetarian a uderom tehu som nemohla ovocie a zeleninu ani citit, cerstve pecivo tiez nie. takze my vela toho na jedenie neostavalo. prve tri mesiace som bola rada ze dokazem do seba dostat za celý den za salku zihlavoveho caju a nejake tie zemiaky. potom som ficala na chlebe s maslom a horcicou a vyprazanom syre ci karfiole ale so zemiakovou kasou 😅 a jedina pozitivna zmena bola ze som nemala chut na sladke takze ja cokoholik som nemusela rok jest cokoladu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre