Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fazulka1512
10. júl 2009

ahojte, pobolieva ma trosku prave vajicko, tak tam picha

sisa2
10. júl 2009

bianca - v prvom rade klud 😉
BT teraz merias uplne zbytocne, treba ju merat rano predtym, ako vstanes z postele. pocas dna sa teplota meni.
test nema zmysel robit poobede, tiez je najlepsie robit hned rano z prveho mocu, lebo vtedy je koncentracia najvyssia.
nestresuj sa, vydrz do rana a uvidis. velmi drzim palceky! 😵

biancarv
10. júl 2009

joj dakujem sisa, vieš už mi z toho všetkého šibe, hlavne z toho čakania, a s tým testom počkam do dalšieho piatka a uvidím , ked vôbec dovtedy vydržím 😅 , ale myslím pozitívne a verím vto že vo mne rastie nový život 🙂

sisa2
10. júl 2009

momentalne je maximalny vymeriavaci zaklad 1.084,69 € (od 01.07.2009). z toho 55% je 596,58 € - to by malo byt max. materske, ktore mozete dostat, lenze sa to este odvyja od poctu dni v danom mesiaci.
na vymeriavaci zaklad sa posudzuje komplet hruba mzda za dany mesiac, ktoru ste dostali, lebo z tej sa platia odvody - cize mzda + osobne ohodnotenie.
pokial mate nizsi plat, mozete si ten rozdiel doplatit ako dobrovolne poistenie, no treba splnit podmienku - platit viac ako 270 dni. z coho vyplyva, ze ked uz nahodou ste tehu, je to pre vas pase. treba sa pripoistit aspon mesiac pred otehotnenim.

sisa2
10. júl 2009

presne tak, treba tomu verit. pokial nedorazila mrcha, je to na dobrej ceste 😉

fazulka1512
10. júl 2009

uz prestalo pichat vajko

fomarik
10. júl 2009

Bianuška...mojko, len nebud taká nešťastná. Veď ešte nič nie je stratené!!!!!!!!!!!!!!! Sú to len testy. je plno článkov o tom, s akou sú citlivosťou, či sú spoľahlivé alebo nie,...a nakoniec možeš mať aj 100 neg. testov ale fazuliatko sa ti už zahniezďuje 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 . A ten test, čo si si robila v nedeľu bol tej istej značky ako dnes a pred tým?

fomarik
10. júl 2009

Aj mňa pichá do ľavého vajka, už asi týždeň...aj viac.

Manželík šiel zase do roboty ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 ... a snažilkovanie je pasé

ellit
10. júl 2009

s testou si netreba robit hlavu...kolko vyslo negativnych a uz behaju deti po svete :o))) moj Sebastianko je svetlym prikladom :o)))

fomarik
10. júl 2009

presne tak elitka.
Tebe tiež ukazoval neg. a bola si tehulka?

ellit
10. júl 2009

hej a to mi meskal MS uz dva tyzdne a aj tak mi vysiel negativne, tak som hned druhy den isla ku gynekologovi, ze co je za problem.....myslela som, ze dostanem vyvolavacku 😝 , ale bol tam maly Sebi 😀

fomarik
10. júl 2009

To je milé!!!!!
Aj mne // ukázalo len v 5 tt, skor nie, vždy som mala negatívny.

ellit
10. júl 2009

zalezi to od hladiny hormonu, ktore vylucuje babo :o))) teda ja uz to volam babo od zaciatku 🙂

je mi tak divne...ale viem, ze keby som si spravila test, tak vyjde negativny, lebo len 18 mam dostat MS a nepotrebujem vidiet /, no nie? 🙂

fomarik
10. júl 2009

veru, my / nechceme!!!!!!!!

ja mám dostať o dva dni. Dnes mám poslednú tbl. Duphastonu..............ja nechcem mrchu, ale čo už s tým narobím. Čakám na Božiu vôľu 😉

ellit
10. júl 2009

fomarik, uvidis podari sa to 🙂

fomarik
10. júl 2009

Ja tomu verím, že áno.
zajtra mi príde brat so švagrinou, ktorá je v 5 mesiaci...a ja tak ticho závidím, až mi je do plaču. ja neviem, ako to prežijem, ked ju po roku uvidím takú zaguľatenú. ja to musím predychávať už dnes. Viem, je to blbé, ale ja sa tomu neubránim 😖 😖 😖 😖

ellit
10. júl 2009

fomarik, ja rozumiem presne ako sa citis a nemusis sa za to vobec hambit, alebo ospravedlnovat
mna boli na srdiecku ked pride manzel s usmevom na tvari a stastny mi povie novinky o tom, kto kde je tehotny 😖

fomarik
10. júl 2009

on je gynekolog?

biancarv
10. júl 2009

ahojte a ahoj fomarik, si sa ma vyššie pýtala či tá istá značka testu, tak odpoved je nie, ten v nedelu bol Day7 a ten dnes Rapiclear

ellit
10. júl 2009

nie nieje, ale teraz je vela tehuliek..kedze su silne rocniky, ktore doteraz deticky nemali....alebo chcu druhe
a v jeho okoli je dost takych

fomarik
10. júl 2009

Aha...... teraz sa cítim blbo, že gynekolog. Prepáč 🤐
Máš pravdu, teraz je všade veľa tehuliek, aj tu u nás. také malé mesto, ale tehuliek.... ako huby po daždi.

Bianca..... nie je test ako test. Si tehulka a basta!!!!!!! To je presne to isté, ako kebyže ti poviem, že zajtra vyjde slnko! 😎

ellit
10. júl 2009

fomarik nic sa nestalo 😀

biancarv
10. júl 2009

😀 😀 😀 , konečne som sa za posledné dni z chuti zasmiala

dakujem fomarik 😀

ellit
10. júl 2009

biancarv aj ja si myslim, ze si 😀

biancarv
10. júl 2009

a fomarik ked uz máš dostať tú mrchu za dva dni, máš už nejaké predmeštruáčné príznaky? lebo vyššie si písala že ťa pichá vo vaječníku a to môže byť dobré znamenie 😉

fomarik
10. júl 2009

baby, ja mám chuť na niečo dobré. Asi si idem niečo pohľadať.......to je vždy tak, ked odíde manželík do práce....

biancarv
10. júl 2009

dakujem ellit, veľmi mi pomáha keď ma niekto o tom presviedča, cítim sa hneď lepšie, tento portál je super, aspoň sa my ženy môžme navzájom podporovať, radiť si a pomáhať, veľmi mi to pomáha ešte raz ďakujem všetkým za názor , radu, vetu, čokolvek čo mi napísali 😉

ellit
10. júl 2009

fomarik ja sa napchavam posledne dni.....prave som zjedla jablko a kruti ma tu na 😝 na bleeeeeeeee

biancarv
10. júl 2009

fomarik nezabudni sa vrátiť 😉

biancarv
10. júl 2009

ja posledné dni jem len chlieb s paprikou, už 4dni vkuse, ked nerátam obed, a to som papriku pred tým vôbec nejedla 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre