• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
Tea, ja som sa to Biance pýtala len-tak. Samozrejme, že ste si dobre zapamatali!!!!!
11. júl 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22? tak málo?
Ja mám 26 :frowning2:
11. júl 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale pokial sa dobre pamätám ta Tea má 20 rokov, nie?
11. júl 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte menej? tak to som tu stará rašpľa?
11. júl 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26? no vidíš to je tiež málo, môj muž má 30 a moje všetky kamarátky už po 30tke, takže fomarik 26 to si ešte mladučká :wink:
11. júl 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak ja uz som stara hrdzava kolajnica :wink: :grinning: mam 30 respektive 26.12 uz bude 31 :sweat_smile:
fomarik ja mam 20 priznavam,som tu asi najmladsia.. :wink: viem ze sabiatko ma asi 24 myslim ze to pisala,ale nejako na zmizla oslavovat to tehu!! :frowning2:
že rašpľa a stará hrdzavá kolajnica? no to je dobré to vás ako napadlo? som sa dobre zasmiala :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a moj drahy ma 34 takze vy ste vsetky este uplne v pohode a vobec ze nejake biolog. hodiny :wink:
no, viem, že 26 zase nie je až tak veľa, ale.....
Nadenka, no typla by som ti menej. A že hrdzavá koľajnica... to je také sebaponíženie Nadenka.

Moj muž má tiež 26, ale ja som o dva týždne staršia :wink:
Tea veru, Sabiatko bud šla oslavovať tehu alebo to ešte išli "poistiť" :wink:
11. júl 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nadenka taká osobná otázka, ked si bola o takých desať rokov mladšia si ešte nechcela mať dieťatko?
11. júl 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no al ja som sa minuly rok v auguste vydala a teda uz som povedala zeby aj babetko bolo fajn a mojmu muzovi uz nebiju hodiny ale orloje :wink: :grinning: :grinning:
heh moj buduci M ma 30,teda o 10 rokov a 3 mesiace starsi :grinning: takze on je tiez kolajnica a raspla hahhaa to keby som mu povedala..on sa citi ako chlapcek,on ma cas na vsetko.. :grinning:
AJ JA CHCEM BYT TEHU!!!!!!!!! :dizzy_face:
11. júl 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca ja som mojho muza pred 10 rokmi nepoznala spoznala som ho v roku 2005 a vtedy som este dieta nechela neviem na dieta musi byt spravny chlap a dnes najst dobreho zodpovedneho otca dietata je zlozite
11. júl 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babizne ale nehovorte o sebe tak skaredo, ste zeny vsetky mlade tak nestresovat :grinning: :grinning:
ja planujem byt najkrajsia tak v 35ke..a potom este dlho krasna
11. júl 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved nadenka ked Gott môže mať bábätko tak môže každý (a to jemu nie že orloje bijú, ale ani neviem čo mam napísať)
11. júl 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenkaa suhlas ten pocit pride aj so spravnym partnerom, na veku nezalezi..ja som priklad..moji rovesnici behaju po diskotekach a hadaju znamosti na jednu noc :confounded:
11. júl 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne tak Nadenka. ja som pred mojím manželom mala 7 ročný vzťah a dieťatko sme akosi neriešili...to som mala 23. Ale s mojím Obuchom som chcela babatko hned po mesiaci...vlastne od začiatku sme šli "naplno". No a po roku randenia sme sa vzali :wink:
11. júl 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem že treba správneho chlapa, len či si o tom neuvažovala už skôr, ale vlastne to je jedno hlavné je že si teraz tehu, ved prečo iné by si jedla uhorky atd.? :grinning:
11. júl 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja ja som mu to hovorila ale on uz hovori ze vsetci jeho kamarati uz maju babetko a ze kym budeme mat my tak on uz bude stary ze on by si chcel dieta uzit a nie ho mat ako stary dedo ..na jednej strane som ho pochopila :pensive: a na druhje ked to z neho vyliezlo som maal strasne nervy :unamused:
11. júl 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenkaa a preco ma pocit ze mu nieco bije? muz je stabilne potentny a plodny do vysokeho veku, chlapi mozu mat babo kedy chcu..akurat ja by som nechcela aby mal moj M na promocii svojho dietata vozicek a infuzku :cry:
11. júl 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som s mojím išla hned naplno, lebo som vedela že on musí byť otcom mojich detí a prišiel Paťko a dúfam že už bude na ceste braček :grinning:
11. júl 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sice nebehala po diskotekach ale proste som stracala cas s chlapmi ktori za to nestali a az ked som stretla toho svojho som si s nim vedela predstavit mat babetko :dizzy_face:
11. júl 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianca....už včera som sa ťa chcela opýtať. Aj v albume spomínaš, že chceš chlapčeka. Prečo?
11. júl 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenkaa v podstate ma pravdu,ze si chce uzit babo, ale zas si tu aj ty..chlapi maju ale niekedy zvlastny sposob vyjadrovania romantickych giest, chcel ti povedat-som pripraveny ako nikdy predtym a chcem mat dieta s tebou, ty si ta prava a matka mojich deti, ale namiesto toho z neho vyjde..ja uz budem stary, vsetci uz maju :wink:
urcite to myslel dobre
11. júl 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte one question ........ Ako sa volajú Vaše drahé, ctené polovičky?
...Bóóóže, mna ale zaujíma jú veci, že?
11. júl 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, Bianca, vieš sa vžiť do zmýšľania chlapov: klobúk dolu. Aj ja chcem mať také chápanie ako ty!!!! :wink:
11. júl 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca to by aj mna zaujimalo :grinning:
ja by som si priala dievcatko, a najviac zo vsetkeho dvojicky, mame ich v rodine, a moji bratia su jednovajecni, a ja by som tiez chcela ale neviem aka je sanca ze to zdedim ja..neviem ci to nejde po chlapovej strane
11. júl 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok