Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fomarik
11. júl 2009

nadeenka...len 27DC ☹ ☹ ☹ . čakám, či dorazí červená armáda, dúfam, dúfam, dúfam, že nie! Ale minulú MS som mala len 3 dni, také stráááááášne slabulinké. Mne dnes moj muž povedal, že či nie som náhodou tehu, pretože na internete našiel fajn porodnicu..... 😉

fomarik
11. júl 2009

Dnešný deň? No, som ráno myslela, že to ani neprežijem. totižto prišiel k nám (teda k našim) na návštevu moj brat so švagrinou. nevideli sme sa asi rok, len po telefone som vedela, že je tehu. bála som sa, čo to somnou urobí, ked ju uvidím s brušinom...je v 5 mesiaci. No a ....mám depku, totálny smútok, nekonečná žiarlivosť, výčitky, ale zároven sa veľmi teším 😉

nadenkaaa
11. júl 2009

no lenze ked je mrcha velmi slaba iba take spinenie tak to mozebyt tehu a este ked mas aj priznaky 😉 ale pockaj pripadne ci ti teraz dorazi kedy by mala dorazit? 😎

biancarv
11. júl 2009

vidím že aj tvoj chlap sa nevie dočkať, ked už vyhladáva pôrodnice, ale nečudujem sa mu, ani tebe ani jemu, veľa síl vám prajem obidvom aby ste to raz všetko dotiahli do konca 😉

fomarik
11. júl 2009

Mrcha by mala prísť zajtra, najneskor pozajtra 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Žienky, však nám to už všetkým vyjde?

nadenkaaa
11. júl 2009

chapem ta uplne 😅 nebojkaj fomarik babetko urcite pride aj k vam pokial uz neprislo a nezabyvava sa prave v tvojom brusku-velmi by som ti to priala

nadenkaaa
11. júl 2009

musi to vyjst ved babetka by mali chciet prist z tych oblackov prave tam kde su tak chcene a ocakavane 😵 😵 🙂

fomarik
11. júl 2009

Jáááj, dakujem Nadenka. Kiežby to vyšlo nám všetkým...ved tak veľmi túžime po bábatku.
My sa s manželom kvoli tomu aj hádame. On má depky, že má zlý spermiogram, a nemože mi dať dieťa, ja mám depky že mám PCO...ale motyka už raz vystrelila, tak by mohla ja druhýkrát....ale už úspešne!!!!!!!!!!

biancarv
11. júl 2009

muselo to byť pre teba ťažké s tou švagrinou, ale aspoň budeš mať krsniatko (už vedia či chlapček alebo dievčatko?) musí byť nejaký dôvod prečo je to všetko tak ako to je, Boh vie prečo niekto má bábo na prvý šup (hlavne ked ani nevie s kym a kedy) a niekto sa trápi aj celé roky a nič,

fomarik verím že ti mrcha nedorazí a že to vyjde nám všetkým ale hlavne tebe, potom čo si tu spolu pár dni píšeme si mi veľmi sympatická a veľmi ti prajem aby si sa konečne po tom všetkom čím si si prešla stala mamičkou, verím že budeš určite tá najlepšia mamka na svete 🙂

nadenkaaa
11. júl 2009

no ja uz som tiez predtym zacala riesit ze co ak je niekde problem dokonca moj muz mi povedal ze on pojde na spermiogram 😉 a hlavne je dolezite u teba vedeit ze uz sa ti to raz podarilo 😉 takze sa to urcite znovu podari

Baby muza som vyhnala po uhorky a uz risiel mnam tak uz sa napchavam 😀

biancarv
11. júl 2009

uhorky? no vidíš iný dôkaz tehu ani netreba 😀

fomarik
11. júl 2009

Bianca, tak toto sú najkrajšie slová, ktoré som si prečítala, a dokonca aj počula. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 DAKUJEM!

Ukazovali mi aj fotečku z UZV ale babatko malo medzi nožkami pupočnú šnúru, takže ešte nevedia....hlavne nech je zdravé.

Veru, len Boh vie, prečo je to tak. ja som pred prvým neúspešným tehu pracovala v dojčenskom ústave, a poviem vám, niektoré matky si nezaslúžili byť ani matkami!!!!!!!!!!!!! So sociálkou sme chodili do lesa ( na odporúčanie iných dobrých ľudí) hladať odložené miminká, našli sme ich aj v kanáloch.... a boli to peknučké, biele detičky...teda miminká!!!! Ale ked mne moju fazulku zobrali, ja som sa nedokázala vrátiť do tej práce...trhalo mi srdce...tak sme sa odsťahovali a zmenila som aj zamestnanie!

fomarik
11. júl 2009

Chceli sme si vziať jedného chlapčeka...7 mes. Tomáška do pestúnskej starostlivosti, ale nesplnali sme kritériá...nemali sme vlastný byt 😠 😠 😠 😠 😠 . Moj manžel sa na neho tak namotal, že nemohol ani spávať....a potom taká rana...že vraj nemáme vlastné bývanie... o dieťa nebude dobre postarané.
Obľúbila som si aj iného chlapčeka, čo mal vyvedené črievko - kolostómiu...no ja som ho žrala!!!!!!!! Ja som kvoli nemu ťahal aj 24 hod. služby, veľakrát som s ním ostávala na nočných. Ostatné kolegyne ho nemali radi, pretože si vyžadoval ťažšiu zdr. starostlivosť ale ja som proste z neho nemohla. Jeho fotku mám doteraz na mobile ako pozadie.

nadenkaaa
11. júl 2009

fomarik ja som predtym ako som sa vydala robila s nedonosenymi detmi a aj s takymi ,ktore sa narodili matkam narkomankam a to bolo strasne ze tolko zien by chcelo babetko alebo ma problem donosit a rodia predcasne a take narkomanky a take vselijake tie s tym problem nemaju a to nie je vobec spravodlive 😠 😒 😖 A mne strasne moja praca cchyba privinut si take male vonavew detske telicko ach jaj strasne mi to chyba 😢

tea333
11. júl 2009

nadenkaa-myslim ze uhorky ta prezradili..testuj a uvidis ze ti ochvilu ukaze dialnicu 😀
baby musim Vam to uz napisat, tato tema je pomerne infikovana, myslim ze je to tu plne tehotnych bab, neuveritelna koncentracia,vsetky s nabehom na tehu 😀 😀
ja som chcela dnes druhy den skusat, snubenec si kupil vylepsenie hry Age of empires a teraz hore hra!!!
myslim ze sa urazim 😠
dnes,ked som povedala ze potrebujem este jeden ovu test aby som si overila ze mam ovu v tom case ako ocakavam mi povedal ze to trochu hrotim..zevraj mam taky zvyk nadchnut sa pre veci..tak som si odtrucovala 5 min a hned mi aj sam isiel kupovat test 😀 a uz som bola najkrajsia najlepsia, lebo som mu v obchode objavila to vylepsenie co nikde nemali 🙄

fomarik
11. júl 2009

Nadenka,...uhorky sú neklamným dokazom o tehulkovstve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

biancarv
11. júl 2009

vidíš Lucia, niečo na tom všetkom bude, si učiteľka takže sa venuješ deťom, pred tým si sa tiež venovala detičkám, takže nejaké poslanie v tomto stvorení máš a keď ho splníš určite sa dočkáš svojho vlastného bábätka. Stále pomáhaš cudzím deťom a niečo na tom bude prečo je to tak.....je to fakt zvláštne, ale niečo na tom určite bude 😔

tea333
11. júl 2009

tak sedim dole sama a cakam, ci ho to napadne prestat hrat a zacat sa mi venovat, lebo povedal ze en jednu hru, a uz hra asi tretiu, medzitym som stihla ist na zahradu s maciatkami a psikmi a zjest veceru..snad vecer na konikovi??
este ze ho mame, chlapi su niekedy ako 5rocni 😒

fomarik
11. júl 2009

Tea....no moj manžel už tú hru prešiel....chvalabohu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vtedy sme mali postne obdobie! 😠 😠

Nadenka, aj mne chýba tá práca...veľakrát si to aj vyčítam, že som odišla, ale ja by som to psychickej fakt nezvládla ☹

fomarik
11. júl 2009

Bianca...aj mna to už napadlo. Že čo ak je to kompenzácia za to, že nebudeme mocť mať vlastné babatko? Vidíš, teraz pojdem do tej špeciálnej školy pre choré deti....no to fakt niečo na tom bude!

Dnes ma brat namotal a utešoval, že si možem aj adoptovať.......... už robil unáhlené závery 😠

biancarv
11. júl 2009

tea a fomarik , u nás je to naopak, ja ked mám čas ked Paťko spí tak ja hrám hry 😀 , môj manžel toho zaujíma len rybárčenie, on je rybár od kosti, až mi to niekedy lezie na nervy, lebo byt máme plný rybárskych vecí 😠

fomarik
11. júl 2009

Tea...to poznáme, ešte jednu, už len jednu...toto je posledná....a bum!...večer ubehol a snažilkovanie nikde! Chod za ním, urob očko, daj mu pause na hre a šups...!

ten moj zase spí, stále spí...ako mimino. Práca, spať, práca, spať, úpráca, spať..teraz má ťažké obdobie!

tea333
11. júl 2009

bodaj by som uz aj ja dostala o par dni chut na uhorky a naliali sa mi prsia, vzdy som chcela vediet ake to je mat nejake trosku vacsie 😀 😀

fomarik- obdivujem ta za tu pracu s detickami,musis byt velmi obetava zena,ktora ma srdce,ked si si chcela zobrat cudzie dietatko, biancarv ma pravdu, urcite budes super mama

fomarik
11. júl 2009

No tak ten moj len rád hubárči, ale to aj ja!

biancarv
11. júl 2009

a ten môj : práca,rybačka, spánok a takto dookola a tiež potom nemáme kedy ťuťumuťu 😠

fomarik
11. júl 2009

Jááj žienky, také to pekné slová sa mi nedostali za celý moj život!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale ked ja by som iné nevedela ani robiť!

Hm a prsia? No tak to by sa veru šiklo mať ich o čosi väčšie...aspon o kúsoček...aspon o 1dcl mliečka..... 😉

nadenkaaa
11. júl 2009

Tea no to je s tymi chlapmi v tomto to ja uz ked som si robila z mojho muza srandu ze mi nebudeme mat dieta ale nam sa narodi maly laptop 😀 😝 A co sa tyka tej roboty mna to strasne aj bavilo a to som cele noci len ked bol cas deti pestovala 😅
dievcata tolko tuzby a pozitivnej energie z toho musia byt pre nas vsetky len krasne okruhle bruska 😵 🙂

fomarik
11. júl 2009

No ved práve...na ťuťu-muťu ani nie je čas! teda ja ho mám stále 😉 😉 😉 😉 😉 😉 . Ale on je stále v práci...aj to dochádza 100km a robí aj dve šichty, aby nemusel chodiť tak často. No vždy ked príde, prespí celý den ☹

biancarv
11. júl 2009

ked raz budeš kojiť tak budú aj o liter mliečka každý jeden 😀

tea333
11. júl 2009

juj bodaj by sa dala dat pauza,ale to sa neda stopnut a urcite ma odozenie..
ale za skusku nic nedam..aj ja rada hram,ale nie ked som mu cely den hadzala ocko a hovorila o tom aky bol vcera uzasny a ze by sme to mali zopakovat..som mu od rana masirovala ego aby bol pripraveny..a on hra..slak ma trafi..
a ta hra sa neda prejst,ked hra proti pocitacu alebo po sieti..myslim ze zhnijem na gauci..

fomarik a co robi TM? 😀 moj je doma skoro cely den aj tak si nenajde cas
biancarv-tak to ti nezavidim,..a rybicky aspon pusta? ja som taka citliva na chytanie a lovenie zvieratiek, moj ked striela holuby sa s nim nerozpravam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre